Právě je čtv bře 28, 2024 9:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pf 2009
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2009 2:53 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 15, 2005 10:57 pm
Příspěvky: 637
Bydliště: Brno
Vzhledem k tomu, ze tato kategorie pro mne je stale nejcasteji navstevovana a zrovna v teto casti mi pomohlo nejvice z Vas, Vam chci podekovat a poprat dost sil pro me dotazy v roce 09.

Puvodne to melo byt pf pro Vas (ve stylu dokonceny projekt :) ) no a je to tu, zase mne me uzivatelske usili vraci sem. V zaveru animace si nelze nevsimnout, ze vlasce se nehybou. At delam co delam PartSyst typu Hair mne neudela vic jak 250frames. Delal mi to i Emitor, ale tam stacilo zvysit hodnotu End Frame v palete Bake. Ale Hair tuto paletku nema. Kazdopadne nerozumim proc je potreba neco takoveho nastavovat. Kdyz mam konec Emitu treba na tech 400frames proc se stopne na 250?

Dekuji zkusim postnout i blend. Jak ho jen vycistim od balastu. Nevim kde delam chybu. Toto pekne zacina :)

Rovnez tak ignorute zatim fakt, ze vlasce zakryvaji pointu. Dekuji


http://www.mond.own.cz/blender/8-9-pf1.avi

Edit: tak uz jsem nasel, kde animaci Hair natahnout na vice jak 250 frames. Muj problem byl, ze jsem mel jeste aktivovane Softbodies, kde je take nastaveni Bake, kde bylo potreba hodnotu End upravit. Pointa mi ale stale unika. Takze ted mohu jen dodat, ze je to dost nepohodlne.


Přílohy:
8-9.jpg
8-9.jpg [ 23.22 KiB | Zobrazeno 697 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz