Právě je čtv bře 28, 2024 6:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 11:18 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 17, 2008 1:04 pm
Příspěvky: 330
Bydliště: Frydek
SirThomas píše:
xmalda píše:
S tím nemohu souhlasit. Pak to tedy nenazývejte "dokončené projekty". O kvalitě se v názvu nic nepíše. Každý své projekty nekončí v super kvalitě. Některé projekty chcou jen něco říct.


Jé ty se mi asi zdáš. :roll: Neříkal jsem nic o super kvalitě, ale ať si každý rozmyslí zde prezentovat svoje pětiminutové neúspěchy a podobně. Zde se to začíná hemžit nedodělanýni, rozdělanými projekty a pokud tomu chceš říkat, že je to jenom myšlenka tak tenhle českej šlendrián na mě nezkoušej. :evil:


to ale není neuspěch práce, ale neuspel u nekoho pro koho to bylo určené, proto ten nazev


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 11:40 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
xmlada: presne tak :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 12:19 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2004 6:52 am
Příspěvky: 322
Bydliště: hokna
xmalda píše:
to ale není neuspěch práce, ale neuspel u nekoho pro koho to bylo určené, proto ten nazev.

Tady ale nejde o to, jestli uspěl nebo neuspěl. Tady jde, jak už někdo zmínil, o sebereflexi a soudnost. Jelikož toto fórum je veřejmé, nikdo nestojí o to, aby tu byla jakákoliv cenzura, samojmenovaný hlídací pes, co se výtvarných počinů týče.
Nezapomeň, že jakákoliv prezentace, ať už slovní (příspěvky, komentáře), nebo výtvarná, vypovídá hlavně o autorovi.

Kdybych se měl řídit pouze tím, co je v názvu sub-fóra, tak sem hážu každou chvíli nějakou blbost, kterou vytvořím jenom proto, ze testuji nové fičury Blenderu.
Pod pojmem dokončený projekt rozumím dílo, které má hlavu a patu, ne cokoliv, o čem jsem si řekl, že s tím končím a už na tom nebudu dělat.

ps: Ber to tak, že dokončený projekt by mělo být něco, čím se sám prezentuješ, na co jsi hrdý, za co se nestydíš, nezávisle na tom, jestli se jedná o amatérskou práci, nebo profesionální zakázku.
pss: Pokud se ti to zdá přitažené za vlasy, budiž, ale díky tomu dělám co mě baví s maximální svobodou a zákazník, tudíž i můj manažer, je se mnou spokojený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 12:37 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 17, 2008 1:04 pm
Příspěvky: 330
Bydliště: Frydek
bobbin píše:
xmalda píše:
to ale není neuspěch práce, ale neuspel u nekoho pro koho to bylo určené, proto ten nazev.

Tady ale nejde o to, jestli uspěl nebo neuspěl. Tady jde, jak už někdo zmínil, o sebereflexi a soudnost. Jelikož toto fórum je veřejmé, nikdo nestojí o to, aby tu byla jakákoliv cenzura, samojmenovaný hlídací pes, co se výtvarných počinů týče.
Nezapomeň, že jakákoliv prezentace, ať už slovní (příspěvky, komentáře), nebo výtvarná, vypovídá hlavně o autorovi.

Kdybych se měl řídit pouze tím, co je v názvu sub-fóra, tak sem hážu každou chvíli nějakou blbost, kterou vytvořím jenom proto, ze testuji nové fičury Blenderu.
Pod pojmem dokončený projekt rozumím dílo, které má hlavu a patu, ne cokoliv, o čem jsem si řekl, že s tím končím a už na tom nebudu dělat.

ps: Ber to tak, že dokončený projekt by mělo být něco, čím se sám prezentuješ, na co jsi hrdý, za co se nestydíš, nezávisle na tom, jestli se jedná o amatérskou práci, nebo profesionální zakázku.
pss: Pokud se ti to zdá přitažené za vlasy, budiž, ale díky tomu dělám co mě baví s maximální svobodou a zákazník, tudíž i můj manažer, je se mnou spokojený.


to už je individualni co kdo sem da, samozdrejme souhlasim ze to vypovida o autorovi, ale kdyz se prozatim na nic vic nezmuze a povazuje to za hotove dilo, tak ma pravo to sem dat. Jen bych to neomezoval a byl k tomu tolerantni. Pokud se mi to nelibi, tak to proste přejdu a myslim si o autorovi svoje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 1:03 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
sice je to individualní ale ja bych si bral příklad z Radoxista a Montezumi a z 3dstudia.cz tam když už někdo dá něco do galerky tak míří do Top Galerie a proto jsme tady založili taky galerii fóra aby to lidi namotivovalo dělat kvalitnější práce proto taky se zrušila weekend challenge protože je to dost málo času na to udělat dobry obrázek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 1:06 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
tak to asi nakonec smazu :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 2:35 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Vždyť přibude pár projektů za tejden... neni to fuk? :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 2:54 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
svoboda projevu je svoboda projevu. navic tezko posuzovat miru vkusu kazdeho recepienta. u klasickych vytvarnych technik je tahle debata jiz mnoho desitek let uplne stejna a nemyslim si, ze to nekdy nekdo vyresi. :)
kdyz udelam ve scene osvetlenou kouli a budu presvedcen, ze je to veledilo, proste to sem hodim a basta. a zkuste se se mnou nekdo hadat, ze to veledilo neni! :D (a co cert nechtel, ze deset let muze prijit banda pitomcu, kteri se shodnou, ze jsem byl nadcasovy a za sto let me budou kopirovat a budu zminovan v priruckach o dejinach umeni - vzpomente treba na fontanu/pisoar.)

jak zde padlo, nema to reseni. nebavte se o tom.

pokud admini chteji galerii, ktera bude o jakesi kvalite, necht udelaji nove vlakno a sepisou podminky, za jakych tam lidi smi posilat obrazky (ale nechtel bych byt v kuzi cloveka, ktery tyto pravidla bude vymyslet a sepisovat. kde totiz je ona hranice?).

ps: admini by toto tema meli prenest nekam jinam, zde to imho nepatri a navic by si to zaslouzilo vlastni linii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 3:42 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
smrq píše:
svoboda projevu je svoboda projevu. navic tezko posuzovat miru vkusu kazdeho recepienta. u klasickych vytvarnych technik je tahle debata jiz mnoho desitek let uplne stejna a nemyslim si, ze to nekdy nekdo vyresi. :)
kdyz udelam ve scene osvetlenou kouli a budu presvedcen, ze je to veledilo, proste to sem hodim a basta. a zkuste se se mnou nekdo hadat, ze to veledilo neni!

nahodou za sebou dilo s koulemi mam ale usoudil jsem ze to do galerie nepatri ackoliv to mohlo byt dobre jakkoliv bylo to proste easy uz i tedka mam obavu ze ty moje velikonocni vajicka do me galerie nepatri takze az dodelam dalsi dilko tak je smazu

smrq píše:
pokud admini chteji galerii, ktera bude o jakesi kvalite, necht udelaji nove vlakno a sepisou podminky, za jakych tam lidi smi posilat obrazky (ale nechtel bych byt v kuzi cloveka, ktery tyto pravidla bude vymyslet a sepisovat. kde totiz je ona hranice?).

galerie uz tu je, jenom me moc praci nepresvedcilo ze bych je tam mohl poslat...samozrejme ze si clovek jednou za cas udela rychlovku tu bych do dokoncenych asi dal ale vim ze by beztak zkoncila ve WIPu a komenty typu tohle neni ono mi za to nestoji proto jsem se rozhodl ze si budu pytlikovat sceny doma a budu posilat jenom hotove kousky ze scen abych potom mohl prekvapit celou scenou ::) ale to je jen muj osobni pohled na vec

podle myho do galerky patri dilo ktere autorovi dalo dost prace a prave tou odmenou by melo byt umisteni do galerie jako za dostiucineni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 5:21 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
tato tema ma velmi zaujala...
cize podla admina a par ludi, ktori su tu dlhsie by mali po prve:
postovat ludia veci, na ktore su hrdi, 2.: ktore im zabralo vela casu spravit, 3.: maju uroven...

podla ostatnych clenov je to na kazdom z tych co postuju ci to sem daju, alebo nie...

ale ved ked sa to paci autorovi, je to jeho vec ci to sem da...? alebo si to ma dat do wipu (ako ja, uz je tam 33 stran hadania sa - velmi uzitocneho a poucneho), a ked mu to schvalia ucastnici fora moze to dat do dokoncenych (kolko ludi tolko chuti...)

zase nie kazdy robi uzasne kvalitne obrazky zo samych uzasnych fotiek ludi a oblohy natahanych z netu a namapovanych na plane :wink:...

ja si myslim, ze je to na uvazenie autora, ako sa rozhodne...ale ak chcete, aby sem posielalo obrazky par vyvolenych ludi, pretoze ostatni na to "nemaju" tak... :wink: to bude pekne, ale vacsina prac sa aj tak bude skladovat vo wipoch...(btw, teraz som si vsimol, ze ja som ANI RAZ nedal svoju pracu do dokoncenych...to pre ten moj nestastny pocit, ze nic nedokoncim...proste uz je to tyzden uzavrete a ja sa v tom vrtam :lol: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 5:53 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Nejde tolik o kvalitu toho co sem dal.. kdyby to sem dal novacek tak mu vsichni reknou, ze je to dobre. Ale on sem dal blbost co udelal, jak sam rika, za 5 minut. To by se stavat nemelo - jidlo co se pripravuje dyl nez se ji je taky naprd - tu je to akorat obracene ;).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 6:20 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Alfisko píše:
Nejde tolik o kvalitu toho co sem dal.. kdyby to sem dal novacek tak mu vsichni reknou, ze je to dobre. Ale on sem dal blbost co udelal, jak sam rika, za 5 minut. To by se stavat nemelo - jidlo co se pripravuje dyl nez se ji je taky naprd - tu je to akorat obracene ;).

dovolim si SILNY offtopic...ja by som rybu za pol hodinu neulozil do mlieka, neokorenil a neupiekol...aj so zemiakmi :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 6:20 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Siso píše:
Kde je admin, co to tu neuzavrie preboha. FORUM BLENDER = ked si precitam prispevok (zadanie) tak v kazdej odpovedi by som mal nasjt nieco k tomu. Tu ale ked precitam hocktory prispevok tak mi nejak nesuvisi s tym na zaciatku....zruste to uz! :)

tato tema je v nametoch a pripominkach, tu sa uz ani tak velmi neriesi vacov obrazok, ako celkove posudenie kvality obrazkov...a vhodnost poslat ich do fora ako dokoncene


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2009 7:15 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
Citace:
nahodou za sebou dilo s koulemi mam ale usoudil jsem ze to do galerie nepatri ackoliv to mohlo byt dobre jakkoliv bylo to proste easy uz i tedka mam obavu ze ty moje velikonocni vajicka do me galerie nepatri takze az dodelam dalsi dilko tak je smazu
imho jsi k sobe a vajickam krapet moc kriticky. ten obrazek je nahodou moc dobry. zaujal me svou cistotou. byl poutavy i bez (na 3d grafice se casto vyskytujici) preplacanosti.
je to samozrejme tva vec, ale sam za sebe bych se vajicek chtel zastat a poprosit o jejich zachovani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2009 7:22 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Všichni zapomínáte na jednu věc.. po téhle výhružce/doporučení od Sira Thomase se může stát, že se nováčci i ostatní zaleknou a budou se bát něco vůbec postnout aby nesklidli nadávky.. Nakonec to dojde k tomu, že přibude jeden Ragnosův projekt za měsíc. Tohle chceme?

Třeba já do dokončených asi nikdy nic nehodím, protože si osobně myslím, že moje práce za moc nestojí, nikdo je ani nekomentuje, nemám tedy žádný feedback a ani nevím co zlepšovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz