Právě je čtv bře 28, 2024 3:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rocvalley
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 1:25 am 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Ja osobne jsem videl pro me absolutne nejlepsi ingame grafiku ve hre Witcher 2. A to nejen po strance velikosti textur a vyuziti geometrie.. ale po umelecke strance.. Hra sice stavi hlavne na pribehu a hratelnosti, ale grafiku ma pro me nejlepsi.

Tady mam zase nejaky progress.. Skalka se mi nechtela delat cela geometrii, tak jsem se rozhodl, ze tam hodim takovej flek s texturou kamenu s parallax mapou. :-D
Po jeho okrajich (zatim ne vsech) jsem dal normalni pidi kameny z 8 - 32 trianglu a vypada to celkem dobre, takze tuhle cast pro ted nechavam a jen to ted dodelat do zbytku skalky. Asi nakonec vyhodim kere, ty patri jinam a postupem casu tam dodelam mensi jalovce, to by melo vypadat snad dobre. ;-)

A mam na vas mensi otazku, predevsim pro vas pokrocilejsi.. jak byste delali travu pomoci alpha map? Myslim tim usporadani tech planu aby to zabralo co nejmin poly a vypadalo to realne treba i zeshora a z vetsiny stran. Dnes jsem s tim trochu experimentoval, je to videt i na screenech (jsou tam 4 trsy u sebe a 2 po stranach vzadu).. a dostal jsem se asi na 50x50 cm = 8 triangles.

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rocvalley
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 3:29 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 23, 2006 1:18 am
Příspěvky: 602
Bydliště: SR, Žilina
Sám som trávu ešte nerobil, ale skus napr. sem http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=86970
Je tam aj nejaký trik s normálami.
Inak screeny sú fajn, tie skaly sú supr. Vegetácia je na moj vkus az moc dokonale zelená - fakt kvalitný zahradníci bývajú v Rocvalley :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz