Právě je čtv bře 28, 2024 10:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 10:32 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon říj 19, 2009 9:38 pm
Příspěvky: 111
The technology and libraries we use are:
OGRE
Nvidia PhysX
NxOgre
Hikari
Boost
OpenAL
FreeSL

Tieto vecicky boli pouzite v tej hre ( GARSHASP). OpenAl a FreeSL je na ten spominany zvuk. Hikari som sa docital ze je na mensie flash hry v hre a na sceny dajakeeee. physX na fyziku. Z tochto len asi NxOgre je non commercial ale to vynechame namiesto toho mame physx xD. Mnoo nevem kt. z tychto je umela inteligencia. Mozno ze si to mylim ale na umelu inteligenciu zadara je MyGUI ci to je tiez na sceny aaaaaa :emo23: mam v tom chaos :emo02: Jak dobre ze sa kamosi uz budu ucit C++ 2. rocniku hadam ma nieco naucia omg :emo02:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 11:07 am 
Offline
..
..

Registrován: sob črc 04, 2009 10:44 am
Příspěvky: 57
Wolfkiller píše:
Takže tie textury sa mi moc pozdavaju, robiš ich ve photoshope ? Tie vertexy som spomenul kvoli enginu . zalezi od toho kolko daný engine zobere . :banana: Ktorý engine si si vybral , ak udk (unreal engine 3 ) tak mas pokoj, lebo ten ti zobera velmi vela :emo20: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ale ten neni open source . Open Source for commercial use : je napr. ogre 3d ..................................................................... ten chcem poouzit aj ja. Vela stastia vo tvorbe . zatial cus :emo35:


čau, textury dělám v photoshopu, co se týče enginu, rozhoduji se buď nad BGE nebo UDK, problém je v tom, že musím sehnat někoho kdo mi to naprogramuje. Více se mi,ale zamlouvá UDK, zkusil jsem malej pokus http://www.youtube.com/watch?v=B7wX3ZNQwhE (video se seká nevím proč :-( ).

Kdyby mi někdo chtěl pomoct, ať s modely nebo programováním, nebo game designem, budu jen rád.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 12:29 pm 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Wolfkiller píše:
Jj mno ale kazdy vidi rozdiel medzi hrou vyrobenu v ogre3D a hrou v BG alebo irrlicht ci co :emo02: a naprogamovat k nemu PhysX library nemoze byt take tazkeee ci ?


Ogre3D a Irrlicht majú grafický výstup rovnaký (OGL/DX). Takže keď vidíš peknú hru v ogre a niečo špatné v irrlicht, neznamená to že irrlicht je horší. To isté blender.
Ono tam ide len o shadery. Samozrejme porovnávam len grafický výstup a nie komplet engine.
Z blenderu dostaneš tiež krásnu grafiku a ani by si nepovedal že toho je blender schopný.

K PhysX, stačí si poprezerať fóra enginov a nájdeš riešenia. Irrlicht má na to aj tutorialy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 4:24 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: sob led 24, 2009 2:23 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: Brno :)
Wow, tys ten barák do toho udk zvládl dát. Já to se svýma modelama nedokázal :emo02:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 5:11 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon říj 19, 2009 9:38 pm
Příspěvky: 111
Archox na to je tiez tutorial :emo02: a neni to nic tazkeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 1:37 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob črc 04, 2009 10:44 am
Příspěvky: 57
čau, tady mám další progres, blížící se finálni verzi: http://www.youtube.com/watch?v=27j_Zd37lVI

za každou připomínku budu rád ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pokus o lowpoly dům pro hru
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 1:40 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
iliketea: urcite si si s tim dal hodne prace ale zazdivas to stale osvetlenim dej tam aspon nejaky lampy dovnitr


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz