Právě je čtv bře 28, 2024 8:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Olomouc 77
PříspěvekNapsal: pon úno 12, 2007 8:55 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Mám už skoro hotovou hru (první co sem v kariéře dotáhl až sem). Bude se odehrávat ve zmateném městečku na okraji pouště, které bude složeno z budov focených v Olomouci a ve kterém budou jezdit auta a policie jako by jezdily v ČR v roce 1977. Budou to auta, hráč bude řidič u takovýho mladistvýho gangu rockerů, kteří budou chtít pařit, úkoly stilu sehnat drogy, odradit policii od koncertu, nebo pařby. Myslím že by se to mohlo chytit... Ale jak už říkám, je to moje 1. věc, co myslím vážně, tudíš nepatřim do žádn¨ýho týmu, nemám web ani jméno na portálech atd, prostě o mně nikdo neví. Potřebuju poradit, komu mám můj projekt nabídnout, nebo jak ho zveřejnit, a taky bych potřeboval poradit, jak získat autorské svolení na Soundtrack (plánuju tam dát Punkrockové regionálky z česka) a od někoho moudrýho ho zcenzurovat, protože už sem trestně zotpovědnej atd... Mohli byste mi please někdo poradit???
Hodlám to samozřejmně šířit jako Freeware


Přílohy:
Poznámka: Toto je upoutávka na Olomouc77 (statickej render)
Olomouc77.jpg
Olomouc77.jpg [ 65.51 KiB | Zobrazeno 6033 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 9:43 am 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Ked to chces sirit ako freeware, tak nemusis nikoho prosit, oni si ta najdu :D.
Portali o free hracha ako fregame, freeehry a este nejake, na toto forum sem tam zabludia a napisu co sa tu deje. Ale ked chces mat istotu, tak to daj na forum ceskych hier.....ale to by som neriskoval. A uz vobec nie, ked mas 1 obrazok s 3-omi autami a jednou cestov. Dobre ta tam zotru ;).
S hudbou by som si nerobil starosti. Myslim ze ak niekto znich zapocuje svoju hudbu v hre tak bude len rad. ;).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 4:21 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Myslíž že tam můžu dát Zónu ,Odpad a KSS? :D Jinak Český adepti sou Volant, Houba a Totáči :D Jinak jen obrázek nemám, už mám hotovou mapu aj menu, pracuju na misích a na Setupu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 6:24 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
He, to delas sam? Z teto chyby jsem se poucil...taky jsem to rozjel jak ty a pak jsem si nevedel rady, prestalo me to bavit atakdále... chce to minimalne 2.
Jinak ke hre... vypada to zatim dobre (ikdyz podle renderu toho moc nepoznam, zkus sem hodit par ingame screenů).
A s hudbou, sak zkus ju tam dat a kdyby se jim to nelibilo, ze to tam mas, tak to jednoduse das pryc...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 7:20 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Tu sem upnul nějaký screeny... Jsou velice komprimovaný, aby zas moderátoři neřvali, tak tam asi neuvidíte vše, dodám že se auta primitivně lesknou (reflections v UV mapování) a že to vypadá v reálu trošku líp... Chci vidat na začátku léta, abych zvládl betatesty atd, ale když budete někdo chtít, můžem se domluvit na neoficiální betaverzi tady na fóru :-) Jinak mapa moc velká neni, je tam jen pár blokú, letiště, a poušť s nechutně se opakující texturou a naklonovaným jedním kaktusem :D ale dá se to... Pod celou mapou je udělaný metro, ale nemám tam vagony, protože nemám potuchy o tom, jak udělat logiku a navíc se mi nechcou modelovat a mám tam moc velkej rozcho kolejí... Tak na to mrkněte...


Přílohy:
Poznámka: Je to v zipu, protože je toho moc =)
Olomouc77sc.zip [214.17 KiB]
236 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 8:43 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2005 11:03 pm
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno-venkov
Hustýýý :D
používáš vlastní fyzikální model nebo máš ten s ukázkouvách blendů?
každopádně se mě to líbí natoč nějáky video :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 8:54 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Jo, sem rád že se ti to líbi :-) Video rád natočim, ale nevim, jak, jestli víš o nějakým prográmku, please dej link :D jinak fyziku sem bohužel štíp z dema :-( samozřejmně sem ji trochu upravil (tuhost pér, rozchod kol atd) a Zgerbiak byl tak hodnej že mi dodělal reset car, ale ten možná stejně udělám jinak než přes čištění orientace... Jinak prozradim že tam budou 4 mise s příběhem volná Jízda s Policejním, civilním a hypisáckym autem, a jedna či dvě minihry na zdokonalení zručnosti :D P.S. video bude až v ponděli rano, protože to upnu v IVT ve škole... mám děsně pomalej net :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 9:00 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Tak na vide je dobrej fraps... sice je to velky jak krava takze budes muset zkovertovat(klidne i moviemaker- standart v window$ech) ale ja sjem s nim spokojen...
Pokud chces ozvi se me ne ICQ mam tady plnou verzi (takze vic nez zasra** 30 vterin videa :) )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 9:00 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Jo já zapoměl,sry 336-293-468


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 9:24 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Jo omlouvám se, nedostal sem se tejden k netu, zato sem vám to teď dal ve dvou kvalitách, doporučuju počkat na tu vysokou, bo ta horši stoji za...

320 * 240:

http://rapidshare.com/files/18331936/Ol ... n.zip.html

VGA:

http://rapidshare.com/files/18332232/Ol ... n.zip.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 4:39 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2005 11:03 pm
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno-venkov
Musím uznat že je na tom vidět opravdu kus práce, jediny co bych asi změnil je hmotnost té Å¡otoliny mám pocit ze trochu moc skáče, jinak fain nápady
hlavně "probudil jsi bezdomovce" :D :D opravdu good myslím že tahle hra má velkou Å¡anci na uspěch. jen tak dál


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 5:17 pm 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Toto snad nemyslis vazne!
To je to naj co som v BGE kedy videl. Pripomina mi to GTA San Andreas, a to je uz co povedat. Len som tak cumel... no parada.
Je tam asy dost polygonov... a nesedi mi ta rychlost..na blender.... co mas za masinu?

Jeden malicki dotaz... neviem ako ostatnim, ale mne ten tien pod autom dost vadi a rusi ma ked preblikava, skus ho posunut este trochu vysie, alebo daj tvrdsie pruzenie na aute(asi je priparentovany na auto. da sa to v tom skripte), alebo ho odstran. Kazi to celkovy dojem.

Tesim na hru :rockedover:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 6:11 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 24, 2007 9:39 pm
Příspěvky: 153
prosim ta nevies dat tu hru na iny server ? lebo z rapidsharu mam teraz problem downloadovat neviem co je stim. dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2007 5:00 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Díky za ohlasy =) takže abych odpověděl na dotazy:
1) Vertexy , je jich 14 tisíc ze všim všudy, největší problém
2) Rychlost, mám jednohlavý AMD 3200+ Win XP giga ram a jednu
z těch horších grafik ATI x800 (myslím se menuje Asus X800GTO)
testoval sem to na PIII s grafikou Nvidia GeForce 4 na 36 FPS, na P IV
s tou nejlacnější Nvidiou 6600 na 55 fps a doma na mym na 60 - 75 fps
3) Stín stín, to je zku..... problém :-( tlumiče nejdou dát tvrdší, pak to auto ustřeluje, to už sem zkoušel, když ho dám víc nahoru, tak se do něj už znatelně bořej kola a je to taky divný, půjde vypnout v menu...
4)Na jinej server to bohužel nedám, protože mám pomalej net a uploaduju jen jednou týdně ze školy =), navíc megaupload je nějakej čudnej a od sud by mně s 50 MB vykopli, ani bych nestačil říct mějte se :-( , jestli to gór chceš vidět, tak mi řekni kam to mám uploadnout a já ti to tam (bohužel při nejlepšim až v pondělí) dám
5) dělám to už 3 měsíce skoro
6) v tom autě je fakt bezdomovec, jestli je to tam vidět... :D leží v něm v barevnym tričku a riflích :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2007 8:25 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 24, 2007 9:39 pm
Příspěvky: 153
uz netreba uz to mam dik idem pozerat 8)
EDIT : uz som to pozrel bude to skvela hra a ten tien pod autom podla mna je v pohode aj ked trochu tam preblikava ale ked by to bolo bez tiena tak by to podla mna vyzeralo trochu umelo. ved este uvidime.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz