Právě je úte dub 16, 2024 11:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: odake - WIP
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 12:09 pm 
Offline
..
..

Registrován: čtv říj 01, 2009 4:42 pm
Příspěvky: 49
tak jsem se konecne odhodlal poslat svuj prvni WIP do souteze [ na tema stredoveka architektura ]. Posilam pro prehlednost stadia vzniku. Chtel jsem vytvorit neco jako stredoveka architektura za mlada a nyni :emo02: chtel bych tomu dat takovy ten epicky nadech :-D

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 1:19 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 01, 2009 8:31 pm
Příspěvky: 321
Bydliště: Ostrava
týýý voďo, to je žůžo paráda, nádhera...
...nemám slov


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 3:01 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
muze to byt opticky klam zpusobeny celnim pohledem, ale imho mas spatne prohnuty/proveseny retez padaciho mostu.
taky moc nechapu smysl tech nekolika kapek, co jsou na ponicene strane. (jsou-li to vubec kapky.)

prace s texturou je ale paradni. moc se tesim na pokracovani.

ps: a mam pocit, ze jsi porusil pravidla webu ohledne velikosti prilozenych obrazku. radeji si to zkontroluj, at ti to tu admini nesmaznou. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 9:44 pm 
Offline
..
..

Registrován: čtv říj 01, 2009 4:42 pm
Příspěvky: 49
Jan: dik, ja musim sklonit poklonu tobe protoze animace postavy to je teprv orisek.Obdivuju kdyz ma nekdo tolik umu udelat rig postavy a dat to vsechno do pohybu,

smrq: chtel jsem udelat dojem ze je retez deformovan vlivem vetru ale asi mas pravdu v tom ze to vypada divne pokusim se to nejak opravit :-) aby to vypadalo aspon trochu normalne. a co se tyka tech kapek tak to se jeste nech prekvapit. Bude to takovej muj hokus pokus. :banana:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 11:45 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Je to fajn, ale zapomnel jsi sem dat velkou verzi: http://odake.own.cz//mywork/3dart/rende ... ek-wip.jpg
Taky musim rict, ze 6 renderu, kdy kazdy je velky 500x300 pixelu a pres to jeste napis se strankou kde je guestbook je nic moc. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 10:11 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
Citace:
chtel jsem udelat dojem ze je retez deformovan vlivem vetru
to by ten retez ale musel byt papirovy. nebo foukat uragan. :-D padaci most byl zavesen na poradne retezisko, pevne a tezke. nemyslim, ze by s tim "cesky" vitr mel mavat jak s provazkem. navic mas retez na strane hradu, kde sviti slunicko a je nedherne pocasi. po vetru ani pamatky.
Citace:
a co se tyka tech kapek tak to se jeste nech prekvapit. Bude to takovej muj hokus pokus
trosku se toho bojim. mas hezky naslapnuto, at to nepovedenym hokusem pokusem nepokazis.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 12:19 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 26, 2007 8:23 pm
Příspěvky: 399
Zdravim Mne se to zrovna moc nezamlouva vypada to jak ze hry před 10 lety je to ploche strohe bez detailu chtělo by to cele více propracovat. Na redner je to opracdu hoodne strohé chce to tu zed trosku rozbit ted nemyslim jako destrukci zdi ale modelu aby tam byli nake struktury ktere romu dodaj na realistycnosti. Co se tyce materialu je to fakt jen simple difuze zkus schvalne pridat nake bump ci normal mapy a specular mapy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 3:23 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
X_H_N píše:
Zdravim Mne se to zrovna moc nezamlouva vypada to jak ze hry před 10 lety je to ploche strohe bez detailu chtělo by to cele více propracovat. Na redner je to opracdu hoodne strohé chce to tu zed trosku rozbit ted nemyslim jako destrukci zdi ale modelu aby tam byli nake struktury ktere romu dodaj na realistycnosti. Co se tyce materialu je to fakt jen simple difuze zkus schvalne pridat nake bump ci normal mapy a specular mapy.


Tak tady musim odporovat. Vypada to jako ze hry z roku 2007, brana se me osobne moc libi, mozna by to akorat chtelo trochu mechu nebo spiny od deste (viz: http://cgtextures.com/texview.php?id=11 ... f1badd318f).

To, ze dnesni stredoveka architektura opevneni mnohdy vypada tak rozbite a ponicene je taky dost kvuli tomu, ze tu stoji casto uz 700-900 let. Jedine co se mi vubec nezda je cimburi, to vypada o mnoho hur nez brana. Chce to tam opravdu zaoblit. Jo a taky nevidim klenbu u brany, to je velika chyba funkcnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 5:15 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 26, 2007 8:23 pm
Příspěvky: 399
Alfisko píše:
X_H_N píše:
Zdravim Mne se to zrovna moc nezamlouva vypada to jak ze hry před 10 lety je to ploche strohe bez detailu chtělo by to cele více propracovat. Na redner je to opracdu hoodne strohé chce to tu zed trosku rozbit ted nemyslim jako destrukci zdi ale modelu aby tam byli nake struktury ktere romu dodaj na realistycnosti. Co se tyce materialu je to fakt jen simple difuze zkus schvalne pridat nake bump ci normal mapy a specular mapy.


Tak tady musim odporovat. Vypada to jako ze hry z roku 2007, brana se me osobne moc libi, mozna by to akorat chtelo trochu mechu nebo spiny od deste (viz: http://cgtextures.com/texview.php?id=11 ... f1badd318f).

To, ze dnesni stredoveka architektura opevneni mnohdy vypada tak rozbite a ponicene je taky dost kvuli tomu, ze tu stoji casto uz 700-900 let. Jedine co se mi vubec nezda je cimburi, to vypada o mnoho hur nez brana. Chce to tam opravdu zaoblit. Jo a taky nevidim klenbu u brany, to je velika chyba funkcnosti.

Tim rozbitim jsem nemyslel destrukci ale naruseni meshe aby udelal nakou strukturu aby to nebyla deska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 12:58 pm 
Offline
..
..

Registrován: čtv říj 01, 2009 4:42 pm
Příspěvky: 49
tak jsem na posledni chvilku resuscitoval muj web abyste nerekli ze je tam jen guest book...jeste furt sice neni plne funkcni,ale lepsi nez nic ne :lol:
Jinak prikladam asi uz posledni verzi stredoveke pevnosti Obrázek
o chlup vetsi rozliseni najdete na http://odake.own.cz//mywork/3dart/rende ... alfort.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:41 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
ty fleky vpravo nahore jsou jako kapky na objektivu?
mne se to libi, dokonce moc. jen nevim, proc jsi za branou nechal prosvitat tu bilou prazdnotu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 6:50 pm 
Offline
..
..

Registrován: čtv říj 01, 2009 4:42 pm
Příspěvky: 49
jj ty fleky v pravo jsou kapky vody na objektivu kamery :-) jinak tu bilou prazdnotu jsem tam nechal umyslne,aby vynikl vic kontrast [abych vnesl trochu svetla i do spodni poloviny obrazku]. Jinak jsem rad ze se libi :-D Jen me mrzi ze se souteze nezucastnilo vic lidi. Myslim ze to tema bylo paradni a byla na to i delsi doba,takze i docela vytizeny clovek mohl postnout svuj reneder.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odake - WIP
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 11:29 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
tema bylo vyborne, pravda. chtel jsem se zucastnit, ale fakt nebyl cas se zucastnit. mam rozdelane dva projekty, ktere maji vyssi prioritu a navic me dostihly pracovni a studijni povinnosti, kterym je treba se venovat prednostne. a myslim, ze hodne lidi to melo asi podobne. skoda.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz