Právě je čtv bře 28, 2024 11:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nezapomeň
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2007 4:50 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Scéna 586 000 poly
RT 22 min

Obrázek
wire
Obrázek

verze bez postprocesu http://www.g-taurus.ic.cz/final/nzpmn_nopostpro.jpg
lighting http://www.g-taurus.ic.cz/final/nzpmn_lighting.jpg

Tol:díky tak jsem to trošičku uzemnil, sice pořád levituje, ale už míň.

no pokud se k tomu dostanu tak na tom ještě zapracuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 6:48 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 23, 2006 1:18 am
Příspěvky: 602
Bydliště: SR, Žilina
Chceš to vôbec dávat do súťaže?

Trochu mi vadí ten plot - to že presne lícuje s okenným rámom. Najprv som si myslel, že je to parapetný držák na kvety (na niektorých chalupách som to videl)

Inak je to vydarené (ostatne ako všetky tvoje rendery) :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 8:13 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 23, 2006 12:50 am
Příspěvky: 44
heh tak pokracuju: abych rek pravdu tak se mi to moc nelibi , jestli je to teda nezapomen tak by papirek s blender konferenci mel bejt na viditelnejsim miste > opravdu tam ma bejt ten mobil=[malej display, maly navigacni tlacitka, deformovanej kryt]- pripada mi tam jaksi navic, dale[spatne postavenej gramofon, ryba na stole splyva s ubrusem(to moc nechapu , ale to je jedno:), ubrus by chtel trochu zvlnit, ten plot odendat-pusobi zbytecne rusive, ten gramec je siiiilene nablejskanej (zato textura celniho panelu...), ten stromek na parapetu vypada jako by mel na sobe listi z toho velkyho na pozadi, ten kus neceho vlevo by tam taky nemusel byt...] .. tot muj nazor(nemusis to brat vazne :) ..btw. doufam ze sem nikoho neurazil :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 8:59 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
podle me tohle proste neni obrazek na tema mobil.. nazev uz si sice zmenil, ale do souteze by to melo jit leda s odrenejma usima...

mas hroznej bordel v siti na strane toho mobilu, u postraniho tlacitka.. vypada to na booleans :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 9:04 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
pacholeq, jestli kazdy dilo beres takhle tak se ti nezavdeci nikdo.. chyby typu co jsi napsal ty by mohli byt klidne i na fotce.. tak treba modra ryba v realu KLIDNE muze lezet na modrem ubrusu s bilymi teckami co je uplne hladce srovnanej, a muze byt listecek az vzadu ze neni videt (btw Ragnos ten listek asi nevrha stin.. vypada jako by lital, kdyz nema stin)
gramofon muze byt v realu postavenej jak chce, hlavne ze stoji.. (btw nechapu co je na tom spatne..)
nic proti tobe ale : tot muj nazor(nemusis to brat vazne :) ..btw. doufam ze sem nikoho neurazil :D
ale s mobilem ma pravdu, ten opravdu za moc nestoji, uplne trha tu realisticnost kolem.. (teda celkem realisticnost.. samozrejme, ze nikdy to nebude uplne eno-nuno)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 9:42 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
trochu mi v tom chyby pointa, technicky to mas samozrejem fajne, o tom zadna, ale nejak mi nedochazi co jsi se tim snazil rict:)

nebo mozna opravdu nic? to je trochu skoda, kdyby jsi treba nechal jen trochu vykukovat stary telefon nekde z rohu, od telefonu treba sluchatka tak uz bych to bral jako stret s pokrokem a melo by tohne jiny naboj:)

kazdopadne i tak ok,je fajne ze to neberes jen jako vizualizaci uzrciteho typu telefonu ale je to v nejake komplexni scene.. mozna ten ubrus odvadi trochu pozornost od celku ale to muze byt dost subjektivni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 10:46 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
DonaldX píše:
Chceš to vôbec dávat do súťaže?

Trochu mi vadí ten plot - to že presne lícuje s okenným rámom. Najprv som si myslel, že je to parapetný držák na kvety (na niektorých chalupách som to videl)

Inak je to vydarené (ostatne ako všetky tvoje rendery) :thumbsup:


plot je inspirovaný mým pokojem. no pokud uznám jestli se mi vše zdá ok tak to do soutěže hodlám poslat.


Naposledy upravil Ragnos dne stř dub 11, 2007 2:36 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 10:51 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
pacholeq píše:
heh tak pokracuju: abych rek pravdu tak se mi to moc nelibi , jestli je to teda nezapomen tak by papirek s blender konferenci mel bejt na viditelnejsim miste > opravdu tam ma bejt ten mobil=[malej display, maly navigacni tlacitka, deformovanej kryt]- pripada mi tam jaksi navic, dale[spatne postavenej gramofon, ryba na stole splyva s ubrusem(to moc nechapu , ale to je jedno:), ubrus by chtel trochu zvlnit, ten plot odendat-pusobi zbytecne rusive, ten gramec je siiiilene nablejskanej (zato textura celniho panelu...), ten stromek na parapetu vypada jako by mel na sobe listi z toho velkyho na pozadi, ten kus neceho vlevo by tam taky nemusel byt...] .. tot muj nazor(nemusis to brat vazne :) ..btw. doufam ze sem nikoho neurazil :D


papírek je na místě které jsem kompozičně uznal nejvhodnější, pokud s tím někdo nesouhlasí nic s tín neudělám. mobilní telefon plánuju celý do finále přemodelovávat. barevně viz ryba na ubruse jsem uznal jak nejlépe to doplňuje scénu. nikdo se neurazil


Naposledy upravil Ragnos dne stř dub 11, 2007 2:38 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 10:55 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Sagi píše:
podle me tohle proste neni obrazek na tema mobil.. nazev uz si sice zmenil, ale do souteze by to melo jit leda s odrenejma usima...

mas hroznej bordel v siti na strane toho mobilu, u postraniho tlacitka.. vypada to na booleans :)


boolean nikdy


Naposledy upravil Ragnos dne stř dub 11, 2007 2:38 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2007 10:57 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Blitz píše:
trochu mi v tom chyby pointa, technicky to mas samozrejem fajne, o tom zadna, ale nejak mi nedochazi co jsi se tim snazil rict:)

nebo mozna opravdu nic? to je trochu skoda, kdyby jsi treba nechal jen trochu vykukovat stary telefon nekde z rohu, od telefonu treba sluchatka tak uz bych to bral jako stret s pokrokem a melo by tohne jiny naboj:)

kazdopadne i tak ok,je fajne ze to neberes jen jako vizualizaci uzrciteho typu telefonu ale je to v nejake komplexni scene.. mozna ten ubrus odvadi trochu pozornost od celku ale to muze byt dost subjektivni


no šlo mi o více vedlejších příběhu ke hlavnímu


Naposledy upravil Ragnos dne stř dub 11, 2007 2:39 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2007 6:58 am 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
... se Ti asi zasekl CapsLock :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2007 8:38 am 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
se omlouvám za ty minulé vzkazy, jsem byl na oslavě. vzkazy jsem už přepsal s diakritikou a normálním písmem.


Naposledy upravil Ragnos dne stř dub 11, 2007 2:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2007 12:51 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Blitz:No je to scéna, která obsahuje mobilní telefon, který hraje vedlejší roli. Hlavní námět scény je blížící se blender konference. tomu i odpovídá název, potom další příběh vypráví akvárijko s šílenou rybou, která donutila k rituální sebevraždě modrou rybku, potom jsou tam takové dvě okénka a to pták v pozadí a květináč se stromkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2007 3:59 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 14, 2005 5:37 pm
Příspěvky: 142
Súhlasím s Blitzom. Keby nebol názov tohto threadu nebol "Nezapomen", tak by som sa vôbec nedovtípil, že čo si tým obrázkom chcel vyjadriť, a to je zle...

Nemá to nádych a myšlienku. Skúsil by som plytší pohlad na gramofón, súčastný mi nejako nesedí, a popracoval texturách.

Čonky boli super, ale tento render sa mi zdá ovela horsí. Verím, že ak sa do toho pustíš, tak si s tým poradíš. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2007 5:58 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 07, 2005 11:21 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Fřýdek-Místek
Muj subjektivni dojem:
Nejdriv se divam na gramofon, pak mobil, pak akvarium a na vzkaz az nakonec.
Navic mi pripada napsany strasne nevyrazne (asi by to chtelo vic kontrastu, min zasumeni, nebo tak neco).
K technicke strance:
Zda se mi ze akvarko celkem postrada vodni hladinu. Ta rostlinka v kvetinaci vypada skvele, celkove na me to prostredi za oknem pusobi zdarilejsim dojmem nez interier. Celo gramofonu se mi zda strasne tmave (rek bych ze pres den jde videt urcite lip). Mobil se mi zda malo propracovany, minimalne by to chtelo naznacit (nebo mozna zvyraznit, pokud tam jsou) diry na tlacitka (nevim co je to za model ani jak ma skutecne vypadat, tak to ber s rezervou).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz