Právě je čtv bře 28, 2024 6:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

A vítězem se stane
Anketa končí za stř lis 05, 2008 6:09 pm
Ragnos 33%  33%  [ 18 ]
Karl0s 37%  37%  [ 20 ]
Bíbara 6%  6%  [ 3 ]
Akita 24%  24%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 54
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 52. kolo- hlasování
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 6:09 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Kolo:52
Téma: Tak jde čas

Ragnos
Obrázek

Karl0s
Obrázek
a ještě větší rozlišení bez rámečku:-)
Obrázek

Bíbara
[url=http://www.bibara.wz.cz/3dFinal/hodinky%20design-Tech_watch.jpg]kliknete pro full(1920*1080)
Obrázek[/url]

Akita
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 6:51 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
hlas jsem dal Ragnosovi za prvotridni myslenku :)
opravdu... takhle doslova "jde" cas 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 7:18 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
pre mna je to jasny hlas Karl0sovi...IMHO je to najlepsie prevedenie...ostatne prace maju dost...ehm...otrepanu myslienku a u Ragnosa bohuzial ani neviem o co go :( o tom komu dam hlas mi bolo jasne uz podla obrazkov vo wipoch...vyborne Karl0s :bigups: :bigups: :bigups:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 7:47 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Kapo píše:
pre mna je to jasny hlas Karl0sovi...IMHO je to najlepsie prevedenie...ostatne prace maju dost...ehm...otrepanu myslienku a u Ragnosa bohuzial ani neviem o co go :( o tom komu dam hlas mi bolo jasne uz podla obrazkov vo wipoch...vyborne Karl0s :bigups: :bigups: :bigups:

Ja myslim, ze se myslenka skryva v tech dvou postavach co tam "jdou" :) mozna se pletu :?:
Jen musim se smutkem podotknout, ze ten "Pitrisovsky" promodelovany kanal nakonec tak nevysel :(..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 8:07 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Alfisko píše:
Kapo píše:
pre mna je to jasny hlas Karl0sovi...IMHO je to najlepsie prevedenie...ostatne prace maju dost...ehm...otrepanu myslienku a u Ragnosa bohuzial ani neviem o co go :( o tom komu dam hlas mi bolo jasne uz podla obrazkov vo wipoch...vyborne Karl0s :bigups: :bigups: :bigups:

Ja myslim, ze se myslenka skryva v tech dvou postavach co tam "jdou" :) mozna se pletu :?:
Jen musim se smutkem podotknout, ze ten "Pitrisovsky" promodelovany kanal nakonec tak nevysel :(..


Pre mna musi mat obrazok jasnu pointu a pekne prevedenie. Ragnosov obrazok splna na devat desatin druhy bod.

Inac asi som menej inteligentny bo co, ale fakt ako co s tym ma laska alebo smrt fakt neviem :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 8:28 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 08, 2004 7:18 pm
Příspěvky: 788
Bydliště: Plzeň
Kapo píše:
Alfisko píše:
Kapo píše:
pre mna je to jasny hlas Karl0sovi...IMHO je to najlepsie prevedenie...ostatne prace maju dost...ehm...otrepanu myslienku a u Ragnosa bohuzial ani neviem o co go :( o tom komu dam hlas mi bolo jasne uz podla obrazkov vo wipoch...vyborne Karl0s :bigups: :bigups: :bigups:

Ja myslim, ze se myslenka skryva v tech dvou postavach co tam "jdou" :) mozna se pletu :?:
Jen musim se smutkem podotknout, ze ten "Pitrisovsky" promodelovany kanal nakonec tak nevysel :(..


Pre mna musi mat obrazok jasnu pointu a pekne prevedenie. Ragnosov obrazok splna na devat desatin druhy bod.

Inac asi som menej inteligentny bo co, ale fakt ako co s tym ma laska alebo smrt fakt neviem :D

Já tam vidim tu lásku ve formaci ptáků, kde je smrt ale netuším. Nespíš číhá někde za rohem :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 9:04 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
6xx píše:
Kapo píše:
Alfisko píše:
Kapo píše:
pre mna je to jasny hlas Karl0sovi...IMHO je to najlepsie prevedenie...ostatne prace maju dost...ehm...otrepanu myslienku a u Ragnosa bohuzial ani neviem o co go :( o tom komu dam hlas mi bolo jasne uz podla obrazkov vo wipoch...vyborne Karl0s :bigups: :bigups: :bigups:

Ja myslim, ze se myslenka skryva v tech dvou postavach co tam "jdou" :) mozna se pletu :?:
Jen musim se smutkem podotknout, ze ten "Pitrisovsky" promodelovany kanal nakonec tak nevysel :(..


Pre mna musi mat obrazok jasnu pointu a pekne prevedenie. Ragnosov obrazok splna na devat desatin druhy bod.

Inac asi som menej inteligentny bo co, ale fakt ako co s tym ma laska alebo smrt fakt neviem :D

Já tam vidim tu lásku ve formaci ptáků, kde je smrt ale netuším. Nespíš číhá někde za rohem :wink:


to je mozne, ale co s tym ma potom spolocne "tak jde cas"? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 9:24 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
Odomňa asi takto... dielka sú pekné, ale každé má svoje pre a proti:
Ragnos: hlavná myšlienka je hodne slabo dodržaná, ale prevedenie je úchvtné
Karlos: je to taký klasický realizmus, žiadne srdcervúce efekty, skrátka je to urobené tak ako je, čo má tiež niečo do seba, čo sa mi nepáči je textúra na streche, ktorá robí šindle rôzne veľké a preto do seba nezapadajú.
Bibara: design sa mi páči, dokonca by som bol ochotný nosiť hodinky, keby som také mal, ale štúdiovka nemá atmosféru a kompozícia tiež pokulháva
Akita: nakoniec tu je výborná akčná scéna, aj keď na druhú stranu nápad a technická kvalita pokulhávajú

Nakonic som sa rozhodol dať hlas Ragnosovi, pretože sa mi to fakt páči po technickej stránke a téma je braná v prenesenom zmysle a to ja mám rád

Škoda, že som nemal čas sa zúčastniť, ale nabudúce to napravím :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2008 11:47 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 18, 2008 6:08 pm
Příspěvky: 106
Bydliště: Mladá Boleslav/Nymburk
takze: :D
Ragnos: zpracovani uzasny, ale ja tam to tema proste nevidim :(
KarlOs: vypada to taky super, jen je to vsechno textura nebo plug.in a ja sem na poctivej modeling
Bibara: myslim, ze si dal nejvetsi praci s vytvorenim modelu, ty jednotlivy ozubeny kolecka bych delat nechtel, proto mu davam hlas

to je tak nejak moje shrnuti, doufam ze sem nikoho nenastval


Naposledy upravil Akita dne pát bře 06, 2009 3:49 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 12:20 am 
Offline
....
....

Registrován: sob bře 29, 2008 2:54 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Novopacko okres Jičín
Já dal hlas akitovi možná nebyla jeho práce nejlepší ale když se na ní podívám vidím jak jde čas ostatní obrázky se mi taky líbý ale akituv nejvíc kvůli myšlence :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 11:39 am 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Kapo píše:

to je mozne, ale co s tym ma potom spolocne "tak jde cas"? :D


Ragnos píše:
Tak jde čas podzim podzimní nálada a jak vše plyne dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 11:47 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
moje shrnuti:

Ragnos : moc hezky provedeni, ale ja tam tu myslenku bohuzel taky nevidim.
Karl0s : Taky pekny, i mslenka je dost dobre videt, ses u me na druhym miste :D
Bíbara : muselo to dat ohromnou praci, je to dobre technicky udelany, ale ja nevim, me to nijak neoslnilo, abych ti dal hlas, sry
Akita:podle myho nejlepsi, i kdyz jsou videt chybky (DOF, mozna az moc velky kontrast.....) ale osobne se mi to libilo nejvic, tak sem mu dal hlas ;)

to je moje hodnoceni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 12:40 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
na svou objahobu nic nemam proste jsem volil mensi zlo nez kdyby jsem se drzel puvodni myslence kterou to melo...

moje shrnuti jestli ho muzu napsat
Karl0s:moc pekne detaily jsi do toho zapracoval ale trosku mi nesedi atmoska(presne receno barevnost a jas a kontrast)
Bíbara:no pokud slo o studiovy render tak dobre ale me to nesedi podle me by se z toho dalo vytriskat mnohem vic jak svetlem tak kamerou a zaberem
Akita:nezapracoval posledni komenty coz je skoda jinak si myslim ze by to byl taky drsny souper diky myslence ktera je tady znatelna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 2:39 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
hehe, tak ja si myslel, ze u Ragnose se myslenka skryva v tom, jak tam kraci ta mlada slecna a za ni starsi pani ;) doslova mi to pasovalo i s tim, ze "jdou" .... vsak tema "tak jde cas".. 8)
nu... asi jsem hledal moc hluboce..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2008 3:21 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Alfisko:no to asi jo hledal jsi moc hluboce, ale doufam ze v pristim kole ti to vynahradim dobrym napadem vsiml jsem si ze to se tady ceni taky ale hlavne aby to nebylo na ukor technicke strance veci mam totiz bohuzel tu spatnou zkusenost ze obrazky ktere jsou o napadu nebyvaji vypilovane dobre a naopak obrazky s technickou zpracovanosti nemivaji moc hluboke myslenky tak uvidim jak to priste skloubim podle toho co bude za tema :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz