Právě je pát bře 29, 2024 10:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 24, 2006 1:12 am 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Neskoro ale predsa. Ak tak nemas rad textury, preco si sa s prepacenim sral s texturou tej planety? Obslahol som nemyslel ako namet to by nevadilo, ale skor tie kecy o motivoch, svetlach a kompozicii. Nieze by to bolo zle napisane, prave naopak, ale uplne sa to rozchadza s tym co si tu poslal, a preto sa mi zda ze si to asi nepochopil a obslahol. Alebo si to pochoplil, ale nie celkom sa ti to podarilo. Aj to sa da pochopit, ale preco potom neprijimas kritiku nechapem zasa ja. A nie je to len "wotom" diskutovani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: pát lis 24, 2006 6:52 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
kracho píše:
Neskoro ale predsa. Ak tak nemas rad textury, preco si sa s prepacenim sral s texturou tej planety? Obslahol som nemyslel ako namet to by nevadilo, ale skor tie kecy o motivoch, svetlach a kompozicii. Nieze by to bolo zle napisane, prave naopak, ale uplne sa to rozchadza s tym co si tu poslal, a preto sa mi zda ze si to asi nepochopil a obslahol. Alebo si to pochoplil, ale nie celkom sa ti to podarilo. Aj to sa da pochopit, ale preco potom neprijimas kritiku nechapem zasa ja. A nie je to len "wotom" diskutovani.


Co se týče kritiky, tak si projdi celou diskusi k mému výtvoru, resp. diskuse k mým jiným výtvorů. To koneckonců může udělat každý a každý si může udělat závěr jestli snáším kritiku ;-) Pořád nechápu to obšlehnul ...stačí trocha fantazia, inspirace a pak jde vše samo. Je to jen otázka technického provedení a jestli je mimo moje fantazie a inspirace. Do toho si mluvit nenechám. To je pouze moje věc!!! A jestli jsem obšlehnul nějaké věty hmm pro někoho je i věta holá zázrak.


Naposledy upravil vaba dne pát lis 24, 2006 7:12 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 25, 2006 7:39 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Pozri, uz len strucne: obslahol myslim tu teoriu, neprijimas kritiku myslim tak ze sa ma snazis presvedcit ze BW v komb.s RGB je proste umenie ci co, ale ta tvoja kombinacia to postrada. Kludne berem to ze tebe sa to proste paci, ale neobhajuj to tym ze sa to pouziva a je to zaujimave.

PS: cital som si to vsetko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2006 12:04 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: pon lis 14, 2005 2:49 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Kralupy
kracho píše:
Pozri, uz len strucne: obslahol myslim tu teoriu, neprijimas kritiku myslim tak ze sa ma snazis presvedcit ze BW v komb.s RGB je proste umenie ci co, ale ta tvoja kombinacia to postrada. Kludne berem to ze tebe sa to proste paci, ale neobhajuj to tym ze sa to pouziva a je to zaujimave.

PS: cital som si to vsetko


O umeni zase mluvis ty, ja tvrdil a tvrdim , ze se jedna o pokus a klidne to nazvu kycem. Dale mi nepodsouvej, ze jsem rekl ze se podobny styl casto (to casto plyne z kontextu tveho prispevku) pouziva - nepouziva proto jsem to take testnul. Je dobre nemyslet schematicky ;-) Treba v reklame jsem podobny styl zaznamenal. Kdo sleduje veci kolem sebe, tak vidi. Porad se mi neco snazis podsouvat. Myslim, ze rada lidi pred tebou celkem strucne a jasne shrnula nedostatky meho vytvoru. Ja nejsem profesionalni grafik, vydelavam si trochu jinak :) chybu si muzu dovolit. Takze ja jako amater se pokousim o neco jineho, treba i neumele. A "docela" me to bavi ;-)

Ze se ptam co je podle tebe umeni ? Lide co se snazi rikat co je a neni umeni haha to uz tady pred par lety bylo...to opravdu nemusim. No nekdo je mozna vsevedouci.

Take jsem dosel k zaveru, ze v posledni dobe se hodne lidi snazi o fotorealisticky rendering, proste precizni model z fotek, ucebnicove nastaveni render softwaru GB textur a o vse ostatni se postara komp. To umi kde kdo. Vlastne zadna invence, jen rutina, dobre odvedena prace.

Na zaver bych jen poznamena, ze i jedna kriticka poznamka je pro moji budouci tvorbu dulezita... to asi pro kazdeho. Jinak myslim, ze vse dulezite bylo jiz receno. Debata se toci v kruhu...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz