Právě je čtv bře 28, 2024 5:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2008 12:45 am 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
mno, ja ako bývalý satanista snáď len toľko, že význam síve chápem, ale príde mi až príliš kontroverzný tento motív, aby bol prijatý bežnými ľudmi, skrátka dnešná spoločnosť už nepadne na kolená, keď počuje o utrpení, ktoré vytrpel za iných, skôr ho poľutuje a otrasie sa pred tou predstavou. Čiže motív nepovažujem za tak vhodný ako komerčné motívy typu zajačikovia a kuriatka, ani historické motívy (korbáče, kraslice), takže motív aj napriek cielovej sorte ľudí nie je šťastný.
K spracovaniu snáď len toľko, že podlahe chýba bumpmapa (respektíve sa mi zdá nejaká divná, ako keby to bo) a celé tie lesky dú príliš plastické, akoby to boli len latexové repliky, kvapky krvi na zemy by tiež neuškodili.
Photoshop je podľa mňa odfláknutý, nápis je kompozišne úplne nesprávne, a keď už má tieň, mal by byť aspoň trochu bevelnutý, taktiež tieň nekorešponduje s tieňom obrázka.
Rámik úplne chýba, ale každopádne aspoň 1-2 pixely čierneho rámiku by určite pôsobili dobre.
All arround, pohľadnica sa mi skutočne nepáči, a keby som ju dostal, asi by som to bral ako urážku (a nie preto, že by bola škaredá, ide o to, čo zobrazuje)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz