Právě je pát bře 29, 2024 2:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ulice fantasy města
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 6:25 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Před časem jsem to poslal na Elysiun, tak to teď pošlu i sem, v již trochu upravenější verzi. Připomínky uvítám, ale upotřebím je až u dalších renderů- tahle lokace se už dostala do té fáze, kdy si člověk musí říct tu strašlivou větu "takhle to musí stačit", i když tam pořád vidí milion a jeden nedostatek...

V té lokaci prší, ale dešťové kapky dodá až engine :)


Přílohy:
pred_hampjezem5.jpg
pred_hampjezem5.jpg [ 151.18 KiB | Zobrazeno 5719 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 8:13 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 26, 2004 9:49 pm
Příspěvky: 597
Bydliště: Napajedla
Velmi pekne. Libi se mi to ale ty kapky mi tam jaksi chybaju. Jinak se
mi zda divny ten destnik u vozu. Do fantasy mi to moc nejde. Uz dlouho sem
nebyl venku za deste tak nevim jestli by mel byt odraz tech lamp takovy. A mozna (mam old monitor s jasem na max) je to moc svetle na noc a pak ta strecha by dle meho soudu nemela byt tak nasvicena. Jinak smekam skalp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 8:25 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 18, 2004 2:11 pm
Příspěvky: 843
Bydliště: Košice
kaucukovnik píše:
Jinak smekam skalp.


Ja sa klaniam. Toto sa mi velmi paci. Ak bude v Ron Loo vsetko tak dobre ako grafika tak si to pojdem kupit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 8:32 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
kaucukovnik píše:
Velmi pekne. Libi se mi to ale ty kapky mi tam jaksi chybaju. Jinak se
mi zda divny ten destnik u vozu. Do fantasy mi to moc nejde. Uz dlouho sem
nebyl venku za deste tak nevim jestli by mel byt odraz tech lamp takovy. A mozna (mam old monitor s jasem na max) je to moc svetle na noc a pak ta strecha by dle meho soudu nemela byt tak nasvicena. Jinak smekam skalp.


Ježiš :) , deštník a fantasy - víš co by takhle nešlo je kýble.... :( To jsou věci subjektivní..... :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 8:58 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Opravdu pěkný obrázek. Fakt se mi líbí to nasvícení :D


btw. kolik jsi použil světel?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Super
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 9:33 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 27, 2004 9:31 pm
Příspěvky: 256
Bydliště: Plzeň
Je to perfektní moc semi to lýbý. Tobu de zase motivace pro tvorbu. Snad budu jednou taky takovef profík. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 10:31 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
to je 3D scena do enginu, a nebo obrazek do sceny v enginu?

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 11:12 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
Tak předpokádám, že Tobě mužu vytknout i menší nedostatky, takže.....je to více meně bez chyb, co mi na té scéně popravdě nejvíc nesedí je nasvícení, promiň jsem zblblý z těch skvělých renderů, co vidím , takže to nebre prosím osobně ale prostě mi tam chybí větší rozlišení světlo stín. Dám příklad, třeba pod tou stříškou by to mělo být určitě v realu o trochu tmavší stejně jako pod okapem pod tím vozíkem(tam mě to fakt bije do očí) já vím jsou to detaily ale taky věci, který tomu dodaj na realističnost..třeba v interierech to přesně zvládáš, takže by to chtěl vypilovat i na venkovních prostorách:))))

Ale chápu, na venkovní složitý/členitý scéně je strašně těžký tohle udělat, sám s tím bojuju, navíc to správně nasatvit je náročný na čas toho se Ti asi nedostává:)

No a pak ještě ta okna uplně napravo by zasloužila lepší materiál, příjdou mi jako plastová, ne jako dřevo, chtělo by to nějaký bump napodobující léta...

Doufám že to nebereš jako blbosti a rýpání ale jako věc, která pomuže ke zlepšení:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 11:41 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
A ještě jedna věc mě napadá.....jsi tak zastánce toho "špinit , jak se dá" ..ty baráky už na pohled něco pamatují, jsou oprýskané, zapatlaná omítka, ale přesto to vše působí dost sterilně......podle mne to je tím, že třeba dole, v místě kde je spojena zeď s ulicí, je stejně tmavá/čistá jako nahoře u oken.....podle mě by ty spodní partie(tak 30 cm v realu ) měli být adekvátně zapatlané-mnohem víc než horní část, je to logické, dole se víc práší, podléhá vlhkosti a občas i nějaký ten pes, že.......no a to vše se projeví......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2004 11:55 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Kaucukovnik: deštník a podobné věci nejdou do fantasy většině fantasy fanouškům, ale já tak nějak na konvence fantasy dost kašlu v celé hře, protože mi tyhle svazující konvence u žánru, který má fantazii už v samotném názvu dost pijou krev- v mé fantasy jezdí po městech bryčky, po obloze létají vzducholodě, na hradbách hlídkují balony, funguje bankovní systém, knihtisk je bežně používán, v architektuře se používá železo atd. Deštník je pak špičkou ledovce- ostatně deštník používali japonci už od 14 století a svou podobu do dnešního dne moc nezměnil (je teda fakt, že se od našeho evropského drátěného trochu liší :) )

G_Tarus: světel jsem použil až moc, je to celý nasvícený fake GI, což se posléze ukázala jako chyba, protože ten obrázek ztratil něco z kontrastu, je takový plochý- konrétně zde, kde je to lokace situována jako sychravé ráno (ne noc, jak tu kdosi psal-ale to samozřejmě vyplyne z děje, takže je jasné, že z té rozvícené lampy tak lidi usuzujou) jsem to nechal, páč se to k tomu imo celkem hodí, ale jako obecný postup se to neosvědčilo, nemluvě o trošku extrémnější době výpočtu:)

jm: já nedělám s žádným 3D enginem- je to background do AGDS, tedy bitmapa 800x600 :)

Blitz: díky, některé ty postřehy jsou fakt přínosné, hlavně ten s tím větším zašpiněním na spodní části, to se mi v budoucnu bude hodit, tohle jsem ještě neodpozoroval (asi bych měl začít chodit víc ven a to ještě za světla :D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2004 9:35 am 
Offline
..
..

Registrován: stř črc 21, 2004 12:44 am
Příspěvky: 25
Bydliště: Brno
Musim rict ze to je naprosta bomba :bomb:
Demr píše:
Fakt paráda :!:
Ale i mě tam něco bacilo do očí - ta stolička vpravo se ti propadla do dlažby :shock: nebo mám vidiny :?:


Myslim ze vidiny nemas, dival sem se na to a opravdu ta stolicka vypada jak zapasovana do dlazby, a bedinka na levo to stejny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2004 11:16 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Derm, Equiz: sakra, máte recht, tohle jsem přehlíd, díky kluci :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2004 2:11 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
Čau.

Ještě jedna věc, abych jen blbě nepindal, tak jsem si s dovolením trochu pohrál s tím Tvím obrázkem, je to jen rychlovka(dost neumělá), ale vyjadřuje to věci, které bych udělal jinak, třeba se Ti něco z toho zalíbí.......


Přílohy:
pred_hampjezem51.jpg
pred_hampjezem51.jpg [ 154.06 KiB | Zobrazeno 5608 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2004 2:20 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Blitz:díky, možná jsem měl napsat, že ten obrázek je ještě před postprocessem, který budu dělat až zároveň u všech obrazovek z téhle lokace, takže tam to určitě upotřebím :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2004 4:33 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
tol píše:
možná jsem měl napsat, že ten obrázek je ještě před postprocessem, který budu dělat až zároveň u všech obrazovek z téhle lokace


ou, tak to je ale docela podstatný detail:) To je kvůli sjednocení stylu
předpokládám?.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz