Právě je sob dub 20, 2024 9:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 10:27 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 07, 2009 5:14 pm
Příspěvky: 11
Po vynechani minuleho kola se opet zapojuji do souteze:) Pristi tyden jedu na hory:) Tak to musim nejak stihnout:)


Přílohy:
konvice.jpg
konvice.jpg [ 105.77 KiB | Zobrazeno 988 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 11:38 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
ať mi fantazie pracuje jakkoliv, nemůžu si k tomu přiřadit varnou konvici :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 1:05 am 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Váca píše:
ať mi fantazie pracuje jakkoliv, nemůžu si k tomu přiřadit varnou konvici :)

Mozna prave o to slo :)..

Podle me je to fajn, jen mozna z te leve strany to taky muze ukazovat vysku vody jako ten uzky pruhledny pruh vpravo. Taky to mohlo byt do tvaru sneka (kostrbata spirala).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 10:49 am 
Offline
....
....

Registrován: pon srp 11, 2008 4:34 pm
Příspěvky: 272
Ta kompozice je špatná - tolik místa vlevo nemá žádnej smysl. Ta konvice je příliš tmavá - není z ní poznat tvar. Jinak nápad zajímavej...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 11:29 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 17, 2008 1:04 pm
Příspěvky: 330
Bydliště: Frydek
maraCZ píše:
Ta kompozice je špatná - tolik místa vlevo nemá žádnej smysl. Ta konvice je příliš tmavá - není z ní poznat tvar. Jinak nápad zajímavej...

přesně tak, ještě bych dal kablík zezadu. Fakt zajímavý design. Dokážu si to představit v kuchyni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 11:23 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 07, 2009 5:14 pm
Příspěvky: 11
Dekuju vsem za komentare:) K te kompozici... na levou strau jsem chtel dat takovej nejakej tmavejc modrej klikihak a rozhazene cerne kosticky.. Jenze nejak nemuzu vymyslet tvar toho klikihaku.. a take nevim jak ho udelat aby vypadal tak jak chci:( Ty ctverecky meli puvodne ukazovat take vysku hladiny:) Ale vic se mi libilo tohle:) Aaaa... jeste to osvetleni:) To je pro me spanelska vesnice:) At se snazim jak se snazim porad to mam nejake divne:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2010 1:54 am 
Offline
..
..

Registrován: úte črc 28, 2009 5:40 pm
Příspěvky: 76
jako sorry,ale to ze k necemu vede kabel neznamena ze je to spotrebic.Tak mi vysvetli jak to myslis.....ukaz vic renderu a popis to,jinak je to pro me divnej nesmysl sry....(mysli abstraktne ale predevsim funkcne!)zda se mi to zbytecne veliky(neprakticky)a to je mozna proto,ze se na to divam ze spatnyho pohledu.Brat za hranaty ucho neni prijemny :emo02: a uz vubec ne v techto rozmerech a uhlu.komu bys to prodal?nevim jak dlouho v blenderu delas a kolikata je to prace a pod..,takze ber mou kritiku spis s nadsazkou a tim,ze me zajima co tim chtel basnik rici :emo05:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spotřebič (Varná konvice)
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2010 12:29 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 07, 2009 5:14 pm
Příspěvky: 11
Johny píše:
jako sorry,ale to ze k necemu vede kabel neznamena ze je to spotrebic.Tak mi vysvetli jak to myslis.....ukaz vic renderu a popis to,jinak je to pro me divnej nesmysl sry....(mysli abstraktne ale predevsim funkcne!)zda se mi to zbytecne veliky(neprakticky)a to je mozna proto,ze se na to divam ze spatnyho pohledu.Brat za hranaty ucho neni prijemny :emo02: a uz vubec ne v techto rozmerech a uhlu.komu bys to prodal?nevim jak dlouho v blenderu delas a kolikata je to prace a pod..,takze ber mou kritiku spis s nadsazkou a tim,ze me zajima co tim chtel basnik rici :emo05:


Dekuju za kritiku:) Myslim ze to zase tak velky rozmery nejsou:) Je to kostka o rozmerech 15x15x15 Tudiz jako sama o sobe ma obejm nejakych 3.375litru.. Po odecteni objemu ucha, topnyho telesa a sten se dostanes na neco kolem 2 litru.. S tim ze to nikdo nebude plnit az po okraj takze maximalni kapacita by mohla byt 1,7 litru:) Kdyz do toho nylijes 1,7litru vody coz je 1,7kg, sama konvice nebude vazit vic nez 0,5kg takze prenyst 2,2kg na vzdalenost asi pul metu k hrnicku taky neni zadnej extra problem i s hranatym uchem:) Dalsi rendry pridam casem:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz