Právě je čtv bře 28, 2024 8:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lancer evolution 2. pokus
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:21 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 27, 2009 2:27 pm
Příspěvky: 567
hm no nad yafarayem uz jsem přemejšlel ale došel jsem k pár neshodám

hledal jsem na internetu nějaký tutoriály na yafu všude se píše že se v render settings F10 dá přepnout pod velkým tlačítkem RENDER z blender internal na yafaray. Po několika přeinstalacích yafaraye i po instalaci do úplně čistýho blenderu tam tuhle možnost nemám ale možná že to nevadí protože mě to funguje když si v horním menu na záložce render kliknu na yafary export tak se mě objeví jakési menu yafaraye. Ale tam mě zase rozhodilo pár věcí a hned první je nastavení materiálu... nějak jsem nepochopil jak to funguje je tam jen pár hejblátek oproti tomu co se dělá normalně v blenderu v shading F5, potom další věc je tam divné AO ale nejvíc tam asi nechápu ty materiály :-( přijde mě jakoby yafaray s shading vůbec nespolupracoval nebo jsem to blbě pochopil? nevim.... :cry:

později bych se možná dostal k dalším věcem ale tohle jsou asi ty hlavní kvůli kterejm jsem se do yafaraye nějak nepustil no


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lancer evolution 2. pokus
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:33 am 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
noob píše:
hm no nad yafarayem uz jsem přemejšlel ale došel jsem k pár neshodám

hledal jsem na internetu nějaký tutoriály na yafu všude se píše že se v render settings F10 dá přepnout pod velkým tlačítkem RENDER z blender internal na yafaray. Po několika přeinstalacích yafaraye i po instalaci do úplně čistýho blenderu tam tuhle možnost nemám ale možná že to nevadí protože mě to funguje když si v horním menu na záložce render kliknu na yafary export tak se mě objeví jakési menu yafaraye. Ale tam mě zase rozhodilo pár věcí a hned první je nastavení materiálu... nějak jsem nepochopil jak to funguje je tam jen pár hejblátek oproti tomu co se dělá normalně v blenderu v shading F5, potom další věc je tam divné AO ale nejvíc tam asi nechápu ty materiály :-( přijde mě jakoby yafaray s shading vůbec nespolupracoval nebo jsem to blbě pochopil? nevim.... :cry:

později bych se možná dostal k dalším věcem ale tohle jsou asi ty hlavní kvůli kterejm jsem se do yafaraye nějak nepustil no

Tady asi někdo nečte celé fórum. :wink: http://blender3d.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=7230


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lancer evolution 2. pokus
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:38 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 27, 2009 2:27 pm
Příspěvky: 567
aha... tak uz vím proč to tam nemám ale jak jsem psal tou druhou možností přes script mě to funguje ale neřeší to záležitost s materiály a s tím ostatním :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lancer evolution 2. pokus
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 5:19 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 27, 2009 2:27 pm
Příspěvky: 567
ještě jsem zkoušel tu yafu

http://img5.imageshack.us/img5/7379/yafatestrender2.png

ale zase mě zloběj materiály... docela by mě pomohla nějaká knihovna materiálů ale na yafu se me nedaří žádná najít neměl by někdo link? nebo něco? dík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz