Právě je čtv dub 18, 2024 8:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2008 7:39 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
:shock: hehe kamo z toho auta se mi takhle protocili panenky :lol: ne vazne nema cenu vypisovat co je spatne, pac je evidentni ze ti schazi zaklady :wink: tak ze trenuj a uc se a auta zatim nech na pokoji, pripadne kdyby si se chtel necemu priucit hledej wirframy aut at vidis jak ma bejt topologie :wink:


ta kytara vypada mnohem lip ale hodne ji schazej detaily, ale opravdu se s tim autem neda srovnavat :lol: :wink:


Naposledy upravil Bumpkin dne čtv úno 07, 2008 7:48 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2008 7:44 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
nj, to auto je opravdu pomerne nic moc, zkus zapracovat na materialech u te kytary popr. ji dej nejaky textury..
jinak u toho auta je docela dobra ta fotka ;) to jsi fotil ty? se mi libi hlavne ten dum vlevo jak pres nej je ten castecne pruhlednej stin, pekna architektura :) zkus to trebas podle te fotky vymodelovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2008 12:43 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 25, 2007 8:51 pm
Příspěvky: 207
to auto sa ti teda fakt moc nepodarilo, ale aspon nieco, stale lepsie ako ti ludia co sem daju 3 kocky a chcu to okomentovat :wink:
skus na to ist nejak takto
http://www.blender3d.cz/forum/viewtopic.php?t=5522


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2008 8:37 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
Duff.Beerman: pokud se chces naucit delat auta, koukej na poradny fora, www.cg-cars.com co se tyka ty knizky, tak tu sem dostal pod stromecek, ale hned ze zacatku ti rikam ze o modelingu auta tam nejni zholanic ta knizka si nebere za ukol ti rict jak se co modeluje, ale ukazuje jak se co dela, ze Gckem posunes objekt ze skem zvetsujes zmensujes objekt je hoodne dobra pro zacatecniky, a mirne pokrocily jako sem napriklad ja, ukazuje armatury krivky a praci s nima podle ty knizky se muzes naucit zakostovat zakladni sviceni a zakladni materialy ale o topologiich (co ted potrebujes ty) ti nic nerekne, ty musis koukat a studovat wir framy aby si zjistil jak se co dela a hlavne jak na co reaguje subsurf to se naucis az praxi

:wink: :wink: :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2008 10:59 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
no... rozhodne se nezlepsis kdyz budes porad dokola modelovat se zakladnima chybama, ktery tam mas... takze klidne modeluj pomalu.. poradne prohlizej reference a site zkusenejsich grafiku.. neboj se spatne rozdelane auto cele smazat a zacit znovu... je to lepsi nez se dodelavat s takovym paskvilem jakym byla ta mazda uz od zacatku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 2:30 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
Duff.Beerman: prvne ti doporucim zalozit si topik, najit si Blueprinty sparvne je poskladat (tady muj prvni video tutorila prave na ty blueprinty http://uk.youtube.com/watch?v=AVNt2m-Zow8 :oops: :lol: ) a pak najit hoooooooooodne moc referencnich fotek at se mas kam mrknout jak co vypada :wink: a zkouset a hlavne posilat sem wir framy :wink: at ti zkusenejsi muzou poradit (hlavne ice a pantau), a taky je dobry na zacatku si vzit nejakou referencni fotku a nakreslit si na ni teoretickou sit :wink: ktery se budes drzet :) pak kdyz se ptas na to presny navazovani dilu tak ja to delam tak ze treba vymodeluju blatnik a hned zacnu s naraznikem a kdyz je hotovej sup s nim do vlastniho objektu a tak pokracuju dokud nejni model hotovej :wink: ale to samotny rozdelovani auta podrid referencnim fotkam to vetsinou na Blueprintech nenajdes :) jednoznacne si zaloz ale WIP threed at ti muzem poradit jak na to a nestyd se, neznamena ze kdyz sem ti napsal ze ta MIATA je hrozna ze ti nechci poradit nebo ze ti nechci rict jak na to :wink: :wink: moje prvni auto bylo taky na dve veci :wink: (muzes se presvedcit http://blender3d.cz/galerie/displayimag ... =29&pos=33 taky sem ho naivne strcil do dopravnich prostredku :oops: no jo no byl sem hold hodne naivni :lol: ) tak ze hrde do toho :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 5:07 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Blueprint je plánek, podle ktereho budes modelovat. Vpodstate to samé co más ty, ale v jednom obrazku, se stejnýma rozmerama a nekdy tam jsou dodány udaje v metrech.
http://www.the-blueprints.com
Nej stránka s blueprintama pro auta, ten tvuj EVO Lancer(je to lancer ne? =)) tam stoprocentně bude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 5:10 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 14, 2006 1:36 pm
Příspěvky: 264
Bydliště: Nalžovské Hory
hele kámo zkus tuhle stránku, fakt hafo blueprintů http://the-blueprints.com/ a pak pro začátek když už teda auto, tak nějaký hranatější :wink:

EDIT: freekill mě predbeh no.... :mad: :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 6:25 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
stanley píše:
hele kámo zkus tuhle stránku, fakt hafo blueprintů http://the-blueprints.com/ a pak pro začátek když už teda auto, tak nějaký hranatější :wink:

EDIT: freekill mě predbeh no.... :mad: :D :D :D

:twisted: :twisted: Jste moc pomalí
sorry za OT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 7:51 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
tak ze
Blueprint=plán nákres náčrt
z toho plyne ze to bude nejaky planek :wink: :wink: nejcasteji, je to vlastne nakres na vyrobu, hodne to pouzivaji stavari a technicky pracovnici to k blueprintum

ten tutor zatim nema pokracovani :oops: mirne nevim kam driv zkocit :oops:

no kluci uz ti toho dost poslali, ale kdyby si si prosel linky tak by si prisel na to kolik tech odkazu je, je jich fakt hodne, a dost se jich da najit i na googlu

tak to k tomudle, ted k vyberu auta vybral si si pekny auto ale hned te musim upozornit ze to ted nezvladnes :wink: ver mi a vyber si nejake jednoduche hranate auto bez slozitych prolisu a der, ja osobne doporucuju stary Peugeoty nebo Fiaty, ono by si se zbitecne trapil nad tim slozitym tvarem a stejne by si ho nedocilil zatim neznas zadny valny grif na to jak udelat slozity tvary, pak nedoporucuju moc obly auta kvuli tomu ze maj vetsinou v nejaky obline diru ta se taky hudne spatne dela tak ze na zacatek to chce hoodne dobre vybrat auti :wink: fakt ted na Evo X ted zapomen a najdi neco snazsiho :wink: hladkyho a hranatyho :wink:


Naposledy upravil Bumpkin dne sob úno 09, 2008 9:20 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 9:02 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Bumpkin píše:
...nakres na virobu, hodne to pouzivaji...

Virobu :shock: :shock:
Já teda pravopis nějak nekontroluju na to nemám oči ale tohle mě teda hodně silně vyšokovalo :lol: :lol: .
Pardon za OT :oops:
Jinak- Auto mě přijde parádní, jako stylizace by bylo skvělý :wink: .
Ale o to ti asi nešlo že :lol: :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 9:18 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
:oops: ops :oops: se holt nekdy stavaj perlicky, jemej mi to zazly ale text si po sobe vetsinou nectu :lol: tudis to neopravuju :lol: no ale todle teda opravim no :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 9:19 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Bumpkin píše:
:oops: ops :oops: se holt nekdy stavaj perlicky, jemej mi to zazly ale text si po sobe vetsinou nectu :lol: tudis to neopravuju :lol: no ale todle teda opravim no :lol:


JJ to vidim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 9:21 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
Semiš píše:
Bumpkin píše:
:oops: ops :oops: se holt nekdy stavaj perlicky, jemej mi to zazly ale text si po sobe vetsinou nectu :lol: tudis to neopravuju :lol: no ale todle teda opravim no :lol:


JJ to vidim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


predevsi jde o radu ne o ten pravopis :!: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2008 9:36 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Bumpkin: Jo já vim já ti to nezazlívám samozřejmě, ale to virobu mi prostě vytřelo zrak :lol: .
Nj se stane :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz