Právě je pát bře 29, 2024 3:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Líbí se Vám muj výtvor, nebo je to katastrofa?
Perfektní 9%  9%  [ 2 ]
Pěkný, chce to jen pár úprav 30%  30%  [ 7 ]
Ujde 26%  26%  [ 6 ]
Ten lak je strašnej, o sklech nemluvě 35%  35%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mazda RX8
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 7:53 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
Tak já sem tu tak trochu nováček, ale blendruju už pár roků..
bohužel, se školou je času míň a míň a tak moje techniky nejsou nijak dokonalé, tudíš modely tak vypadají.. bohužel, muj největší problém je v materiálech.. sice chrom vytvořim dokonalej, že se na něj mužu koukat furt dokola, lak auta už tak hezkej neni :(
každopádně taky se musim trošku ukázat, tak zde vyvěsím rovnou to, co mi zdobí doma monitor.. neni to sice první práce, ale ta stála za prd , to jsem ještě byl schopný trojuhelníkem sloučit 30 VX do jendoho a hrana auta byla jako písečné duny :D
budu rád za každou kritiku, tkerá mi omůže se co nejvíce zlepšit ;)

Edit Admin, příloha smazána pro porušení pravidel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 8:01 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
1. chtělo by to menší náhled a pak odkaz na full rozlišení
2. Chtělo by to víc pohledů, takhle z toho moc nemám když vidím čumák :D
Jinak je to dobrý, já umím akorát vyrenderovat (snad) dobře ucházející koule :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 8:07 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
odaz.. tom bych to musel mít kam nahrát, rozlišení, myslim že neni problém aby si to akždej oddálil jak potřebuje.. víc by to chtělo, ale popravdě mam tak líný ÁeMDéčko, že mam jen dva pohledy :D:D ten druhej je ale takovej fujfuj :D:D

Edit Admin, příloha smazána pro porušení pravidel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 8:12 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
No nahrát to mužeš třeba na Imageshack.us , obrazek.eu jinak třeba Google pomůže..

Mně se to líbí, jen by to auto moho mít vyleštěnější kapotu :wink:
Takhle je to takové matné :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 8:29 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
v tom je ten problém, je to plastový, ale ať noduju jak noduju, fort sem nevynodoval jak to vlastně noduje :D vubec to nechápu a vubec to neni jaký by to mělo bejt.. ale lepšim sem, udělal sem jeden fakt bezva lak i bez nodu, ale stratil se :(
zde nějaká ta ochutnávka.. (pokud by byli admini proti, přehraju to někam, ale nevim, kde by to bydrželo neomezeně i bez placený registrace..)
něco sem přidal.. za tu brzdu se fakt stydim, jen ta samotná má asi 60K VX, což je víc než celý auto s SBS lvl 1:D:D ale fakt texturou alpha to zatim řešit neumim - moc práce ji nakreslit a vubec mi nejde mapování..

Edit Admin, příloha smazána pro porušení pravidel. Ideální způsob jak na sebe upozornit adminy. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 8:35 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
Založ si někde na free hostingu svoje stránky a tam si uploaduj svoje obrázky a zde jen házej odkaz.. Jako to dělá více uživatelů tady na foru.
A taky si pročti pravidla fora/nahrávání obrázků :wink: (nevím zda je to tenhle případ)
viewtopic.php?t=2647


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 9:17 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 25, 2007 8:51 pm
Příspěvky: 207
material vyzera ako plastovy, model celkovo nic moc, asi by si to mal cele prerobit a zmaz tie obrazky lebo porusujes pravidla, aj tak ked pridu admini ti to zmaznu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 9:18 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
nikdy sem nebyl schopnej si zalžit blog a takhle:D pls naveď mě..
četl jsem pravidla, každý obrázek má těsně pod 150 kb :D:D;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 9:27 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 25, 2007 8:51 pm
Příspěvky: 207
ale mas ich tu zbytocne vela a porusujes pravidla na sirku obrazku, 1920 je hrozne velky obrazok


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 11:29 pm 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
uploadovat umim lol, s počítačem sem jedna ruka :D ale neznám žádný stránky (teď už jo), kde ten image zustane zadarmo - edisk atd maže po měsíci..
no, to polstrování, to je tak schválně ;) takový neobvyklý tuning kapoty ;) :D
model má značné nedostatky ale ty na wire vidět nejsou.. mam to takový "bublinkatý" a pomačkaný, ale prostě mi to nejde srovnat.. někdo má nádherný cit pro mesh, například co jsem viděl Audi R8 (od Keina, nebo jak se menuje), dokonalost sama..
snažím se to všeljak upravovat, ale je to mé třetí auto, momentálně pracuji na čtvrtém, ale tam taky válčím s bublinkatostí..
kdyžtak uvítám když mi přes icq (472491004) někdo poradí pá fíglů ;)

teď sem na noťasu, předělám image až budu zejtra na kompu, snad admnini prominou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 12:21 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
hehe... 10 x 150kb obrázek... bejt admin tak tě sežeru :D

ten materiál je hroznej.. co takhle vygooglit návod na carpaint material?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 12:31 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
imgupload.cz, zaloz si zdarma ucet a obrazky se nemazou :P myslim, ze za tohleto bude napomenuti, ale nechci se michat do prace adminu :)

k modelu: libi se mi to, me se muj mustang smazal :( (a to ze sem z neho mel dobrej pocit :D ) k wire moc nereknu, na to jsou tu jini odbornici odkazujici na tutorial s VAZem :D (nec ve zlym :) ) ale jinak jako celek se mi to docela i libi :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 12:39 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
Ahoj, tak tady vitej :wink:
pak k dilku, neni to zas az tak spatne, ale v prvni rade bych se byt tebou vyvaroval tolika trojuhelniku :wink: a hledal bych na www.cg-cars.com nebo na www.smcars.net wir daneho auta co modelujes aby si vedel jak mas ten mesh vest, jelikoz vim ze to nejni moc OK tak ti radsi wir ani model komentovat nebudu, ale dam radu, zaloz si WIP threed s nejakym hranatym autem jako je Lada Samara (Vaz) a zacni na nem, v prvni rade se musis naucit vedeni meshe az pak se poustej do slozitejsich tvaru jako tady na te mazde :wink: zkus tenhle tutorial http://www.3dm3.com/tutorials/vaz/ (je jedno ze je to na maxe, pryncip je stejny :wink: ) kdyz budes postupne posilat postup tvy prace urcite ti poradime :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 10:27 am 
Offline
..
..

Registrován: sob lis 01, 2008 12:00 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Písek
tak znovu:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
to by mělo bejt vše doufám :D snad sem něco nepoplet..
k výhradám - světla maj eště velkej problém, dnes už nasvětluju přes hemi + sun a aocc, tady mam jen 3x lampy.. materiál je špatnej ale lepší se mi zatim moc nedaří.. zkoušel sem všemožný materiály stahovat, ale byly otřesnější než todle:D ono taky hodně dělá to nasvětlení..
modelově to neni až tak špatný myslim, a mam ponětí jen o jednom trojuhelníku, jinak jen patvarovaný čtverce.. největší problém je sehnat BP kterej sedí.. jiank sem si to hodně upravoval podle sebe, ale jak je nějaká delší linka která má bejt zakřivená, nemam ponětí, jak jí srovnat, ale ant u díklku neni zakřivení vidět, takže se chyby moc neprojeví :( vaze snad dokážu vymodelovat, to je jen krabice, i když ta zahnutá část, která mi dělá největší problémy tam je taky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 11:03 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
TOBiAS02: s tema trojuhelnikama se milis, ja na pohledu ze predu vidim nejmin 10 trojuhelniku na mistech kde by nemeli byt, a na pohledu na zadek jich vidim nejmin 5 (jen zbezny pohled) pokud si nebudes s nejakou casti vedet rady tak ti pomuzem, jinak od toho tam mas tutorial a ukazky jak mas vest tu sit a pokud se toho budes drzet tak nejni problem, este bych byt tebou radsi tolik tu sit nezahustoval jako nakonec ano ale jsi na zacatku tak ze se radsi rid hesle, mene je nekdy vice :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz