Právě je pát bře 29, 2024 12:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

A vítězem se stane
Anketa končí za pon říj 06, 2008 11:08 am
Karl0s 12%  12%  [ 5 ]
Ragnos 16%  16%  [ 7 ]
joxer 14%  14%  [ 6 ]
freekill 9%  9%  [ 4 ]
DonaldX 16%  16%  [ 7 ]
white wolf 33%  33%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 43
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: .
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2008 10:33 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Kapo píše:
Alfisko píše:
Semiš píše:
...

...

....

No ja to nechtel rict tak deprimujicne... ja to myslel tak, ze nechapu proc mu tolik lidi dalo hlas.. ja jsem se v jeho praci citil velmi zmatene :) nejak jsem se nemohl zamerit na hlavni subjekt.. pokud to tedy nemel byt kriz.
+ mi tam chybely silne barvy.. ktere ja rad ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 7:00 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Myslet si můžete cokoliv o díle White Wolfa, ale osobně se nedivím tomu, že dostal hodně hlasů, protože je na první pohled působivý. Můžete se stavět na zadní, ale tak to je. WW dokázal mnoho lidí zaujmout. 8)
Tyto kritické výkřiky se mi zdají vůči němu celkem nefér. Ale třeba se někdy jako národ konečně poučíme. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 7:35 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Tak už to nesešte..hlavně aby vybral dobré téma :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 7:37 am 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
taby píše:
Tyto kritické výkřiky se mi zdají vůči němu celkem nefér. Ale třeba se někdy jako národ konečně poučíme. :evil:

Whitewolf je snad zvykly na nejakou kritiku, no ne? Ja osobne jsem za kritiku velmi rad, je to mnohem lepsi nez pochvala, pokud je dobra. A urcite bude za nejakou kritiku radsi, nez kdyby vsichni mlceli.. takhle se dozvedel nazory od lidi, kteri rozprostreli svuj hlas mezi ostatni dila a muze priste svuj obrazek napravit zpusobem, kterym by si ziskal jeste vetsi procento lidi. Myslim, ze tahle reakce byla i kvuli tomu, ze Whitewolf dilo nikde neukazal a tak zkratka lidi citili potrebu mu to trochu "sprdnout", aby nebyl zanedban. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 8:13 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Co bylo na těch kritikách konstruktivního krom citových výlevů? :shock:
Ano, kritika, která tě posouvá dál je výborná. Ale kritika, která nic "neřekne" a jen tě "uráží" pro mne není nic, o co bych stál a co by mne vedlo k zlepšení. :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 9:45 am 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
ja už som to raz niekde hovoril, nejde vôbec o to, ako v konečnom dôsledku vyzerá wire a podobne, dôležité je, ako bude vyzerať celok, že whitewolf má model len jednoduchý podľa mňa dostatočné vyvážili fotorealistické textúry. no a tá čiernobiela aspoň nenápadne zakryla nedostatky ktoré by vytvorila farba, takže akokoľvek sa vám výsledok nezdá, skrátka nehlasuje tu len bumpkin, takže občas to končí ináč, než sa očakáva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 3:44 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Až zkončí hlasování tak pls white wolf pošli nové téma Tolovi ať můžeme soutěžit dál .)

jinak congrat k vítězství .)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 5:51 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
Každopádne mám pocit, že gratulácie si tu zaslúžia všetci, osobne to považujem za jeden z najkvalitnejších contestov v histórií


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 6:58 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
To je jedna z věcí co jsem zapomněl říct. Opravdu se ta soutěž tímhle kolem vyšvihla na perfektní úroveň. Svoje o tom hovoří i hlasování, které bylo ze začátku dlouho vyrovnané. Už se těším na nové kolo, kdy se snad konečně "mimo hru" zúčastním i já :oops: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 7:02 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Antharon píše:
Každopádne mám pocit, že gratulácie si tu zaslúžia všetci, osobne to považujem za jeden z najkvalitnejších contestov v histórií

Ano, mé gratulace všem. Bylo to kvalitativně hodně silné kolo. :thumbsup:
Apropó, co mi trochu vadí je, že ještě během hlasovaní se zde objevují komentáře, které mohou poměrně silně ovlivnit hlasování - repektive hlasující. Já osobně si diskuzi pod soutěží čtu až nakonec - po hlasování. Výlevy typu "nechápu proč vede" nejsou podle mého názoru to, co by se dalo nazvat fail-play. Pokud bychom šli do důsledku, tak třeba členové sportovní poroty (krasobruslení, tanec, gymnastika atp.) během soutěže vůbec nesmí mezi sebou mluvit. Ale to už je malinko extrém.
Zdržme se hodnotících názorů, dokud není hlasování u konce. Na konstruktivní kritiku je času vždy dost a dost. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 7:58 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Já nijak nechtěl ovlivnit hlasování, ani urazit white wolfa, ale když vidim Ragnosovu a Joxerovu nádheru tak skutečně "nechápu" jaktože vede.
Tečka a dem na další kolo.. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2008 9:42 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 03, 2006 4:35 am
Příspěvky: 161
Bydliště: smilovy hory///Praha
Takze ja ani nevim jestli se mi chce vyse uvedene komentovat, ale alespon ve strucnosti.
Kritika mi urcite nevadi, ale musi to byt kritika, popripade nejake smysluplne vyjadreni a ne co tady misty zaznivalo (zde bych chtel podekovat tabymu, ze se me "zastal" v diskuzi a plne souhlasit s Pitrisovym nazorem). Veskrze mi osobne "narky" co tu zazneli nevadi (preci jenom uz jsem dospelej a jen tak neco me neskoli), spis to vypovida neco o pisateli... howgh

Ted neco k obrazku. Prvne bych chtel rici ze to nemelo vyjadrovat nejakou symboliku nebo neco takoveho, proste jsem brouzdal po netu a padl mi do oka podobny obrazek, tak jsem si rekl proc to nezkusit udelat. Alespon jsem se poprve zucastnil souteze a jsem celkem rad, ze se mi obrazek povedlo "dokoncit". Samozrejme jsem si vedom veci, ktere by tam sli udelat lepe (rozbit rimsy, ponicit zdi...), ale vzhledem k casovemu presu jsem rad za to jak to dopadlo :), jelikoz jsem na tom zacal pracovat tesne pred uzaverkou souteze, proto jsem obrazek ani driv nikde neukazal...

No kazdapodne bych chtel podekovat vsem za hlasy, ani ve snu me nenapado ze bych se mohl nejak rozumne umistit, natoz vyhrat... A samozrejme taky musim pochvalit ostatni prace, ktere opravdu tohle kolo staly za to...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: úte říj 07, 2008 2:52 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Dobrá, asi sem to přehnal, mě pouze udivilo že white wolf o tolik vede, vůbec bych to v takové konkurenci nečekal.

Netvrdím že je to špatný, textury jsou dobrý ač na některých místech kazí ten dojem olámaný zdi, černobílost mi moc nesedí, dělá to takovou atmosféru.. noo prostě si pod architektonickou vizualizací představim něco jinýho.

Že to o mě něco vypovídá je možná pravda, ale rozhodně nechci vypadat jako hulvát kvůli tomu že jsem to podal docela ostře, jen já osobně vidim pod vítězem něco jiného. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz