Právě je úte dub 16, 2024 3:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 5:32 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
jm píše:
ok kazdy ma svoje, nebudem se dohadovat jestli to nebo ono, 98 maj naprd zabezpeceni(nejen), ale zase tam muzes hrat vic hry.

tyhle diskuze nemaj cenu.
jm


Hele klídek já jsem jonom rozvinul tvoji myšlenku.... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NO Snad přispjeju
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 6:07 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
slajfka píše:
Milý Honzo,

měl bych na Vás jednu prosbu. Zkuste psát česky a bez chyb. Viděl jsem několik Vašich příspěvků a málem mi to utrhlo oči. Někdy stačí si po sobě přečíst příspěvek. Taky dělám chyby, zejména překlepy, ale nemusíme "prznit" češtinu.

Děkuji


Dřív než někoho takhle sestřelíš :shock: , tak se ho nejprve soukromě zeptej jestli není náhodou dyslektik. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 7:28 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
SirThomas píše:
Pozor, Achtung všem kteří ať už z jakéhokoliv důvodu používají WinME, jsou buď masochisti, :D anebo v dobré víře jste si chtěli pomoci od Win 98. WinME jsou ty nejhorší Windows jaké kdy tady byly! Je to hybrid mezi W98 a W2000, totálně nestabilní a nebezpečný systém ! Kdo nemá silnější stroj na W2000/XP ať si tam dá W98. Věřte mi mnohaletá praxe z "hovňousama" mi dává za pravdu. :evil:


No.. Kedze mam aj WinMe a az tak sa mi nehnusi, budem kus protirecit :)

Ktory s windozov je najhorsi? Kazdy :)
Stabilita nic moc, ale drzal mi dlhsie, ako ked som skusal XP (eXtra P[censored] sa mi dokazali zrutit uz pri instalacii) :)
Na 3stovke vcelku v pohode utiahli blender do verzie 2.23 (sice aj tak nema na Linux :) )

Maju API W98 a niektore sietove vlastnosti 2000, z kazdeho teda aspon cast dobreho..

Ale radsej vam poradim Linux ako WinMe (hlavne Mandrake je aj WinUser-Fiendly)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 7:31 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
iIN píše:

Ktory s windozov je najhorsi? Kazdy :)
Stabilita nic moc, ale drzal mi dlhsie, ako ked som skusal XP (eXtra P[censored] sa mi dokazali zrutit uz pri instalacii) :)
Na 3stovke vcelku v pohode utiahli blender do verzie 2.23 (sice aj tak nema na Linux :) )



No vidíš, a já až od té doby, co mám na mašině XP, tak mám klid a nevím, co je to spadnutí systému. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 7:42 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
re: tol
"tak, tak"

hele co se tyce cestiny, tak to musite trpet i u mejch prispevku, protoze moje cestina.........

a kdyz uz to pisu, kaslu na cestinu, myslim ze je dulezity ze clovek vi voco GO.
protoze abych pri psani do diskuzaku koukal do slovniku jak se co pise, tak to ani nahodou.(teda obcas to delam), nevim jak je to s tou dislexii u me, ale asi to taky neni nejlepsi, ikdyz na to nemam papir. vubec nevim jen vim ze pisu jako p..

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 8:35 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
iIN píše:
No.. Kedze mam aj WinMe a az tak sa mi nehnusi, budem kus protirecit :)

Ktory s windozov je najhorsi? Kazdy :)
Stabilita nic moc, ale drzal mi dlhsie, ako ked som skusal XP (eXtra P[censored] sa mi dokazali zrutit uz pri instalacii) :)
Ale radsej vam poradim Linux ako WinMe (hlavne Mandrake je aj WinUser-Fiendly)


Sorry, ale pokud tohle ty považuješ za argumenty tak by jsi se měl polepšit. Na rozdíl od vetšiny "Tučńáků" dokážu říci co je dobré na Linuxu a co na Win. Mě se taky podařilo sestřelit instalaci Red Hatu de-fakto na počkání, ale to ještě neznamená že budu používat poznámky typu "Ktory s Linux je najhorsi? Kazdy" Jestli ti třeba nespadli XP kvůli vadnému kusu hardware o kterém ty nemáš ani ponětí, že je vadný? A takhle to tady můžeme probírat klidně do soudného dne. Kdo není schopen pochopit, že oba systémy tady mají své místo na slunci a netahat do toho emoce ........ :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 8:38 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Tož kurňa chlapi vraťte se k tématu, KarelGO má problém s Pythonem, o tom proč jsou WinXP na workstation nejlepší se můžete bavit ve Vrbovně :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:01 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
Takže, ja vždy píšem všetko tak blbo, aby to nikto nepochopil :)

To, že každý windows je najhorší, bola reakcia na tvoje "WinMe je najhorší z windowsow", čo je tak isto subjektívny názor ako ten, čo som vyjadril ja.. Rád by som ešte podotkol, že to nie je úplne môj názor (nevysvetľujte si to tak, že z toho chcem dáko vykľučkovať), ale logicky vzaté - ak sú všetky windowsy najhoršie (mimochodom ma teraz napadlo, že bolo úplne primerané zaťahovať do tohoto konkrétneho bodu linux), všetky winwowsy sú teda na jednej úrovni => (najhoršie <=> najlepšie).. Al keď ťo som tým tiež nechcel napísať..

Keď sa mi XP zrútilo už pri inštalácii, je jednoznačne podľa môjho SUBJEKTÍVNEHO názoru nestabilnejšie..

Do náboženských debát o Win/Lin a AMD/Intel sa všeobecne nerád zaťahujem, tak ak to tak vyznie, skúste pouvažovať, či táto myšlienka nebola hocijako abstraktne myslená inak :D

Ja tiež nevravím, že linux je najlepší úplne na všetko, keďže poznám a používam oba OS, tiež viem, a myslím že aj objektívne, zhonotiť klady a zápory :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:04 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
iIN píše:
Takže, ja vždy píšem všetko tak blbo, aby to nikto nepochopil :)

To, že každý windows je najhorší, bola reakcia na tvoje "WinMe je najhorší z windowsow", čo je tak isto subjektívny názor ako ten, čo som vyjadril ja.. Rád by som ešte podotkol, že to nie je úplne môj názor (nevysvetľujte si to tak, že z toho chcem dáko vykľučkovať), ale logicky vzaté - ak sú všetky windowsy najhoršie (mimochodom ma teraz napadlo, že bolo úplne primerané zaťahovať do tohoto konkrétneho bodu linux), všetky winwowsy sú teda na jednej úrovni => (najhoršie <=> najlepšie).. Al keď ťo som tým tiež nechcel napísať..

Keď sa mi XP zrútilo už pri inštalácii, je jednoznačne podľa môjho SUBJEKTÍVNEHO názoru nestabilnejšie..

Do náboženských debát o Win/Lin a AMD/Intel sa všeobecne nerád zaťahujem, tak ak to tak vyznie, skúste pouvažovať, či táto myšlienka nebola hocijako abstraktne myslená inak :D

Ja tiež nevravím, že linux je najlepší úplne na všetko, keďže poznám a používam oba OS, tiež viem, a myslím že aj objektívne, zhonotiť klady a zápory :)


Podle mého subjektivního pocitu je zase Linux nestabilní, protože jsem přišel o všechna data, co jsem mu nerozumně svěřil, prostě zkušenosti má každej jiný a problém v drtivé většině případů není v OS/nástroji apod.

A sakra tady se bude mazat, už to vidím :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:09 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
iIN píše:
Ja tiež nevravím, že linux je najlepší úplne na všetko, keďže poznám a používam oba OS, tiež viem, a myslím že aj objektívne, zhonotiť klady a zápory :)


Ok v pohodě :) , jenom co se týče Win ME je to z hluboké praxe, protože dělám v IT už dlouho (12 let) a tento systém (ME) mě dost znechucoval život :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:46 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
Tol, keďže už vidíš, že sa to bude mazať, dovolím si ešte otázku - Akým činom si prišiel o dáta, nerozumne zverené linuxu? :) (smajlíka tam dávam zo zvyku, nenaznačujem ním výsmech)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:54 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
iIN píše:
Tol, keďže už vidíš, že sa to bude mazať, dovolím si ešte otázku - Akým činom si prišiel o dáta, nerozumne zverené linuxu? :) (smajlíka tam dávam zo zvyku, nenaznačujem ním výsmech)


V poho, od Tebe bych výsměch rozhodně nečekal:)

Nedělal jsem právě nic- jednoho dne se tu nám tu vypla elektrika (bohužel je to tu časté a to jsem ještě neměl UPS) a když jsem pak server zase pustil, tak sice nabootoval, snažil se dokonce spravit data, ale nepodařilo se- na všech 3 discích (bylo tam udělané mirrorování) byla namísto dat změť. Mít to na Win, tak to ještě velmi pravděpodobně zachráním přes GetDataBack, ale takhle jsem byl v háji. Možná má Linux podobné nástroje, ale já mu nerozumím, měl jsem ho tu jenom jako serverový OS se zálohováním :( Nicméně si s tím tehdy neporadil ani člověk, co Linux opravdu umí, prostě 40 GB dat, vesměs všechno zálohy práce byly nenávratně pryč.

Chválabohu jsem to nejpodstatnější měl zálohované i na CD, takže to nebyla zas tak fatální událost, nicméně jsem se poučil nesvěřovat nic systému, kterému vůbec nerozumím, který se na mě nepřátelsky šklebí a jehož nastudování by mi zabralo minimálně půl roku :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2004 12:20 am 
Offline
..
..

Registrován: pon srp 16, 2004 5:48 pm
Příspěvky: 63
Tak jsem tu zas a vypadáto, že zprovoznit python 2.3.3 s blenderem 2.34 je nemožné, ale pokud by přeci jen nějaký masochista přinutil winME dělat to, co chce tak jsem hodím hlášky, které jsem vydoloval :

BLENDER:

['C:\\PROGRAM FILES\\BLENDER FOUNDATION\\BLENDER\\PYTHON23.zip', 'C:\\PYTHON23\\
Lib', 'C:\\PYTHON23\\DLLs', 'C:\\PYTHON23\\Lib\\lib-tk', '', 'C:\\PROGRAM FILES\
\BLENDER FOUNDATION\\BLENDER', 'C:\\PROGRA~1\\BLENDE~1\\BLENDER', 'C:\\PYTHON23'
, 'C:\\PYTHON23\\lib\\site-packages', 'C:\\PROGRAM FILES\\BLENDER FOUNDATION\\BL
ENDER\\.blender\\scripts']

PYTHON:
>>> import sys
>>> print sys.path
['', 'C:\\WINDOWS\\SYSTEM\\PYTHON23.zip', 'C:\\Python23', 'C:\\PYTHON23\\DLLs',
'C:\\PYTHON23\\lib', 'C:\\PYTHON23\\lib\\plat-win', 'C:\\PYTHON23\\lib\\lib-tk',
'C:\\PYTHON23\\lib\\site-packages']
>>>

zkouÅ¡el jsem cestu zkracovat, prodlužovat a nic, takže jestli nÄ›kdo nÄ›co podobného vidÄ›l a ví co stím prosím aÅ¥ napíše, co do autoexec.bat strÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2004 1:03 pm 
Offline
..
..

Registrován: pon srp 16, 2004 5:48 pm
Příspěvky: 63
Tak jsem to zkoušel a zkoušel s nastavením autoexecu pro Pythona 2.3.3 a Blendra 2.34 (ve winME) a nic...podle cesty, která je uvedena v minulém příspěvku
(dokonce jsem ani nenašel ten python23.zip v windows>system ??? )
Už jsi fakt stím nevím rady...

PS: docela by mě zajímalo, jakou cestu to vyhazuje někomu jinému ? ( pro případ, že by byla chyba už někde v instalaci pythona )

Každopádně díky za snahu rozřešit tento poblém s pythonem2.3.3 blenderem2.34 a winME


( jen mi je divný, že blender 2.27 chodí podle nastavení, které jsem uvedl minule, pod winME, takže autoexec.bat zÅ™ejmÄ› ignorován není, ale zÅ™ejmÄ› ho winMe Ä


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2004 1:21 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
KarelGO píše:
Tak jsem to zkoušel a zkoušel s nastavením autoexecu pro Pythona 2.3.3 a Blendra 2.34 (ve winME) a nic...podle cesty, která je uvedena v minulém příspěvku
(dokonce jsem ani nenašel ten python23.zip v windows>system ??? )
Už jsi fakt stím nevím rady...


O víkendu se zaměřím na pythona (ne pd ME), výsledky oznámím ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz