Právě je pát bře 29, 2024 12:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Květina
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 8:20 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Lex Lexter píše:
Kapo píše:
ooooo! Masozrave pasce som mal vzdy rad...tak som rozmyslal, ze keby si do toho strcil prst a nechal taku hodinku ci by ti ho natravilo...ako sa vola ta rastlina?


Jó. tak to už nevím :).

No, já myslím, že asi ne, lidská kůže je celkem odolná věc. To bys to tam musel nechat dýl.


Asi by som vahal, pretoze ak to vie rozpustit clankonozce s tvrdymi telami tak preco ne kozu...ako prst este, tam je koza odolna, ale co tak tam strcit...ee...ehm...neham to radsej tak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Květina
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 9:45 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Kapo píše:
Lex Lexter píše:
Kapo píše:
ooooo! Masozrave pasce som mal vzdy rad...tak som rozmyslal, ze keby si do toho strcil prst a nechal taku hodinku ci by ti ho natravilo...ako sa vola ta rastlina?


Jó. tak to už nevím :).

No, já myslím, že asi ne, lidská kůže je celkem odolná věc. To bys to tam musel nechat dýl.


Asi by som vahal, pretoze ak to vie rozpustit clankonozce s tvrdymi telami tak preco ne kozu...ako prst este, tam je koza odolna, ale co tak tam strcit...ee...ehm...neham to radsej tak...

S prstem se nestane vůbec nic. Trávení masožravky by se dalo přirovnat ke kontrolovanému hnití - to znamená, že hmyz musí nejdříve zemřít (utopit se, zemřít vysílením). Tělo každého živočicha je neustále pod palbou bakterií a virů, které se jej snaží "sežrat" (shnít), ale přirozená obranyschopnost živého tvora se tomuto dokáže účinně bránit. Tekutina v láčce masožravky by se dala s přivřením obou očí přirovnat ke slinám.
U rosnatek a mucholapek nedojde nikdy k úplnému strávení - tvrdý skelet zůstane. Takový list po zachycení kořisti a "vycucání" stravitelných látek umírá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Květina
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 7:09 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Pitris píše:
S prstem se nestane vůbec nic. Trávení masožravky by se dalo přirovnat ke kontrolovanému hnití - to znamená, že hmyz musí nejdříve zemřít (utopit se, zemřít vysílením). Tělo každého živočicha je neustále pod palbou bakterií a virů, které se jej snaží "sežrat" (shnít), ale přirozená obranyschopnost živého tvora se tomuto dokáže účinně bránit. Tekutina v láčce masožravky by se dala s přivřením obou očí přirovnat ke slinám.
U rosnatek a mucholapek nedojde nikdy k úplnému strávení - tvrdý skelet zůstane. Takový list po zachycení kořisti a "vycucání" stravitelných látek umírá.


No, keby som bol hmyz nechcel by som zomriet v takej rastline...ani by som nechcel byt takou rastlinou...sak to je jak...posledna vecera, najem sa a zomriem...aj ked preco? Nedokaze zit s takou vecou v dutine? neumrie az po tom, co sa jej tam spravi nanos takych nestravitelnych zvyskov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Květina
PříspěvekNapsal: čtv říj 29, 2009 9:29 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
No, abych si to tu trochu rozpohyboval, tak teď zase dělám na ryze technické věci. Jedna z nich:

Obrázek

Já už chci Bmesh :(.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 7:30 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
tak na to tak koukam a rikam si proc mas tolik edgu k tomu stredu a k tomu rohu, plati pravidlo ze se trojuhelniku dobrez zbavis na plose, ale pred a za trojuhelnikem by vetsinou mel byt nejaky 4 uhelnik a pak to nedela problemy v topologii :wink: horsi je ze s urcityme vecma musis pocitat hoodne ale hooodne dopredu :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 9:44 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
Bumpkin píše:
tak na to tak koukam a rikam si proc mas tolik edgu k tomu stredu a k tomu rohu, plati pravidlo ze se trojuhelniku dobrez zbavis na plose, ale pred a za trojuhelnikem by vetsinou mel byt nejaky 4 uhelnik a pak to nedela problemy v topologii :wink: horsi je ze s urcityme vecma musis pocitat hoodne ale hooodne dopredu :-(


Oki, postuduji si, díky ;). Ony tam jsou právě kvůli (však sám vidíš) těm otvorům. Ale pokusím se to napravit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 10:12 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 26, 2007 8:23 pm
Příspěvky: 399
Lex Lexter píše:
Bumpkin píše:
tak na to tak koukam a rikam si proc mas tolik edgu k tomu stredu a k tomu rohu, plati pravidlo ze se trojuhelniku dobrez zbavis na plose, ale pred a za trojuhelnikem by vetsinou mel byt nejaky 4 uhelnik a pak to nedela problemy v topologii :wink: horsi je ze s urcityme vecma musis pocitat hoodne ale hooodne dopredu :-(


Oki, postuduji si, díky ;). Ony tam jsou právě kvůli (však sám vidíš) těm otvorům. Ale pokusím se to napravit.

Pokud neplanujes pouzit subsurf a vystacis si jen s set smooth+edgesplit tak trojuhelniky nevadej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 11:09 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
presne jak rika XHN :wink: a jaks em rikal na zcatku je dobre se vsim hned pocitat a promyslet si to

k tvemu modelu, ty otvory vypadajy jako kdyby si nechtel pouzit sub surf ale zase ten oblouk v kterem jsou tomu tak nenasvedcuje :? proto mi to pripada dost zvlastni, plati totiz ze kdyz nechces mi tolik prebitecnych edgu tak jen zahustis tvar a das malo clenity kruh (vetsinou staci 8mi uhelnik) a pak das na model subsurf, tvarem sem myslel hrany ktere maji byt ostre :wink: s novym bevelem to jde nadherne :wink:

jinak trojuhelnik nevadi vetsinou v ostre hrane nebo ve velke rovne plose a to i kdyz pouzijes subsurf :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 8:45 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
Už zase si dělám nějaký srandy. :emo02: Jinak za poznámky výše děkuju, vezmu si je k srdci. :wink: Model jsem zatím vyřešil přidáním pár loopcutů a subsurf není potřeba.

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:23 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
:emo37: :emo37: :emo37:

nemyslis vazne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:26 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
Kapo píše:
:emo37: :emo37: :emo37:

nemyslis vazne...


Potřeboval jsem se naučit houby jako dekoraci k té mé kytce (nějaký malý penízovky) a hřib byl docela dobre výukovej materiál :). Teď si ale nejsem jistej, co je k smíchu, nějak se to naučit musím :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:37 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Lex Lexter píše:
Kapo píše:
:emo37: :emo37: :emo37:

nemyslis vazne...


Potřeboval jsem se naučit houby jako dekoraci k té mé kytce (nějaký malý penízovky) a hřib byl docela dobre výukovej materiál :). Teď si ale nejsem jistej, co je k smíchu, nějak se to naučit musím :D.


vyzera to cele take mile, zlate...aj huby, ale aj to pod nimi...neviem co je to za podhubie (mas z hlavy, alebo pls postnes podklad?), ale je strasne zlate...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:40 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
Souhlasím s Kapo :emo17: Je to fakt pekné a milé, těším se na finál.. Jako Wallpaper by se to vyjímalo :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:54 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
Děkuju kluci, ale já ani nevím co jsem to tam narval :). Nějaké lístky (vymyšlené) co se mi tam hodily.

Edit: Jestli to někdy dodělám bůhví. Teď se mnohem víc zaměřuju na techniky modelování, kompozice atd... To je podle mě alfa a omega a k materiálům jsem se moc zatím nedostal :(.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lexterovi WIP
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 1:03 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 05, 2009 10:06 pm
Příspěvky: 102
tak málo času na to je :(

Obrázek

Jen lehký progress


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz