Právě je pát bře 29, 2024 5:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 8:47 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte srp 03, 2010 11:03 am
Příspěvky: 51
Ahoj, rozjizdim projekt, takovy kratky film pro meho kamarada, jenze na to mam šibeniční termin jenom 3 mesice :-)
Nema to byt žadný horor, spíš takový béčkový film :-)

Potřebuji ted udelat exterier a interier menší moderní vily v Americe.
Tady je render vily ve střihu, nasledne se bude odehravat děj v interieru.
Obrázek

Co myslite? :emo21:
Kritika je samozrejme vítána :-)


Naposledy upravil slujda dne stř bře 23, 2011 8:31 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 11:01 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
dobrý, mě to přijde dostatečný, samozřejmě nevím, na jeké úrovni má film být, ale toto vypadá dostačujícně. Jen si zkus pohrát s trávou, je hrozně řídká a moc vypadá jak polámaný špagety. Ke konci by se měla stenčovat. Pokud bys chtěl dosáhnout realističtějšího vzhledu, tak určitě dej lepší textury - větší rozlišení + nějaký bump mapy, nebo něco takovýho.
Přeji mnoho úspěchu! :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 8:35 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte srp 03, 2010 11:03 am
Příspěvky: 51
Dík za podporu, s temi texturami si jeste pohraju, stahl jsem je v malem rozliseni aby se pri upravach co mozna nejvice zkratila dobra renderu, ale nevim, mozna to na to nema vliv
ted jsem trochu zapracoval a udelal neco malo interieru,

http://img153.imageshack.us/img153/5668/intd.jpg

Co se tehle veci týče, nejsem moc kreativní, poradte co do toho interieru jeste dat, nebo nedat, aby to tam nevypadalo blbe :-)
dekuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:01 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 27, 2009 2:27 pm
Příspěvky: 567
Nemůžu si pomoct ale ten interiér mě připomíná GTA San Andreas. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:50 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
no, tak takto je to opravdu velmi prázdé. Třeba vlevo na stěněš by mophla být obří plasma, před ní kožená sedačka a koínferenční stolek. Jídelní stůl klidně větší a dej ho do prostoru. Stejně tak linka, pochybuju, že by stála namáčknutá na skleněnou stěnu, buď ji také vysuň do prostoru a oděl tím jídelní část od kuchyňské, no a nebo ji alepoň nestavěj před to sklo, dej ji před normílní zeď. a strop určitě nějaké světlo. Může tam bát někde rostlina. Taky nevím, jestli strop není moc vysoký, ve srovnání s lednicí, no ale to by mohlo být. Eště tam můžeš přidat prosklený krb. Myslím, že zde se fantasii meze nekladou a věcí se dá vymyslet opravdu mnoho!
Mnoho štěstí :banana:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:12 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
určitě bych udělal v kuchyni pracovní desku, která bude tvořit jakoby ostrov i se sporákem a odsáváním nahoru, jakoby aby se kolem celého pracovního obdélníku dalo chodit dokola. Myslím, že by to ten kuchyňský prostor zaplnilo a i zefektivnilo celou kuchyň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 6:47 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte srp 03, 2010 11:03 am
Příspěvky: 51
Tak jsem dal na nekteré vaše rady a poupravil to. Přidal jsem malej ostruvek, a nejake to osvětlení na strop. Levou stranu jsem se taky pokusil nejak zaplnit, tu televizi tam dát nemohu, jelikož už je na druhé straně místnosti.

http://img51.imageshack.us/img51/4577/int2pq.jpg

Snad se bude trochu líbit, přidal jsem i nějakého člověka na porovnání velikosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:28 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
nad linkou bych okna klidne nechal, ale ZA ni je to hloupost, linka by mela byt prirazena ke stene a okno zacinat az nad ni.
pracovni ostruvek je dobry napad, v takto velke prostore se uplne vnucuje. udelal bych ho ale klidne sirsi. a kdyz jej mas spojeny s barovou deskou (usuzuji podle barovych zidlicek u nej), ta by mela byt vyvysena. a rozhodne by pred barovymi zidlickami nemelo byt jakesi zabradli, vzdyt to lidem brani v pristupu k desce.
edit: poradne jsem si tu tvoji fotku prohledl a on ten plutek je prave vyvysena deska u baru. takze je to ok. :-)
vyhrady mam proti pouzitym dvirkam u linky. tohle je nevhodny model, do luxusni linky se vubec nehodi. dej tam rovne desky a vsude vysoky lesk.
textura cihel se mi do tohoto interiery taky vubec nehodi, pouzil bych radeji jen nejakou vyraznou barvu.
nechces se inspirovat v nejakych skutecnych kuchynskych studiich? urcite by ti to pomohlo. treba zde:
http://www.kuchyne-oresi.cz/kuchyne/fot ... uchyni.php

do prazdneho prostoru praskni treba kulecnikovy stul. nebo rotoped.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2011 2:49 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte srp 03, 2010 11:03 am
Příspěvky: 51
po delší pauze jsem se na to opět podíval a udelal ring

http://img38.imageshack.us/img38/1110/ringzi.jpg

Většina záběrů bude stejně jen okolo ringu a do tech míst vzadu se kamera téměř nedostane. Jeste budu muset udelat divaky, ale to asi budu řešit přes texturu, myslim ze je to zbytečné modelovat kazdou postavu zvlášť.
Myslite ze by mohlo to tak nejak zhruba být?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2011 10:05 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
chvilicku jsem byl zmateny a musel zkontrolovat, jestli jsem ve spravne linii. pak zjistil ze ano a jsem zmateny jeste vic. ring?!?
co to delas? ja myslel ze vizualizaci baraku...

ring je ok. opravdu ale zalezi, jak ted pojmes divaky a co se bude dit na kolbisti. moc ti nezavidim, tenhle orisek (divaky) bych efektivne resit neumel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2011 2:28 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte srp 03, 2010 11:03 am
Příspěvky: 51
Říkal jsem že to bude film, preci se film nemůže odehrávat jen na jednom místě, bude tam ješťe víc lokalit, ale to má svůj čas.. prozatím.. :-)
Zkusil jsem to s těma divákama udělat přes plane, cekal jsem to horsi, ale nevypada to spatne.
http://img25.imageshack.us/img25/3342/ringin.jpg
Horsi to bude pri pohledu na celej ring ze vzduchu, jako je na predchozim obrazku, tam mi nejspis holt nezbude nic než ty 3D postavy udělat :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2011 3:43 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 08, 2009 7:26 pm
Příspěvky: 312
Ty postavy vypadaj dobře, ale eště domakat materiál. U těch dolních bych zaškrtnul premultiply, aby nebyl vidět ten bílej obrys. Jinak je to fajn, no jinak než modelama to asi nepujde. Kdysi jsem na Google SketchUp viděl krásný a jednoduchý free modely různejch postav, tak by se tam mohlo i najít něco co by se ti hodilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slujda-WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2011 2:13 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
mam pocit, ze divaci v prednich radach jsou mensi, nez v zadnich. nebo mozna stejne velci a prave to pusobi divne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz