Právě je čtv dub 25, 2024 9:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: roubenka
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2007 6:10 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
snih je v pr... no mozna nekde v Alpach, tak ho posilam trochu tady :)


Naposledy upravil vaba dne ned led 28, 2007 11:17 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2007 6:39 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Líbí se mi to, ikdyž obzor samozřejmě neodpovídá, ale předpokládám že to byl závěr. Takže jediný co bych vylepšil je materiál/textura sněhu. Ikdyž těžko radit. Možná víc vytvarovat povrch.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2007 8:57 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte pro 27, 2005 4:55 pm
Příspěvky: 108
Musim rict ze to na me zapusobilo krasnou atmosferou :) snad nemam co vytknout. Dobry


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2007 9:24 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
To: xixixao
jj material snehu ... snih zabira dost velkou plochu a neco by to stim chtelo udelat. Asi si trochu pohraju s navatim snehu kolem jednotlivych sloupku a vubec kolem cele stavby. Obzor neodpovida to je fakt a popravde ani jsem o tom nepremyslel. Z meho pohledu tam jeste chybi v dalce stromy nebo vubec nejaky strom. Na zasnezene jehlicnate stromy si v Blenderu zatim netroufam. Diky

To:Master03
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2007 7:24 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 22, 2006 7:38 pm
Příspěvky: 359
Bydliště: Praha
ten obrazek ma opravdu svoji atmosferu,material snehu mi pride dobrej,mozna jen by neuskodilo aby nebyl pohled tolik zhora cimz by se obzor dostal niz a kompozice by byla lepsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2007 7:39 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 27, 2005 11:05 am
Příspěvky: 337
Bydliště: Brno/Olomouc
Ja si to dal proste jako tapetu, bo to ma svuj styl, vyzaruje z te chaty nejaky utulno, ikdyz na druhej pohled vypada, ze pred roubenkou je kluziste...nesedi me tam zarovnana vrstva snehu u tramu...melo by to byt navaty, pokud mozno jednim smerem, ale logicky, aby ten vitr sel kolem chatky, udelal pred tramy nakupeninu snehu a naopak v zavetri zase trochu pokles. do toho kdyz se prida slunko, tak kolem tramu v nejblizsi blizkosti by taky nemel byt snih...
viz treba http://www.filipova.com/fotogalerie/sni ... g00005.jpg
a trosku vadi i velky mnozstvi snehu pod strechou, jasne zavej dokaze svoje, ale stejne tak i teplo kolem domu...
tot rypani, celkove to pusobi paradne, mam to na plose :bigups:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: re:
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2007 10:36 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
to: Batwin
S tim pohledem uvidim. Mozna o kousek niz, ale nevydel bych to vyslovene na pohled jako od zeme. Materialem snehu nebudu meni. Trochu jsem testnul pridani noise textury, ale moc mi to do oka nepadlo.

to: Vybi
Diky za fotku...uprava "nafoukani" snehu je pro me v soucasnosti priorita c.1 preci jen to potom na te plose bude vypadat lepe :)
-----
Diky vsem za pripominky. Treba jeste nekdo neco prihodi.


Naposledy upravil vaba dne úte led 02, 2007 10:38 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2007 10:36 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Dobrá atmoška! :D
Napadli mě tři věci:
- zda neposunout měsíc
- kouř se mi zdá trochu nerealistický
- zmenšil bych "ostrost" halo efektu u oken
Jsou to drobnosti, protože i tak je to dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2007 10:49 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
Taby píše:
Dobrá atmoška! :D
Napadli mě tři věci:
- zda neposunout měsíc
- kouř se mi zdá trochu nerealistický
- zmenšil bych "ostrost" halo efektu u oken
Jsou to drobnosti, protože i tak je to dobré.


S mesicem se mi moc hybat nechce. Preci jen tak trochu nasvecuje strechu. Mozna pusobi rusive poloha mesice + kopec pod mesicem. To zase souvisi s tim, co rekli kolegove vyse. Tedy teren a horizont. Tady bude uprava...

Jedine co bych dodelal u koure, tak to je urcita struktura materialu. Matarial je tak trochu monotoni. Rozhodne nebudu delat nejaky vlnici se kour nebo kour, ktery by se dlouze tahnul nekam mimo obrazek, ale zase co je realisticky kour.

K vyslednemu rozzareni jsem pouzil glow efekt. Asi ho trochu stahnu. Preci jen pomerne dost zari i rampouchy, ale jen mirne :) Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2007 7:43 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
vaba píše:
S mesicem se mi moc hybat nechce. Preci jen tak trochu nasvecuje strechu. Mozna pusobi rusive poloha mesice + kopec pod mesicem. To zase souvisi s tim, co rekli kolegove vyse. Tedy teren a horizont. Tady bude uprava...

Jedine co bych dodelal u koure, tak to je urcita struktura materialu. Matarial je tak trochu monotoni. Rozhodne nebudu delat nejaky vlnici se kour nebo kour, ktery by se dlouze tahnul nekam mimo obrazek, ale zase co je realisticky kour.

K vyslednemu rozzareni jsem pouzil glow efekt. Asi ho trochu stahnu. Preci jen pomerne dost zari i rampouchy, ale jen mirne :) Diky

No, uvažoval jsem takto: měsíc nepatrně posunout, aby nebyl nalepen na domě, i tak, když bude nepatrně vlevo by mohl střechu osvětlovat. :D
Hm, a kouř by se dle mého soudu měl trochu rozptylovat, čím je dál od zdroje (komínu) a pozvolna mizet. :wink: U toho tvého mám pocit, že je to takový jednolitý "obušek" :D :wink:
Ale jak jsem psal. To jsou je nepodstatné detaily. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2007 4:14 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
Taby píše:
vaba píše:
S mesicem se mi moc hybat nechce. Preci jen tak trochu nasvecuje strechu. Mozna pusobi rusive poloha mesice + kopec pod mesicem. To zase souvisi s tim, co rekli kolegove vyse. Tedy teren a horizont. Tady bude uprava...

Jedine co bych dodelal u koure, tak to je urcita struktura materialu. Matarial je tak trochu monotoni. Rozhodne nebudu delat nejaky vlnici se kour nebo kour, ktery by se dlouze tahnul nekam mimo obrazek, ale zase co je realisticky kour.

K vyslednemu rozzareni jsem pouzil glow efekt. Asi ho trochu stahnu. Preci jen pomerne dost zari i rampouchy, ale jen mirne :) Diky

No, uvažoval jsem takto: měsíc nepatrně posunout, aby nebyl nalepen na domě, i tak, když bude nepatrně vlevo by mohl střechu osvětlovat. :D
Hm, a kouř by se dle mého soudu měl trochu rozptylovat, čím je dál od zdroje (komínu) a pozvolna mizet. :wink: U toho tvého mám pocit, že je to takový jednolitý "obušek" :D :wink:
Ale jak jsem psal. To jsou je nepodstatné detaily. 8)


Tak s tim kourem na tom neco bude. Mirne rozvlnim a trochu zapracuji na strukture materialu. S mesicem hybat nebudu.

Diky vsem za pripominky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jen kosmeticke upravy
PříspěvekNapsal: sob led 20, 2007 3:44 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
jen kosmeticke upravy


Naposledy upravil vaba dne pon úno 05, 2007 12:27 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2007 1:14 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
tývado, má to uplně sqělou atmošku, možná vylepšit kompozici, zdá se mi, že nalevo je to trochu prázdný, ale jinak fakt mazec :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2007 4:46 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 25, 2006 1:23 pm
Příspěvky: 429
Bydliště: Pardubice
Sice sem moc nepoznal v čem se oba rendery lišej, ale je to pěkný. Kdybys tu chatu posunul i s tim měsícem doprava a vlevo bys to něčím zaplnil, třeba nějaký zasněžený stromy, tak by to podle mě bylo lepší kompozičně. A pak se mi taky zdá, že je ten měsíc moc nízko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2007 8:08 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
to Kareem: pokud najdes 3 rozdily mezi uvedenymi rendery, tak mas u me pivo nebo co pijes :D a to plati pro vsechny! no uz vidim jak se zajemci hrnou kdyz jde jen o pivo :D S mesicem uz hybat nebudu ty stromy to je fakt, zatim si na ne netroufam, asi bych udelal strom, ale potiz je v tom zasnezeni, nechtel bych to tesit pres texturu, spis bych to videl na metaball zatim uvidim, je to tmave, tak tam pripadne nedostatky poradne ukryju

Elbow
vlevo je problem je to tak
----
diky vsem snad s tim jeste trochu pohnu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz