Právě je čtv bře 28, 2024 2:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2004 4:51 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
SirThomas píše:
G_Taurus píše:
For SirThomas:
když si tak potrpíš na realitě, vždycky jsem si myslel že mraky vrhají stíny.


No možná kdybys jsi to četl lépe taky by jsi věděl že to pozadí je foto ( byť upravované) takže pokud nevidíš na zemi stín od mraků tak tam asi žádný nebyl. :) A pokud máš celou oblohu zamračenou kde tam jako mají být stíny? :) A pokud mě zrak nešálí tak bych tam snad i nějaké stíny vidím... :wink:


Já umím číst dobře, samozřejmě poznám bitmapu od 3d :wink:
Btw. Pro tvoji informaci stíny jsou i pod zamračenou oblohou a pod zamračenou oblohou většinou bývá zamračeno. Tady je to nejspíše osvíceno tím západem slunka po pravé straně. A to ty píšeš že je celá zamračená :lol: , nemá smysl tě přesvědčovat, ale já to vidím trošku jinak.



Každopádně něco k obrázku, můj úplně první dojem mi kazila trošku ta obloha. Bohužel musím konstatovat že na mě působila jako bitmapa. Dále k žirafě, líbí se mi. Ty keříky jsou prostě skvělé. Tipoval bych to na 2D texturu na planu s Alphou a Raytracingovými stíny. Jejich nasvícení je též O.K. :-).
Popravdě teďka když se podívám na ten obrázek tak mi ta obloha už tak nebije do očí, ale první dojem je první dojem. Něco bych s ní udělal ve Photoshopu, možná přidal barevný odstín. Fakt nevím. Bohužel mě teďka žádná konstruktivní rada nenapadá.

Jinak se mi snímek líbí :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2004 7:21 pm 
Offline
__
__
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2004 3:18 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Blitz píše:
Byl by to opravdu vynikající obrázek ale má to pár dost rušivých chyb..

První, to je to pozadí....to modelováné popředí s těmi keříky je fakt užasný(myslím že by to sneslo pár vět k tomu jak jsi to udělala, protože je to opravdu vynikají, hlavně ty keříky jsou jak živý.....

ale to pozadí je s prominutí bída:(

Hlavně teda ten černý flek(??) na obzoru, tam fakt bije do očí....stejně tak je dost rozdílný ten odstín pouště- je jiný než ten v popředí....je příliš vidět, že tam nějak nepatří...

určitě bych tu žirafu zesvětlil, a možná odkryl tu drouhou nohu....

ale pokud tohle poupravíš(jako že to pozadí je práce v Photoshopu na 10 minut, tak to bude fakt svělý obrázek s příjemnou atmosférou...

Tráva je dělaná ve Fiber a keříky v Lsystému.Ale co s tím pozadím. Pokusím se ho předělat. Asi by bylo nejlepší dát ho pryč a pozadí dodělat v Teragenu jenže já jsem v něm ještě nedělala :( Každopádně jdu vylepšovat. :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz