Právě je pát dub 19, 2024 10:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Venice
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 7:19 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Tak jsem se konečně zrealizoval jednu myšlenku která mi v hlavě ležela fakt dlouho.
Obrázek


Naposledy upravil Ragnos dne úte led 24, 2006 10:42 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 7:44 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 08, 2004 7:18 pm
Příspěvky: 788
Bydliště: Plzeň
Pekny, ale asi to sem davas kvuli kritice, a kdyby ne tak to stejne zkritizuju :wink:
1.)Vlevo od dveri mas nenavazujici texturu, hrozne to bije do oci
2.)Provazy, kterymi jsou lodky privazane vypadaji jako ocelova lana
3.)Ty lode se mi zdaji moc hranaty (ale mozna to tak ma byt)
4.)u zamrizovaneho okna se IMHO sleva textura za mrizemi a mrize samotne, takze v nekterych castech to trochu bypada jako by ta mriz mela zdvojene vodorovne pricky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 7:50 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
To vypadá moc dobře :)

Pár postřehů:

-model kamenů na fošnách v popředí- vypadají, jakoby vyrůstaly ze dřeva, nemají spodek, na kterém by stály, nejvíc na mě tak působí ten největší šutr vlevo

-svislé tmavé pruhy na textuře lodi trochu připomínají špatně namapovanou texturu

-hnědým rámem okna z nějakého důvodu prosvítá textura cihel :shock: Jestli to mělo vypadat, že je ten rám z cihel jiné barvy, tak by tyto neměly takhle navazovat na ty ze zdi

-vedle okapu, mezi ním a prostorem nad dveřmi je divný, ostře ohraničený stín

Jinak opět jedna dobrá práce:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 11:53 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 07, 2005 11:21 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Fřýdek-Místek
Povedena prace!
Pripominky:
- Na prvni pohled mi nesedi (jiz vyse zminovana) textura lodi.
- Mozna by to chtelo pohrat si s barvou/pruhlednosti vody (zda se mi moc svetla a zelena - pokud ma byt kalna tak by to chtelo vic hnede), rek bych ze v takovem kanalu nebude moc velka hloubka takze by teoreticky mohlo byt videt i dno.
- Ty kameny(?) na molu vypadaji jak zarostle (jednak se zda ze nemaji stin a jednak vypadaji jak kdyby byly uvnitr a ne polozene na povrchu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2006 10:57 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
dekuji vsem za konstruktivni nazory, neco jsem si z nich vzal a upravil obrazek. Nejak se toho tedka nahrnulo, tak nevim jak stihnu soutezni obrazek.

6xx:4:to za tim zamrizovanym oknem jsou papirove zaluzie...

tol:pres to drevo sly videt cihly, kvuli nechtennemu premapovani materialu(proste tam byl material co tam nemel co delat :) ) ...

postolka:s tou vodou jsem spokojeny, protoze vypada tak jak jsem si ji predstavoval..mel jsem k dispozici nejake reference z Benatek a takhle barevne se mi zda ze to trochu ozivilo kompozicne i tu mrtvost(nejaka flora by to urcite zachranila....)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:59 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Jop, teď to vypadá zas o něco lépe:)

Voda je myslím hodně dobrá, kanály jsou tam až překvapivě hluboké :) Je fakt, že si vůbec nejsem jistej, zda by ta voda měla takový nazelenalý nádech v tuto denní dobu, ale to se takhle bez referencí blbě posuzuje a hlavně- realismus je fajn, ale neměl by nikdy stát v cestě tomu, aby obrázek vypadal dobře a ta zelená tam prostě sedne, být ta voda hnědá nebo kdyby víc odrážela oblohu (tzn. červánky), ztratil by celý obrázek barevný kontrast a zajímavost:)

Mimochodem možná alespoň maličký bump na cihlách by tomu pomohl, vypadá to trochu jako tapeta... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:17 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
pÄ›kné...ty G_Taurusi máš fakt pÄ›kný screeny...vÅ¡e vymodelujeÅ¡ rychle a jednoduÅ¡e a pak tam naplácáš super textury a s YafRayem to pak vypadá hustÄ›...podsta tobÄ› :D kež bych se taky konenÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:38 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
kurator píše:
... a s YafRayem to pak vypadá hustě...podsta tobě :D kež bych se taky konenčně naučil s Yaf Rayem:) :(


Tohle ale není YafRay....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 2:51 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Yafray, to si na mém počítači opravdu dovolit nemohu tak dělám se svým miláčkem interním rendererem, což je pro mě kompromis kvalita a rendertime.Nejsem proti dlouhému rendertime co se týče final renderu, ale když mi trval 3 hodiny jenom přibližnej render v Yafray s ne maximálním nastavenou kvalitou GI, tak to prostě není ono....málokdy se uchýlím k Yafray a to jen v případě pokud potřebuju někde pokud možno realistické sklo či hdri mapy,což bývá opravdu výjimečně. :)

Ještě se mi zdá že by mě yafray v jistých ohledech omezoval protože tam nefungují uplně přesně některé věci jako v interním.... na druhou stránku má i své přednosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 3:06 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
moc pěkný ale je to silně blurnutý, chce to doostřit aby to trochu prokouklo....nejsem taky zastánce přeostřených renderů ale tenhle o to přímo žadoní :)

s dovolením jsem se pokusil narychlo o co mi zhruba jde...hlavně ta stěna...snad se nebudeš zlobit:)

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 3:17 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Blitz: :) ja myslel ze mi to blurnula komprese do jpegu, predpokladam ze jsi to zaostril v postprocesu fci zaostrit nebo pres nejaky filter? nejak jsem se spokojil s tim ze to bylo min blurnuty nez s gaussem, ale ze bych mohl jit jeste dal to me vubec ani ve snu nenapadlo. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 3:24 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:55 pm
Příspěvky: 747
Bydliště: Praha
jasně, postproces, snad každý render bez vyjímky potřebuje korekci kontrastu, jasu no a to zostření nebo naopak rozostření(jednotlivých vrstev) je nedílnou součástí :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2006 10:51 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
no prostě je to skvělé..co si budeme nalhávat..já postproces v blenderu nepoužívám, protože to jde stejně dobře udělat i ve photoshopu:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2006 2:28 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 14, 2005 5:06 pm
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha
hezky a fakt hodne se mi libi voda. neni uplne realisticka, ale myslim ze to tak je lepsi, fakt super :wink: nenapsal bys jaky je nastaveni materialu pro tu vodu? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2006 9:43 am 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
kurator:ja postproces v blenderu az na sequencni pluginy taky nepouzivam :)

joxer:díky, tady máš nastavení materiálu opravdu nic těžkého.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz