Právě je pát dub 19, 2024 7:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mlýnci
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 9:20 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
heh hlavně neříkejte, že jsem měl použít jinou texturu na zeď jako na podlahu protože jde vidět že je to ta samá
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 9:29 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
Naopak, ty dve textury se mi zdaji ok (mozna az na to, ze je videt jak se opakuji urcite casti).. spis material a textura mlynku nejak zaostava, nemely by jit ty leta v dreve radsi horizontalne nez vertikalne ? taky hdri je ponekud velke, ne ? Ale je videt, ze to byl zamer :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 9:39 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Af:Textura mlýnku a materiál zaostává? :shock: no nevím mě se jeví v pohodě, co se týče těch letokruhů tak tam sice nejdou vidět ale zase tak špatně to snad nemám. Opravdu by mě zajímalo co si představuješ pod pojmem materiál mlýnku? Ten kov nahoře? Nebo specularitu dřeva? V poslední době často slýchávám matroše jsou o ničem, tak by mě zajímalo co na nich teda vylepšit, protože u bitmapových textur toho inu moc není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 10:25 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Ja Ti odpovim: Ten kov je malinko prepaleny. Mozna by zaslouzil alespon reflection mapu (pokud nebudes delat HDRI) No a k materialu dreva mlynku.... je takovy synteticky. Az moc pekny. Vsechna leta jsou jako podle sablonky. Proc nenni nejake leto ujete, suk, puklinka, trochu odrene?...

Jinak je to moc pekne Ragnos, Tve prace se mi vzdy libily. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 10:46 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
samozrejme sem zapomnel rict, ze se mi to libi, a to, ze material mlynku zaostava melo byt jako, ze mi nesedi prave tim jak je uhlazeny a mozna ze by mohl byt obraceny o 90 stupnu, ale nakonec jsem rekl, ze to mohl byt zamer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 11:18 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Af píše:
samozrejme sem zapomnel rict, ze se mi to libi, a to, ze material mlynku zaostava melo byt jako, ze mi nesedi prave tim jak je uhlazeny a mozna ze by mohl byt obraceny o 90 stupnu, ale nakonec jsem rekl, ze to mohl byt zamer

Leta neobracet, ta musi jit vzdy podelne! Jinak drevo ztraci pevnost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2007 10:07 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 08, 2004 7:18 pm
Příspěvky: 788
Bydliště: Plzeň
Ragnos píše:
Af:Textura mlýnku a materiál zaostává? :shock: no nevím mě se jeví v pohodě, co se týče těch letokruhů tak tam sice nejdou vidět ale zase tak špatně to snad nemám. Opravdu by mě zajímalo co si představuješ pod pojmem materiál mlýnku? Ten kov nahoře? Nebo specularitu dřeva? V poslední době často slýchávám matroše jsou o ničem, tak by mě zajímalo co na nich teda vylepšit, protože u bitmapových textur toho inu moc není.

Ty sis zmenil nick! :shock:
Kritiky moc nebude, ale prece. K materialu toho dreva-ta bumpmapa mi prijde zvlastni, asi bych ji zjemnil a naopak malilinko zvyraznil leta dreva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2007 12:05 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 16, 2005 7:31 pm
Příspěvky: 408
mě se to líbí a ten materiál mlýnků mě příjde dobrej, akorát bych možná snížil efekt bumpmapy, protože při soustružení by se nechal udělat krásně hladkej povrch. Jinak to dřevo mi připomíná mahagon, a ten nemá nijak výrazný léta, tekže tohle se mi zdá taky v pořádku :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz