Právě je čtv dub 18, 2024 3:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned zář 07, 2008 4:25 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Vítězem 50. kola se stal Akita, gratulujeme.

Téma nového kola je: Architektonická vizualizace.

Citace:
Predstavuju si pod tim vytvory od navrhu novych budov, mostu, vezi atd. az po stare, znicene a opustene budovy....


Soutěžní obrázky do 47. kola posílejte do 30. září


Naposledy upravil tol dne pon zář 08, 2008 6:53 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 08, 2008 6:15 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Muhehehe, konečně něco pro mě :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2008 3:17 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon čer 05, 2006 4:17 pm
Příspěvky: 134
Bydliště: Tábor
tak tady je moje vizoska :D

Zde v plnem rozliseni:
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=tXtULIuzze.jpg


Přílohy:
render kopie_nahled.jpg
render kopie_nahled.jpg [ 187.57 KiB | Zobrazeno 6924 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2008 3:21 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
2Karl0s: má to chybky ale moc se mi to líbí :bigups:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2008 3:22 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
nedotexturovaná loď přehnaná kaustika si u mě hlas nezaslouží...sry


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2008 11:02 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Ragnos píše:
nedotexturovaná loď přehnaná kaustika si u mě hlas nezaslouží...sry

U spousty lidi preci jen zvitezi originalita... technicke zpracovani, pokud je dostacujici, je az na druhem miste..
myslenka se ceni nejvic.. k cemu by byl google bez myslenky full textoveho vyhledavani, ktere az do te doby nikoho nenapadlo a vsem se zdalo, ze mit ulozeny cely internet na jednom miste je kravina? Provedeni, ac bylo velmi kvalitni, bylo i zde az na druhem miste. A proto, pokud me nikdo velice neprekvapi peknou myslenkou (hranaty barak z betonu to nebude, budu hlasovat pro Karl0suv navrh.
hranaty barak si u me v tomto pripade hlas take nezaslouzi...sry


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2008 4:51 am 
Offline
....
....

Registrován: pon srp 11, 2008 4:34 pm
Příspěvky: 272
tady na fóru se kritika nese velmi těžko, mám dojem. Musím ale nesouhlasit s Alfiskem. Téma soutěže je architektonická vizualizace, ne architektonický návrh. To, co by se mělo cenit především je právě technické zpracování a to je u Ragnose přece jenom na vyšší úrovni
Ragnosův příspěvek pravděpodobně nebyl míněn zle, jen naznačil, že ta práce je nedodělaná (a to je prostě fakt).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2008 6:03 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Investor vám nekouká na to, zda je váš návrh dobrý. Zda se v něm bude dobře nebo špatně bydlet či provozovat živnost. Moje zkušenost s drtivou většinou investorů je taková, že u nich rozhoduje první dojem. Jejich slovy: "ten obrázek musí být hezký".
Z toho plyne, že ragnosova precisní práce by u nich měla stejnou šanci jako KarlOsova, protože pro něho mluví to, že svou práci zpříjemnil tím, že tam dal byť nedodělanou loďku, protože jejího nedodělání si nikdo na první pohled jen tak nevšimne. Toto je třeba něco, co Ragnosovi v jeho práci zatím schází a za co je většina investorů ráda.

Ber, kdo ber. :wink:

BTW: to, že je to nedodělané je fakt, který Karl0s napsal v theadu věnovaném této jeho vizualizaci. 8)
Co mne na tomto vadí je to, že takové příspěvky předjímají výsledky a mají tendenci strhávat druhé a to mi přišlo vždy nefér a myslím si, že celkem devalvují celou soutěž a to mi přijde škoda. :? V tomto ohledu jsem vděčný za příspěvek Alfiska, který vrací Karl0se po právu do hry. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2008 7:59 am 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Alfisko píše:
Ragnos píše:
nedotexturovaná loď přehnaná kaustika si u mě hlas nezaslouží...sry

U spousty lidi preci jen zvitezi originalita... technicke zpracovani, pokud je dostacujici, je az na druhem miste..
myslenka se ceni nejvic.. k cemu by byl google bez myslenky full textoveho vyhledavani, ktere az do te doby nikoho nenapadlo a vsem se zdalo, ze mit ulozeny cely internet na jednom miste je kravina? Provedeni, ac bylo velmi kvalitni, bylo i zde az na druhem miste. A proto, pokud me nikdo velice neprekvapi peknou myslenkou (hranaty barak z betonu to nebude, budu hlasovat pro Karl0suv navrh.
hranaty barak si u me v tomto pripade hlas take nezaslouzi...sry

jo však v poho pro mě je na prvním místě technické zpracování pak dlouho nic a pak možná ten nápad. samozřejmě pokud by mě zaskočilo něco nápadem tak jsem pro ale tady u toho Karl0sova domu me to neprijde jako buhvi jak dobry napad a originalni to uz vubec ::). videl jsem uz spousty domku na skale tomu nerikam originalita


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2008 4:53 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon čer 05, 2006 4:17 pm
Příspěvky: 134
Bydliště: Tábor
heh, koukám, že se to tady pěkně rozjíždí na můj účet :D No jak jsem napsal zde: viewtopic.php?t=6127&start=15 nebudu mít bohužel možnost to dokončit.. Přemýšlel jsem nad tím, jestli to mam dát do soutěže, nakonec jsem se ale rozhodnul, že to aspoň zkusím, když už jsem si s tím dal tu práci :wink: Jinak vaÅ¡e názory vám neberu, díky za kritiku :lol: Chybami se člověk učí :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2008 4:59 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
nakonec to dávám semka abych pak nezapomněl to semka poslat netvrdím že by se na tom nedalo co zlepšit ale už to zabralo poměrně dost času, takže tak.

//edit tak nakonec pošlu všechny mé práce
Obrázek


Naposledy upravil Ragnos dne úte zář 30, 2008 1:54 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2008 8:06 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Ragnos: Tož to krásný to je, povray dělá svoje, softglow dělá svoje, mraky jak po výbuchu hirošimy taky, ale pořád mi vrtá hlavou, proč to stojí uprostřed pole a nevede k tomu ani nějaká cesta?.. :lol:
Karlos: pěkný, jen ten barák se mi zdá nakloněnej, nebejt toho tak asi neváhám :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: .
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2008 8:45 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 26, 2004 9:49 pm
Příspěvky: 597
Bydliště: Napajedla
Ragnos asi zapomel pripsat ze se jedna o "tajne" sidlo sefa podzemni zakladny ktera je pod ni :) Neco jako Sexmise :).

Semiš píše:
Ragnos: Tož to krásný to je, povray dělá svoje, softglow dělá svoje, mraky jak po výbuchu hirošimy taky, ale pořád mi vrtá hlavou, proč to stojí uprostřed pole a nevede k tomu ani nějaká cesta?.. :lol:
Karlos: pěkný, jen ten barák se mi zdá nakloněnej, nebejt toho tak asi neváhám :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2008 8:50 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
Semiš: to je totiž vchod do tajného vládneho výskumného zariadenia :)
Ono keď sa to tak vezme, načo cesty, keď tam nie sú dvere :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv zář 25, 2008 2:30 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
jednou jsem dělal pracovně na téma 4 roční období taky něco na tenhle styl a zadání bylo takové že se má jednat o domek nezasahující do krajiny tak jsem se to snažil udělat i tady proto žádná přístupová cesta a tak. domek měl být nějaký jednoduchý a efektní to se povedlo snad z části sázel jsem na atmosféru která podle mě není nejhorší.

a kde jsem psal že je tohle Povray když je to Yafray?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz