Právě je čtv bře 28, 2024 11:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zátiší
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 5:53 pm 
Offline
__
__
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2004 3:18 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Dokončené zátiší, jak se vám líbí. U renderu procesor málem vypustil dušičku. :lol:


Přílohy:
Poznámka: Zátiší
zatisi_final.jpg
zatisi_final.jpg [ 211.82 KiB | Zobrazeno 3690 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 7:44 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
"vypustil dušičku. "

tak tohle napise jen clovek co ma vstah ke kompu.

na me je to moc sladky, ale uznavam praci.

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 7:54 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 18, 2004 2:11 pm
Příspěvky: 843
Bydliště: Košice
wowwww :shock: . Dobre, myslim ze sa stavas favoritom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 8:08 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
jm píše:
"vypustil dušičku. "
tak tohle napise jen clovek co ma vstah ke kompu.
jm


A tobě to snad vadí ? :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 8:46 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
hmm, mam takovej pocit ze mate "vsichni"od peregria takovu manyru co se tyce nebe :idea:

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 8:52 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
jm píše:
hmm, mam takovej pocit ze mate "vsichni"od peregria takovu manyru co se tyce nebe :idea:

jm


To doufám, taky nevadí :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:02 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
jm píše:
hmm, mam takovej pocit ze mate "vsichni"od peregria takovu manyru co se tyce nebe :idea:
jm


Pokusím se to shrnout:

Máme rádi PC
Je to sladke
manýra co se týče nebe

1. buď chceš rejpat a strašně tě to baví
2. neumíš se vyjadřovat aniž by jsi lidi nenadzdvihl ze židle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:19 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
1. je nejspis spravene protoze 2 se mi nelibi. ale nektery lidi by s 2 asi souhlasili :D

a system mi je fuk. se vsema mam problem.
vstah k pocitaci, je pro me ...mozna kdyby si me znal ...ja ho "kazdy " rano zdravim, kdyz k nemu prijdu. aby sme si pak celej den rozumeli..

s tim pozadim sem si chtel proste rejpnout. bez rejpani se clovek nikam nedostane, kdyz te , nebo kohokoli budu chvalit, tak kdo te upozorni na to ostatni ?
to ze to ma neco do sebe je jasny, jde o to jak to posunout dal.
sorry ale pokud clovek neposloucha rejpani druhejch tak si nema jak stavet svuj postoj k nim a ke svejm vecem.

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:22 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
jm píše:
s tim pozadim sem si chtel proste rejpnout. bez rejpani se clovek nikam nedostane, kdyz te , nebo kohokoli budu chvalit, tak kdo te upozorni na to ostatni ?
to ze to ma neco do sebe je jasny, jde o to jak to posunout dal.
sorry ale pokud clovek neposloucha rejpani druhejch tak si nema jak stavet svuj postoj k nim a ke svejm vecem.

jm


Hmm, myslím že si pleteš pojem "rejpání" s pojmem "konstruktivní kritika". To první je na nic, někomu to dokonce může brát chuť do práce, bez toho druhého se člověk opradu nikam nedostane, to je jasný... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 9:57 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
jm píše:
sorry ale pokud clovek neposloucha rejpani druhejch tak si nema jak stavet svuj postoj k nim a ke svejm vecem.
jm


Hmm rejpaly primárně nesnáším :evil: , za to si Vážím lidí, kteří dokážou zkritizovat a zároveň poradit, to mu se říká konstruktivní kritika. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 11:12 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
ok:
-obrazek na me pusoby celkove plose. a hodne ilustrativne(pohadkove)
-zaclony sou z neidentifikovatelneho materialu, ne z latky.
-policka je nejak divne prilepena na zed, jako by tam byla dana post.
-stiny sou dost kratke nato ze jde svetlo od zdroje, na nekolik set kilometru daleko, a neni to tim ze by bylo v uhlu ve kterem se to proste takhle projektuje, slunce se mi zda hodne nizko, takze by mely bys stiny patricne dlouhe
-hodne by tomu pridala aplikace hloubky ostrosti a trocha rozptyleneho svetla. okraje okenic sou moc ostre nato kolik je za nima svetla
- leva strana steny na me pusobi jakjo by se lamala smerem ke mne a ne ze by ustupovala do prostoru
- od okvetnich listku bych ocekkaval ze budou propoustet svetlo
-na plose "obrazu" jsou mista ktere vystupuji dopredu takze me celkove rusi dojem prostorovosti a upoutavaji zbytecne moji pozornost
-"obrazu" chyby stred zajmu, cela scena az na nektere rusive mista pusobi az moc vizuelne vyrovnane

-mozna bych se pokusil v dalsim pokuse se priblizit jinemu stylu vyjadreni(mozna se snazit porusit jakykoli styl), ciste pro nabrani novych informaci o moznosti vzhledu a rozvoj svych schopnosti kreativne uchopit dane tema.

(asi sem prisel proc to pusobi plose, je to nejspis aplikaci tonova sejdingu(materialu), ktery vytlacuje mista ktere by jinak byli v pozadi (zajmu))

je to muj nazor, tak si s nim delejte co chcete. nikdo netvrdi ze to ma bejt master piece(dyt je to jen obrazek), ale chteli jste krytiku.
*sorry ladyivano, ale takhle to vidim, doufam ze ti tyhle moje keci aspon trochu pomuzou

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 11:17 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
jm: super, je vidět, že máš výtvarné vzdělání a takováhle kritika je přínosem nejen pro Ivu, ale i pro ostatní, dík:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Couki
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2004 11:39 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 27, 2004 9:31 pm
Příspěvky: 256
Bydliště: Plzeň
Já se taky přidám tmavé opravdu jeto trošku tmavé. Ale krytiky bylo opravdu hodně. Takže chci pochválit modeli jsou perfekní dou k tématu. I ta kytky je super mislým žebych se posr... dělat okvětní lístky. Nebe je taky zajímavý a navozuje pohádkuvou atmosféru jako celý obraz. Jelikož soutěžím taky tak to nebudu přehánět s chválou ale líbí. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2004 7:33 pm 
Offline
__
__
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2004 3:18 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
jm píše:
ok:
-obrazek na me pusoby celkove plose. a hodne ilustrativne(pohadkove)
-zaclony sou z neidentifikovatelneho materialu, ne z latky.
-policka je nejak divne prilepena na zed, jako by tam byla dana post.
-stiny sou dost kratke nato ze jde svetlo od zdroje, na nekolik set kilometru daleko, a neni to tim ze by bylo v uhlu ve kterem se to proste takhle projektuje, slunce se mi zda hodne nizko, takze by mely bys stiny patricne dlouhe
-hodne by tomu pridala aplikace hloubky ostrosti a trocha rozptyleneho svetla. okraje okenic sou moc ostre nato kolik je za nima svetla
- leva strana steny na me pusobi jakjo by se lamala smerem ke mne a ne ze by ustupovala do prostoru
- od okvetnich listku bych ocekkaval ze budou propoustet svetlo
-na plose "obrazu" jsou mista ktere vystupuji dopredu takze me celkove rusi dojem prostorovosti a upoutavaji zbytecne moji pozornost
-"obrazu" chyby stred zajmu, cela scena az na nektere rusive mista pusobi az moc vizuelne vyrovnane

-mozna bych se pokusil v dalsim pokuse se priblizit jinemu stylu vyjadreni(mozna se snazit porusit jakykoli styl), ciste pro nabrani novych informaci o moznosti vzhledu a rozvoj svych schopnosti kreativne uchopit dane tema.

(asi sem prisel proc to pusobi plose, je to nejspis aplikaci tonova sejdingu(materialu), ktery vytlacuje mista ktere by jinak byli v pozadi (zajmu))

je to muj nazor, tak si s nim delejte co chcete. nikdo netvrdi ze to ma bejt master piece(dyt je to jen obrazek), ale chteli jste krytiku.
*sorry ladyivano, ale takhle to vidim, doufam ze ti tyhle moje keci aspon trochu pomuzou

jm

cau
No ty ses teda rozjel. Za svoje názory se neomlouvej. Ten závěs jsem myslela z takzvané počívkové látky. Ona je hladká a lesklá. To není polička,ale stul na jedné noze. O té levé stěně vím.že se láme ke mě. Já jsem potřebovala docílit toho,aby stín pod stolem byl tmavší a směrem dolu světlejčí. Jenomže jsem to měla pořád obráceně. Tak jsem stín domalovala ve Photoshopu. Mužeš mi víc přiblížit aplikaci hloubku ostrosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Couki
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2004 7:40 pm 
Offline
__
__
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2004 3:18 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Jan Železný píše:
Já se taky přidám tmavé opravdu jeto trošku tmavé. Ale krytiky bylo opravdu hodně. Takže chci pochválit modeli jsou perfekní dou k tématu. I ta kytky je super mislým žebych se posr... dělat okvětní lístky. Nebe je taky zajímavý a navozuje pohádkuvou atmosféru jako celý obraz. Jelikož soutěžím taky tak to nebudu přehánět s chválou ale líbí. :lol:

Díky. U mě tmavý není budu si muset upravit monitor.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz