Právě je pát dub 19, 2024 2:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ekokomix
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 1:17 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 03, 2007 8:08 am
Příspěvky: 251
Tady sem se pokoušel udělat krátkej ekokomix. Je to trochu upravený v gimpu. Nedopadlo to úplně podle mých představ.

http://houska.czweb.org/ekokomix.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 5:34 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 22, 2008 7:23 pm
Příspěvky: 152
Mě se to líbí.. :lol: :lol: :lol: :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 5:35 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
vyjadruje to hlbku tragedie, ktora sa pacha na tejto planete...nice one sir :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 5:45 pm 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
Dúfam, že neurazím, ale príde mi to ako od štvrtáka na zákadnej škole...
"veverička sedí na strome, prídu zlí ľudia, spília jej dom a postavia tam továreň". K spracovaniu, kvalita mi vôbec nevadí, ale chýba tomu myšlienka, napríklad okienko za okienkom postupná zmena trebárs, od saturovaných ostrých obrázkov veverky, až po čiernobiely zašumený obraz továrne, alebo niečo také.
Každopádne by som skúsil niečím vygradovať dej, takto divák nezíska pocit naliehavosti, len uvidí, čo sa stane. Otázka je, čo sa stalo veveričke? ušla a našla si nový domov? zomrela pri páde stromu? zadusila sa? brutálne ju zabili? použili ju na testy liekov a hodili na hromadu rovnakých veveričiek?
A čo továreň? čo sa v nej vyrába? čo ak je to mliekáreň? alebo je to zlieváreň hliníku? alebo koželužna? A čo nám vlastne záleží na jednej továrni? Treba ukázať, čo sa stane svetu!
Vygraduj to, ukáž ľuďom tie kruté detaily, neboj sa toho, musíš ukázať odpoveď na tú otázku, a neboj sa to vygradovať do extrému. Ľudia, najmä u komixu tohto zamerania, sú strašne otrlí, musíš ich priviesť do napätia a potom, kým sú ešte zaujatí, musíš ich šokovať, takto to funguje, skús to vziať znova, odpovedať si na všetky tieto otázky a riadne sa nasrať, potom to bude dobré! Hlavne sa neboj šokovať...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 7:08 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 03, 2007 8:08 am
Příspěvky: 251
Původně sem chtěl dělat animaci, u té by byla lépe vidět pointa (ale nechtělo se mi hlavně kůli té veverce), možná jí ještě udělám. V té animaci sem chtěl udělat tu postupnou změnu, tak jak to popisuješ. Nebo přidělat ještě pár obrázků, ale to stejně nevyzní tak dobře. Je to asi taky tim, že já vim jak sem si to představoval původně a k tomu si to vztahuji, ale ostatní si můžou myslet, že je to jen jak od toho čtvrťáka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2008 10:46 pm 
Offline
..
..

Registrován: ned kvě 25, 2008 5:24 pm
Příspěvky: 25
A mně se to líbí:D sice je to dost neříkající a lidi by si asi nepřesvědčil aby zachránili planetu ale kdyby si to vzal jako recesi tak by si tam mohl na konec napsat místo Save the Planet třeba Save the squirrel , save the World! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2008 8:54 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 03, 2007 8:08 am
Příspěvky: 251
No ono mi právě de o to ty lidi přesvědčit, že to co dělaj je neůnosný a za chvíli se tady nebude dát žít.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz