Právě je ned čer 16, 2024 12:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2008 11:10 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 25, 2004 3:04 pm
Příspěvky: 113
Bydliště: nedaleko Prahy
Rty mnohem lepší, nebál bych se ještě trochu přidat- jinak jak psal alfisko, pokud jsem dobře pochopil, nemluvil o nose, ale o prostoru pod ním a o bradě, ta je vůči nosu opravdu trochu zapadlá, ale to už je fakt o individuálních znacích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2008 11:11 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Teď mi ale přijde spíš "usměvavě" než "tvrdě". Ikdyž nevim co je záměr, ale tipuju, že neutrální výraz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2008 11:21 pm 
Offline
.........
.........
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 25, 2004 1:45 pm
Příspěvky: 1517
Bydliště: Mělník
Solid Liqui: mno co jsem koukal na nějaký ty preference,tak mi nos právě připadá trochu vyčnívající...jinak mi symetrie oči-brada připadá OK...ale jak jsem psal,nemám organiku ještě plně zmáklou...

xixixao: snažím se o neutrální výraz...chci pak tu postavu origovat včetně obličejové části a danej výraz udělám až po zakostění a vytvoření shape keys...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2008 11:33 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 25, 2004 3:04 pm
Příspěvky: 113
Bydliště: nedaleko Prahy
Je pravda, ze to muze byt naopak a problem neni v zapadle brade ale vystouplem nose.. :)

Rty: taky se mi zdalo, ze nema uplne neutralni vyraz, trochu vysmatej.. tvar rtu mi ale prijde dobry, takze to asi bude moc vyraznejma a sirokejma koutkama.. ted jsem zkusil zakryt "dolicky" po stranach rtu a hned ma spravny drsny vyraz.. :)

//
tady je celkem dobry detail, vim, ze typove je to asi dost jiny clovek, ale jsou tam dobre videt ty veci, ktery mi na modelu nesedi..

jo a dobre, zes ubral loop kolem rtu, prijde mi to takhle cistejsi a anatomicky verohodnejsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 12:31 am 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Me se to libi tak jak to je. Myslim, tatka s mamkou nas pred lety take nedelali podle nejakeho tutorialu a proto jsme kazdy jiny, nekdo s velkym nosem, jiny s vystouplou bradou a jiny ma zase nesymetricky oblicej... :wink:

Edit: A jestli Genom zapracuje vsechny pripominky, tak budeme alespon vedet, jak vypada Solid Liquid. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 1:03 am 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 25, 2004 3:04 pm
Příspěvky: 113
Bydliště: nedaleko Prahy
Pitris: Jak by Solid Liquid vypadal, kdyby do toho mohl mamce a tatkovi pri modelovani kecat.. ^^

Ne, mohl sis vsimnout, ze hned v prvnim prispevku krome -podle me- nedostatku v anatomii zadny proporce nekomentuju, naopak zduraznuju, ze dal uz je to naprosto individualni.. :) Je pravda, ze jsem pak par dalsich postrehu pridal, ale to predevsim proto, ze myslim, ze by tak ten oblicej celkove lip "ladil" dohromady s danym genotypem.. .) Pokud to Genom chce presne takhle, jak to vymodeloval, respektuju to, ale dalsi pohled na vec myslim uskodit nemuze. ;)
Pokud jsem mluvil o problemu, bylo to v tomhle kontextu. premyslel jsem jestli nepouzit uvozovky, ale doufal jsem, ze se toho nikdo chytat nebude.. :D
Tak priste.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 9:54 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Solid Liquid píše:
Pokud jsem mluvil o problemu, bylo to v tomhle kontextu. premyslel jsem jestli nepouzit uvozovky, ale doufal jsem, ze se toho nikdo chytat nebude.. :D
Tak priste.


Chtěl jsem se toho také chytnout. :wink: Nicméně možná mi to nebudete věřit, ale ten obličej jako kdyby vypadl z oka jenoho mého známého. A nemá ani vlasy. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 4:25 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
SirThomas píše:
...možná mi to nebudete věřit, ale ten obličej jako kdyby vypadl z oka jenoho mého známého. A nemá ani vlasy. :lol:


David Hasselhoff? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz