Právě je pát bře 29, 2024 1:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 12:01 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
Citace:
No, já bych se s tím neprděl a při cyklickém pohybu jako je chůze bych kopíroval framy ručně - tolik práce to není, žádné crcání se složitými nástroji a určitě žádné sekání na koncích smyček...
eee... coze? jak rucne? to jakoze bys prekopiroval klice v nla stale dokola? (ale to je pak uplne stejne jako pouzit walkcykl, ne? :roll: ) mohl bys mi to osvetlit?

to jan: hezke. jen me napadlo, ze kdyz jsi zanimoval i houpani usi, mohl se pohupovat i ocasek. :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 7:22 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 01, 2009 8:31 pm
Příspěvky: 321
Bydliště: Ostrava
Jergon: no taky jsem to nějak nepochopil, asi by bylo lépe kdybys to nějak rozvedl 8-) .
Smrq:ten ocásek jsem zkoušel, jenže to vypadalo dost nepřirozeně, ale asi ještě zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 3:43 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 01, 2009 8:31 pm
Příspěvky: 321
Bydliště: Ostrava
Před časem jsem začal dělat na krátké animaci s Big buck bunnym, ovšem až teď jsem zjistil, že s kvůli rigu nemůžu to udělat, jak jsem chtěl tak od toho odcházím, možná někdy později zpracuju stejný námět s jiným charakterem. Každopádně se mi zdálo škoda že jsem to dělal pro nic za nic tak to dávám sem. Je to bez mimiky a nějakách jemnějších pohybů, ty jsem měl v plánu později.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 11:40 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 26, 2010 11:28 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Mělník
smrq píše:
Citace:
No, já bych se s tím neprděl a při cyklickém pohybu jako je chůze bych kopíroval framy ručně - tolik práce to není, žádné crcání se složitými nástroji a určitě žádné sekání na koncích smyček...
eee... coze? jak rucne? to jakoze bys prekopiroval klice v nla stale dokola? (ale to je pak uplne stejne jako pouzit walkcykl, ne? :roll: ) mohl bys mi to osvetlit?

to jan: hezke. jen me napadlo, ze kdyz jsi zanimoval i houpani usi, mohl se pohupovat i ocasek. :-)


Nějak mi tohle téma zapadlo... :-) Prostě, nic proti všem těm zjednodušovátkům pro lenochy, ale pokud jde o mě, já jsem se k animování a 3D grafice vůbec dostal původně přes Second Life - tam jsou možnosti oproti normálu značně ofikané, takže jsem na to zvyklý. Třeba program pro animování avíků má jen figuru s pohyblivými částmi, dají se posouvat, otáčet, klíče na framech se dají uložit a kopírovat na další framy, to jsou asi tak všechny funkce, co to má. Takže kopírovat stále dokola pózy pro walkcykly a runcykly mi neva, taknějak to považuju víceméně za samozřejmost a koneckonců jednu z nejlehčích činností na celé práci. Když jsem se začal učit grafiku trochu seriózněji, pochopil jsem, že proti tvorbě v Second Life je to jako 3D printing proti plácání báboviček - ale na druhou stranu mě to zase v lecčems utužilo, některé věci prostě nemám potřebu si komplikovaně usnadňovat, bo mi nepřijdou namáhavé...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 7:54 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 01, 2009 8:31 pm
Příspěvky: 321
Bydliště: Ostrava
Když už mám nějakou funkci, která mi ůže něco zjednodušit a zpřehlednit, tak proč ji nevyužít ne? Myslím že to kopírování by mělo akorát smysl, kdybys nechtěl aby to bylo nějak moc cyklické a pak bys do toho vnesl ručně trochu nepravidelnosti, aby to vypadalo reálněji a přirozeněji, jinak to asi moc symslu nemá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz