Právě je čtv bře 28, 2024 10:46 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hatuo - WIPka,animacie,artworky atd.
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 1:22 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 08, 2007 11:22 am
Příspěvky: 83
Takze uz niekolko mesiacov planujem vytvorit point and click adventuru, mam uz nejaky ten pribeh, nieco zo scenara a v hlave halvne kopec napadov a otazok.O tom ale tato tema nieje, budem tu len hadzat nejake veci ktore by som chcel do hry pouzit, bol by som rad ak by ste mi ich nielen zhodnotili ale aj poradili co s tym, ako to vylepsit a podobne.Takze hned na zaciatok tu smarim dva obrazky, neviem celkom pre ktory styl grafiky sa mam rozhodnut, ale na 75percent pojdem ten cartoon, ale bol by som rad ak by ste vyjadrili svoj nazor na vec. Takze tu su tie dva obrazky :

EDIT: este by ste asponb vedeli zhruba o co ide, dej sa odohrava v buducnosti po katastrofe ktora zapricinila ze celu zem zaplavila voda, z pricin ktore vam teraz nemozem prezradit nieje mozne zit nad alebo na hladine a tak sa ludia museli uchylit k zivotu pod morskou hladinov.Je to cca 500rokov v buducnosti, ale technicky pokrok tam zas tak znacni nieje, lebo najmenej 200-300rokov ludia nemali podmienky na to, aby nejaky technicky pokrok uskutocnovali, mali co robit aby sa zachranili.tak tolko k pribehu zatial.Tieto dva obrazky su obrazky z takeho centra chudobnejsej stvrte podvodneho mestecka.

EDIT2: na tuto hru som zatial uplne sa a vyzera to ze aj zostanem xD takze sa to bude tahat este riadne dlho, tak aspon takouto formou to chcem konzultovat s vonkajsim svetom.

CARTOON: (ten panacik je vygooglovany ale tak tam je pohodeny aby to malo taku viac kreslenu atmosku) http://img685.imageshack.us/i/cartoony.png/

NORMAL: http://img245.imageshack.us/i/normalh.png/

Tak teda, ktore sa vam paci viac, ktore by ste skor volili ako styl grafiky pre takuto adventuru ? chcel by som este pripoenut, ze v 3d grafike som este len uber noob a teda fotorealisticke postavy mi fakt nejdu, cartoon tiez nie moc dobre ale je to aspon kus kukatelne no...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 1:40 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 25, 2009 3:24 pm
Příspěvky: 657
myslím že by si mal radšej použiť cartoon style, s realizmom by si mohol mať neskôr nejaký problém, a cartoon vie krásne zakryť nedokonalosti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 8:41 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
i ja bych sahl po cartoon stylu. imho ma vic stavy. jen by me zajimalo, proc jsou na tomto obrazku ty zvlastni svetle smouhy (jako bychom se na scenu divali skrz sklo).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 10:03 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 08, 2007 11:22 am
Příspěvky: 83
to maju byt akoze vypary.... hmla alebo nieco take.. prislo mi ze to tomu doda kreslenejsi vzhlad :emo08:

pridavam sem obrazok hlavneho hrdinu, este budem musiet popracovat na ksichte trosku a na rukach, imho (to slovo sa mi zacina pacit, asi ho ani nepouzivam spravne :emo02: :emo02: ) nieco som uz rigol a trosku som sa s tym pohral, panacika by ste z takejto blizky nemali vidiet nikdy v hre bude totizto mensi a to o dost takze tie chybi tiez nebudu az tak vydiet, dufam teda, no kazdopadne to nieje konecna verzia a uvitam napady,postrehy, kritiku atd. :

ZAKLADNA POZA:
Obrázek

KungFu poza :emo02: :emo02: :emo02:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz