Právě je úte dub 16, 2024 10:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 3:05 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
Přeji pěkný víkend. :-)
S Vybim nás napadl nápad na tento obrázek sice jsem ho dělal sám, ale kdyby jsem se nepřestěhoval tak by jsme to dali spolu.
Mám pár nápadů jak to vyšperkovat, položit před okno aby to světelně působilo lépe, a dodělal korály do aquárek. Zatím je to teprve první verze musí se toho ještě dost vychytat, ale budu moc rád za každou kritiku, která to posune dál... čili konstruktivní kritiku.

Obrázek
Jinak jsem to přehnal s ostřením tak to působí dojmem, že tam není vyhlazovaní hran AA.

S Pozdravem pěkného víkendu Martin S.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 3:58 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
Trosku mi tam vadia tie bublinky vo vode, a tá voda co je vysplechnutá do dialky je trosku divna ale nápad a farebnú scénu oceňujem :emo17:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 4:19 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
yokozuna404 píše:
Trosku mi tam vadia tie bublinky vo vode, a tá voda co je vysplechnutá do dialky je trosku divna ale nápad a farebnú scénu oceňujem :emo17:


Ahoj, jsem moc rád za každý komentář... Ty bublinky byl nápad z jiné scény, ale pravda tady se moc nehodí možná míň a menší napravo co si o tom myslíš? Ta voda vyšplechnutá do dáli je divná nasimuluju novou snad lepší... Líbila by se ti víc scéna celá barevná nebo ten nápad na desaturaci poloviny scény se ti nepáčí?

Jinak díky, že oceňuješ nápad a barevnost :-) o to šlo především... :-)

Martin S.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 4:56 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
Byť tebou, tak: farby su OK, vysplechnutie je ok, akurat ta vodova stopa co zanechala rybicka je divna, bublinky nechaj v ruzovom akvariu zo siveho odstran (mozno by si mohol pridat zeleny povlak na akvariu (sivom)
DO ružoveho pridaj zo 5 kamienkov a nech z nich (zo stredu) idu male bublinky a ako idu hore tak sa ich velkost zvacsuje no je ich menej (zlucuju sa), skus tento tvar bublinky lebo ten tvoj vyzera trocha ako kvapka
IBA IMHO!!!
Kazdopadne dobra praca :emo05:


Přílohy:
aqva.JPG
aqva.JPG [ 37.4 KiB | Zobrazeno 1164 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 5:46 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
yokozuna404:Děkuji mnohokrát za rady pokusím se je aplikovat.

Martin S.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 6:43 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 27, 2009 2:27 pm
Příspěvky: 567
Tu vystříknutou vodu, jak si ji dělal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 7:10 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
noob píše:
Tu vystříknutou vodu, jak si ji dělal?

Děkuji za zájem fluidy deformované latticí...

Nechť se daří :-)
Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 8:36 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
predne ti velmi rad napisu, ze toto je imho po dlouhe dobe prace od tebe, z ktere mam velkou radost. jednoducha, precizne provedena scena s vtipnou pointou (chapu ji tak, ze rybicka z cernobileho akvarka utekla do barevneho raje za kamoskou :-) ). uz tento nastrel je vyborny a tusim, ze to jeste dopilujes.
urcite ponech barevne rozdeleni na barevnou vs cernobilou polovinu. funguje to paradne.

napad s bublinkami stoupajicimi ze vzduchoveho kamene je imho super. bubliny bych ale zmensil (nez mas ted).

hrozne se mi nezamlouva vodni stopa po skoku. imho je nerealisticka. nedelal bych takove dlouhe "tycinky" vody, ale spis radu kapicek. a ubral bych toho. tento nazor ale ber s rezervou, vubec nevim, jak by to vypadalo v realu. hledal jsi nejake referencni fotografie? ja nasel treba tohle:
http://www.foto-tapety.cz/image1.php?ui ... 08867&sz=1
anebo
http://fotky-foto.cz/fotobanka/spiralac ... y(15005902)/
klikni si na prvni obrazek v rade.

na tom druhem odkazu jde videt vec, ktera se mi u tebe nezda. ja mam na tvem obrazku spis pocit, ze ryba skakala z barevneho obrazku a leti teprve vezduchem do cernobileho. chybi mi tam asi nejake vodni sloupce na hladine mista startu (snad me chapes).

EDIT: z mne neznameho duvodu ten druhy odkaz neni aktivni cely. musite do adresy prekopirovat cely odkaz vcetne poslednich znaku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 8:57 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
zkus sa drzat tych linii co ma voda vo akvariu sivom(obrazok zo skicaru), a sleduj ze kvapky ktore zanechava rybka pri prelete maju na zaciatku "hlavicku" a ku koncu sa zmensuju
je to vidiet aj tu:http://www.patriot.sk/wp-content/uploads/2009/06/champagne.jpg

Podla mna cool effect na kvapkach ktore zanechava rybka pri prelete by bolo tam pridat trosku motion bluru
Edit:ta rybka je len plane s texturou ci normalne model ci hi-res sculpted model??? vyzera ako plane...


Přílohy:
Bez názvu.JPG
Bez názvu.JPG [ 55.07 KiB | Zobrazeno 1127 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WIP Aqua
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 9:53 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 20, 2007 12:51 pm
Příspěvky: 551
Bydliště: Praha, Česká Lípa
This is soo kewl :D .

Barvy: fajn
Rybky: Vypadají jak velmi jednoduchý model s texturou - zkus prosím vybrat pohled tak, aby byly plastičtější, možná upravit radikálněji čočku kamery (hloubku záběru).
Styl: Zkus promyslet, zda nezkusíš více cartoonish styl? (třeba to je blbost :) )
Voda:
1.) Bublinky - už padly návrhy, takže jen přidávám reference
http://www.blackeyebeerco.com/blog/wp-content/uploads/2009/08/glass-of-water.jpg
http://www.totalbodyhealthelite.com/wp-content/uploads/2011/05/GLASS_OF_WATER.jpg
2.) Světlo+stín - takhle se stínem, co vrhaj ty nádoby to je fakt strašný :D . Teď nevím, zda už Blender internal umí něco lepšího, ale v tomhle případě radši hlasuju pro nějaký renderer, co umí udělat skutečný "stín" vody. Nevím ale který renderer to je :D . Ještě jsem to nepotřeboval. Viz následující obrázky, pro pochopení, co myslím.
Obrázek
Obrázek

Ještě jednou rybky: Po smíchání materiálu vody a pozadí vznikne okolo rybáka letce skoro stejná barva, jako jsou jeho šupiny, takže nebýt přirozené lidské dedukce hledající příčinu věcí (vodního šplíchnutí), tak si skoro nevšimnu, že tam ta druhá rybka je - popřemýšlej o změně / zvýraznění textury rybky, případně upravení vody.
Jinak geniální výraz tý druhý ryby :D . Možná ještě kdyby se koukla nahoru, ale už takhle ty vykulený oči jsou hustý.

Nápad jinak super. Těším se, co s tím uděláš :) .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz