Právě je čtv bře 28, 2024 12:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

A vítězem se stane
Anketa končí za pát zář 05, 2008 9:54 am
Akita 72%  72%  [ 23 ]
vacik156 28%  28%  [ 9 ]
tomsonero 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 32
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2008 2:43 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
ty si taky hnusny k ostatnym tol.... (alebo som si sekol osobu, ktorej nadavat?) :D:D:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2008 3:43 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Antharon píše:
ty si taky hnusny k ostatnym tol....


Což je ta lepší část mé osobnosti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 7:26 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
chtěl sem se na něco zeptat(teďka sem se vrátil z intru a koukám na to jako pako)

proč ste nezařadili Kapovi obrázek do soutěže? dyť to stihnul(koukám na datum a čas : 31.srpna 3:08 PM )a já myslel, že posílání obrázků je do 00:00 nebo tak nějak do večera .. nějak mi to nejde na mozek..

ale jestli se tim porušilo pravidlo(jako že asi ne, když to nikdo nepsal /neupozornil na porušení/ ) tak to ok, ale spíš se neporišilo..

takže konečná otázka je, proč ste ho nezařadili do soutěže ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 7:42 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
vacik156 píše:
chtěl sem se na něco zeptat(teďka sem se vrátil z intru a koukám na to jako pako)

proč ste nezařadili Kapovi obrázek do soutěže? dyť to stihnul(koukám na datum a čas : 31.srpna 3:08 PM )a já myslel, že posílání obrázků je do 00:00 nebo tak nějak do večera .. nějak mi to nejde na mozek..

ale jestli se tim porušilo pravidlo(jako že asi ne, když to nikdo nepsal /neupozornil na porušení/ ) tak to ok, ale spíš se neporišilo..

takže konečná otázka je, proč ste ho nezařadili do soutěže ;)


Sakra, protože jsem ten odkaz bez náhledu v tom kalupu přehlédnul :cry:

Kapo omlouvám se, tohle jsem opravdu nechtěl. Jestli bude zájem, můžeme vyhlásit nové hlasování...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 7:44 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
bam! jak som si myslel...skoda, ja som vedel, ze nemam postovat link, ale rovno [img] obrazku...dokelu, ale som si myslel, ze...ach skoda, no pisal som z Roznavy je to od Blavy kde byvam 340 KM, a uz sme sa ponahlali navyse to bol taky net ze z 20 reloadov 1 sa nacital a ostatne vobec... som bol vobec rad, ze som to postol, som nebol moc nadseny, ze by som to mal este editnut :(

ach no skoda ved by som aj tak nevyhral...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 7:47 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Kapo píše:
bam! jak som si myslel...skoda, ja som vedel, ze nemam postovat link, ale rovno [img] obrazku...dokelu, ale som si myslel, ze...ach skoda, no pisal som z Roznavy je to od Blavy kde byvam 340 KM, a uz sme sa ponahlali navyse to bol taky net ze z 20 reloadov 1 sa nacital a ostatne vobec... som bol vobec rad, ze som to postol, som nebol moc nadseny, ze by som to mal este editnut :(

ach no skoda ved by som aj tak nevyhral...


Opravdu mě to mrzí, normálně si i těch linků bez náhledu všímám, ale dělal jsem to z práce a měli jsme strašnej frmol, takže jsem ho tentokrát přehlédnul. Obrázek je to ale pěkný, určitě ho postni do dokončených projektů a nebo ještě lépe do Galerie:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 7:55 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
ale do galerie idu iba vydarene projekty...mam to vo wipu (nastastie, az moc casto sa mi stracaju obrazky :D)

ok ospravedlnil si sa, ja to chapem, ked ma clovek pracu je pochopitelne ze daco prehliadne...obrazok je pre moje potesenie, to ze neni v sutazi nijako neovplyvni...chod fora, ani moj chod...

takze nevadi, kazdy je omylny, moze sa to stat...

a s tou galeriou...kam to mam dat? :D je to dost rozsiahle...takze asi do Ostatne...

P.S.: vzdy som sa nejak cez thready doklikal k obrazkom, ale ked sa na to pozriem z indexu je to dost rozsiahla galeria...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 8:14 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
Kapo píše:
ale do galerie idu iba vydarene projekty...mam to vo wipu (nastastie, az moc casto sa mi stracaju obrazky :D)

ok ospravedlnil si sa, ja to chapem, ked ma clovek pracu je pochopitelne ze daco prehliadne...obrazok je pre moje potesenie, to ze neni v sutazi nijako neovplyvni...chod fora, ani moj chod...

takze nevadi, kazdy je omylny, moze sa to stat...

a s tou galeriou...kam to mam dat? :D je to dost rozsiahle...takze asi do Ostatne...

P.S.: vzdy som sa nejak cez thready doklikal k obrazkom, ale ked sa na to pozriem z indexu je to dost rozsiahla galeria...


já bych bejt tebou udělal osobní galerii a tam si dát i projekty, který si dělal předtim a povedly se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2008 8:17 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
ja mam pocit ze sa nepodaril ani jeden...mozno ta zbran, ale bumpkin napisal, ze je to jak hracka ci co...daju sa linkovat obrazky? aby som nezas...forum kilobajtami obrazkov...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz