Právě je čtv bře 28, 2024 5:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

A vítězem se stane
Anketa končí za pon říj 06, 2008 11:08 am
Karl0s 12%  12%  [ 5 ]
Ragnos 16%  16%  [ 7 ]
joxer 14%  14%  [ 6 ]
freekill 9%  9%  [ 4 ]
DonaldX 16%  16%  [ 7 ]
white wolf 33%  33%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 43
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 51. kolo- hlasování
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 11:08 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Kolo:51
Téma: Architektonická vizualizace
Hlasování bude trvat 4 dny



Karl0s
Obrázek
Zde v plnem rozliseni:
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=tXtULIuzze.jpg


Ragnos
Obrázek

joxer
Obrázek

freekill
Obrázek

DonaldX
Obrázek

white wolf
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 2:18 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
tak tohleto téma se fakt vydařilo :) po dlouhym rozhodování mezi freekillem a white wolfem (mě osobně se líbí nejvíc) tak sem dospěl k názoru, že dám hlas freekillovi, protože se mi to zdá takový příjemně zbarvený, taková příjemná atmosféra tam je :) a levitující tulipán sem jakoby neviděl...ale takový celkový dojem to nekazí, i když s vodou by to bylo zase o kousek lepší :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 4:30 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 18, 2006 8:54 pm
Příspěvky: 201
Bydliště: Olomoucity
No pro mě jednoznačně white wolf - opravdu super práce :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 4:33 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
mno, u mňa je to absolutne vyrovnané, takže som sa fakt nevedel pohnúť, ale nejako som vyselektoval white wolfa a ragnosa, každopádne, keby white wolf trošičku upravil hrany, tak nad tým ani neuvažujem.... Ale dám to práve jemu, je to skoro dokonalé....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 4:47 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
white wolf mi tedy nějak nezaujal.. textury dobré, ale nějak to není dotažené do konce... čekal bych tam viditelnější členění povrchu.. Ragnos má svěle dotaženou práci, ale přes to dávám hlas Donaldovi za styl :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2008 4:50 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
mno, práve ten mi u donalda chýbal.. jasné je to brutálne, grunge fakt perfektný, ale mohlo to byť podstatne atmosferickejšie....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2008 2:07 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
U Donalda to taky vidim nedotažený, trochu mi vaděj ty hodně oblí hrany. Tentokrát zaslouženě Ragnos, konečně něco perfektního, má to všechno. Taky bych řekl, že u whitewolfa je to hooodně jednoduchý, vlastně všechno na tom obrázku jsou jen textury, model vypadá hodně jednoduše a křížovou simboliku nemusim (a mohlo by to mít ještě lepší atmošku, mraky vypadaj hodně ploše). Ale i tak skvělá práce, všichni zúčastnění :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2008 5:28 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Jak sleduji diskusi i hlasování, tak je to nyní dosti vyrovnané. :wink:
Když jsem nad tím přemýšlel, tak bude záležet nad tím, kdo z hlasujících bude mít jaké měřítko pro posouzení. 8)
Trochu praštěný profesí jsem si dal striktní měřítko: architektonická vizualizace jako výstup z architektonické kanceláře ... tj. presentace architektonického návrhu. Díky tomu mi pak několik obrázku, ač výborných, hned vypadlo. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2008 6:42 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
.No rozhodnout se je fakt těžký.. :D
Karlos to nemá špatný, textura skály se mi líbí, jen to dřevo je takový ehm "vyblitý" :lol:
Ragnos-krásný domeček, krásně spracovaný ale cosi mi tam chybí, v první a druhé verzi jsou už z náhledu patrný slabší stromy, i když to nebylo cílem vizualizace že..
Joxer to má naprosto, naprosto perfektní, až na denní verzi, být tak něco za oknem, nějaký město nebo tak.. Nádhernej render snad i díky indigu(mám pocit že si psal že to je indigo, jestli ne tak promiň).
Freekille no teda tys mě sklamal, když furt vidim ten tvůj nádhernej nábytek a ty to takhle zvořeš tim přesvětlenym místem u lampy.. Ač materiály na určitých věcech působí víc než dobře :) .
Donaldx, supr atmosféra a celkově to působí jak nějaká scifi scéna, jen tam dát robota, jen furt mi to trochu nesedí k tématu :lol: .
White wolf no.. Nechápu proč vede, rozhodně nic proti obrázku ale já ho teda považuju za nejhorší ze všech, pár modelů, textury na kterých je dle mě mooc dobře vidět že sou to jen textury a né pořádnější olámaný zdi, nic moc země(brána na ní plave).. Své plusy to má taky ale že to o tolik vede nad ostatníma?
Takže joxer nebo ragnos. Joxer.
Prostě se mi líbí víc, ač za oknem nic neni :) .
Edit anebo ne. Ragnos.
Sakra já se vážně nemůžu rozhodnout :lol: .. Ale ragnos si to zalouží(zrovna hledám důvody proč víc než joxer, ale nic mě nenapadá. Asi to svedu na to chybějící město za oknem, ale opravdu jen svedu :lol: ). Tak se na mě joxere nezlob :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2008 8:34 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
Tak u mna to vyhral Ragnos. Ziadny skvost architektury, ale ta atmosfera!
Zaujal ma aj joxerov prispevok, denna verzia je ozaj vydarena, zial nocna doba neposobi tak dobre.
white wolfov obrazok na mna posobi strasne sterilne.

Kazdopadne podarene kolo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: .
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2008 4:26 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Semiš píše:
White wolf no.. Nechápu proč vede, rozhodně nic proti obrázku ale já ho teda považuju za nejhorší ze všech, pár modelů, textury na kterých je dle mě mooc dobře vidět že sou to jen textury a né pořádnější olámaný zdi, nic moc země(brána na ní plave).. Své plusy to má taky ale že to o tolik vede nad ostatníma?


Taky mi to docela vrtá hlavou. Neříkám, že bych to dokázal líp a nechci moc kritizovat, když sem se sám nezúčastnil, ale nejlepší mi nepřijde. No, nechť hlasování rozhodne. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2008 4:58 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Sagi:možná proto že to white wolfovo působí jako jediné né render ale fotka jinak nevím proč to má tolik hlasů nechť se ozvou ti pro které byl favorit pro mě osobně to měl vyhrát Freekill teďka už je jedno co jsem napsal protože už jsou hlasy víceménně rozdány :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2008 5:10 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
to mě se taky právě líbí freekillovo :) má to pro mě nejlepší atmosféru a prostě osobně se mi to nejvíc líbí :) na mě to zapůsobilo nejlíp a tak sem mu dal hlas, jinak když semse kouknul podruhý na white wolfa, tak se mi to zdálo takové ploché(sou to hlavně textury) ale i tak to je dobrá práce ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: .
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2008 9:01 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Semiš píše:
Donaldx, supr atmosféra a celkově to působí jak nějaká scifi scéna, jen tam dát robota, jen furt mi to trochu nesedí k tématu :lol: .

Sci-fi? ja bych spis rek, ze takove spravne stylisticke retro ala bioshock :)
Jinak taky nevim co na prvnim miste dela white-wolf, ja dal hlas Karl0sovi.
(rozmyslel jsem se jeste nad joxerem ale take mi tam chybi subjekt za oknem (ja bych to videl na zasenzene skaly! :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: .
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2008 9:08 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Alfisko píše:
Semiš píše:
Donaldx, supr atmosféra a celkově to působí jak nějaká scifi scéna, jen tam dát robota, jen furt mi to trochu nesedí k tématu :lol: .

Sci-fi? ja bych spis rek, ze takove spravne stylisticke retro ala bioshock :)
Jinak taky nevim co na prvnim miste dela white-wolf, ja dal hlas Karl0sovi.
(rozmyslel jsem se jeste nad joxerem ale take mi tam chybi subjekt za oknem (ja bych to videl na zasenzene skaly! :))


jeee aj ja som dal hlas Karlosovi...som myslel ze nikomu sa nepaci jeho praca ze tu nikto nenapise...

inak nie je dost deprimujuce z white wolfovho pohladu ked dakto povie "neviem co robi na prvom mieste"? :D taka bola proste verejna mienka...inak white wolf ma taku suchu trochu pracu sa mi zda...oproti karlosovi myslim, mna taketo atmosfery nebersu skor take aku ma Karlos...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz