Právě je sob dub 20, 2024 12:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 9:46 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Still-Alive píše:
Nene, proti pravidlům to není, to že to máš u sebe na webu, je naopak chválihodné :emo17:
Mezi pusou a bradou se mi nějak nezdá ta velká plochá plocha, Chtělo by to torchu prohlubeň, však se zkus takhle "tvářit" před zrdcadlem a uvidíš :emo17:

Souhlasim, ale kdyz mrknes na predlohu, tak on ma takhle brutalni bradu:)Je to preci jen cartoon, tak tam by se asi nejake podobnosti s anatomii cloveka hledat nemela, ne?Planuju mi i stihlej pas a v kontrastu s ramenama to taky nebude soumerny. Doufam, ze to bude vypadat, ze to je tak schvalne:)
Kazdopadne mam problem. Nevim jak pridelit rozdilnej material dvema plocham, ktere sousedi jednou hranou. Snad jsem to napsal srozumitelne. Nebo klide i stejny material, jen jinou barvu. Jde mi o prechod mezi "kuzi krku" a trikem.Jeste by se mi hodilo, nevim jak nastavit, aby ty materialy nebyly leskle.
No a posledni problem, je nejaka sance, ze pujde tenhle model zakostit?Chtel bych si to po domodelovani vyzkouset..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:17 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
porad bojuju s tim lesknutim objektu. Resp jeste jsem se na to nepodival, ale budu to muset vygooglit, protoze se mi to vubec nelibi. Pridavam dalsi kousek. Za konstruktivni kritiku budu rad.
Obrázek
pridavam jeden render ze "skoroprofilu". Neprijde Vam to na nekoho trosku podobne? :-D
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:25 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
noob píše:
Já si myslím že neni nereálný se takhle tvářit. Přece jenom zkus se podívat na nějaký animovaný filmy třeba Úžasňákovi a uvidíš že je to celkem normální.

Neříkám že to není nereálné (schválně jsem si to předtím než jsem to napsal, zkusil před zrcadlem, ale mezi bradou a pusou je taková "prohlubeň" (
nevím jak to inteligentněj napsat) která ti háže trochu stín.. tady to má jak zkdyby měl čelist z ocele :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:31 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Myslis v koutcich?Jinak fakt nevim.Ted mne napadlo udelat mu na brade trochu "prdylku" :-)
Neporadili by jste mi s tim krkem?Nechce se mi to moc resit jako "telo" jeden materal a na to "triko" druhy material...moc prace a jinak nevim jak na to :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:33 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 16, 2009 7:33 pm
Příspěvky: 521
Bydliště: Praha
CrocodilusCZ píše:
porad bojuju s tim lesknutim objektu. Resp jeste jsem se na to nepodival, ale budu to muset vygooglit, protoze se mi to vubec nelibi...


Odesk se nastavuje v materiálech na záložce shaders pod položkou spec (specularity) - když to stáhneš na 0 tak se materiál nebude vůbec lesknout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:37 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
Still-Alive asi myslel, že tam není téměř žádný spodní ret, který by trochu vyčníval vpřed :-D :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:39 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Okno Link and materials? Nejak to tam nemuzu najit:-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:41 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Váca píše:
Still-Alive asi myslel, že tam není téměř žádný spodní ret, který by trochu vyčníval vpřed :-D :-D

Kdyz on neni ani u originalu :roll: Aspon ze predu videt
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 10:51 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 16, 2009 7:33 pm
Příspěvky: 521
Bydliště: Praha
CrocodilusCZ píše:
Okno Link and materials? Nejak to tam nemuzu najit:-/


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 11:04 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Diky Ti, super vecicka. Stahl jsem spec na nulu u vsech materialu, myslim ze to tomu pomohlo.
Obrázek
Obrázek
Porad nevim jak vyresit ten krk:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 12:10 am 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Nevedel by nekdo jak elegantne nahradit vyber vertexu jen jednim ctvercem?V podstate aby tak vznikla plocha, bez toho, abych musel jednotlive vertexy umazavat a doplnovat.Snad budu pochopen :-)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 12:31 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 12:54 am 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pát bře 26, 2010 8:06 pm
Příspěvky: 134
Tak to nevim kam jsi mne chtel nasmerovat :shock: Vim, ze timhle vyberu plochy, ale to ja nechci, Jde mi o to, tu vybranou plochu, ktera je utvarena xx vertexy elegantne spojit do jedne plochy tvorene ctyrmi puvodnimi krajnimi vertexy:)
Jinak pridavam ruce, prozatim bez zapesti a prstu, to bude drsna drbacka...
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 1:51 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
Mám pocit, že pokud jednou zahustíš model XX vertexy, těžko se to už jednoduše "odhušťuje". Ale snad poradí někdo zkušenější


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Crocodilus WIP
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 10:37 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
promiň chlape, ale ta topologie je vážně špatná :-( nevím, co tělo, ale co se týče obličeje, bojím se, že oprava není možná, snad jedině začít znova, ale konkrétně obličej se tu někde nedávno řešil a dotyčný to stůj co stůj chtěl dodělat, i když měl od začátku nakročeno špatně...nevím, jak to dopadlo, ale tím, že se budeš snažit dotáhnout něco, co je postavený na špatným základu se moc neposuneš..nemyslím to zle :wink:

Slange natrefil na hodně dobrej tut na modelování obličeje:
http://www.phungdinhdung.org/Realistic_ ... hDzung.htm

zkus si to projít a třeba změníš názor :wink: každopádně dokážu si to celkem představit se správnou topologií a rozhodně by to mohlo být o několik úrovní výš - když bys zkoušel animovat takovouhle síť (trojúhelníky, příliš hodně bodů, nesprávně vedený loopy), viděl bys, že tudy cesta rozhodně nevede :wink:

P.S. pokoušel jsem se to sem postnout už od včerejška od 17:00 a ušetřit ti tak nějakou práci ale blbnulo mi fórum, nemohl jsem to odeslat ani z jednoho ze 3 prohlížečů :evil:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz