Právě je čtv bře 28, 2024 11:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:15 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: tak na tudle stranku uz sem se driv koukal, a to co tam mate jako ukazku je good :lol: :lol:, no a jak by si hodnotil moji praci v Photoshopu ty??


ty práce co tam jsou jsou dost pěkný.... moc se ti povedly :D :D :D . to bylo celé dělané ve photoshopu????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:19 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator: vetsina jo ja sem zastancem toho ze kdyz ma neco novyho vzniknout tak at je to od zacatku ale jinak taky pouzivam i fotky(ale jen malo kdy) bez toho se nikdo kdo dela z photoshopem neobejde :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:23 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: vetsina jo ja sem zastancem toho ze kdyz ma neco novyho vzniknout tak at je to od zacatku ale jinak taky pouzivam i fotky(ale jen malo kdy) bez toho se nikdo kdo dela z photoshopem neobejde :lol: :lol: :lol:

moje poslední práce, která je hodně upravovaná ve photoshopu je můj vesmírný koráb....dodělal jsem tam uplně celou tu planetu...
files/korabfin1.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:28 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator:to neni spatny jo hele bud se mi o zda ale pripada mi ze ten kour z tech motoru je taky dodelanej zejo??, ja si jinak dal na takovy ty bezny veci jako je napis kerej si muzes dat jako svy logo uz sem jich udela docela dost :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:33 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator:to neni spatny jo hele bud se mi o zda ale pripada mi ze ten kour z tech motoru je taky dodelanej zejo??, ja si jinak dal na takovy ty bezny veci jako je napis kerej si muzes dat jako svy logo uz sem jich udela docela dost :lol: :lol: :lol:


jo je to dodÄ›lané preÅ¡ photoshop :D :D :D , no na logách se toho dost nauÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:40 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator: to ja sem tak nejak sral na devitku a skejsnul sem na automechanikovi :lol: :lol: :lol: , ja mam komosku z Brna a ta ho taky studuje a dela (skoda ze ji znam jen prez chat) :lol: :lol:, ja sem se o web dyzajn taky pokousel ale jelikoz este neumim tak dobre delat stranky tak sems e na to vykaslal a zacal delat radsi s 3D :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:43 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: to ja sem tak nejak sral na devitku a skejsnul sem na automechanikovi :lol: :lol: :lol: , ja mam komosku z Brna a ta ho taky studuje a dela (skoda ze ji znam jen prez chat) :lol: :lol:, ja sem se o web dyzajn taky pokousel ale jelikoz este neumim tak dobre delat stranky tak sems e na to vykaslal a zacal delat radsi s 3D :lol: :lol:

jo ty si muj Ä


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:48 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator: programovani 101000111 ne to nikdyyyyy :lol: :lol: :lol: na to nemam trpelivost :D moje prvni vitvory byli vzdy jen s grfikou :lol: a zacinal sem v malovani na zakladce sice uz docela pozde v 5 tride (no jo no nez dorazili pocitace do vesnicky skoly tak to trvalo) :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:51 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: programovani 101000111 ne to nikdyyyyy :lol: :lol: :lol: na to nemam trpelivost :D moje prvni vitvory byli vzdy jen s grfikou :lol: a zacinal sem v malovani na zakladce sice uz docela pozde v 5 tride (no jo no nez dorazili pocitace do vesnicky skoly tak to trvalo) :lol: :lol:

já jsem zaÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:55 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator: jo vim ze mu tam vysel clanek ale este sem ho necet a ani nevim o cem je, jinak jasem jako malej hodne kreslil ale jelikoz toho bylo moc tak sem si nechal jen par podarenejch veci a zbitek sem vyhazel, mam ze me chtela mit malire a tat zemedelce tak sem se na oba vys... a dal se na todle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2005 11:59 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: jo vim ze mu tam vysel clanek ale este sem ho necet a ani nevim o cem je, jinak jasem jako malej hodne kreslil ale jelikoz toho bylo moc tak sem si nechal jen par podarenejch veci a zbitek sem vyhazel, mam ze me chtela mit malire a tat zemedelce tak sem se na oba vys... a dal se na todle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jó jsem jsem dÄ›lal hodnÄ› vÄ›cí jako malej, dost dlouho jsem hrál na klavir ( 9 let ), keslím od dÄ›tství asi (12 let) a dlender dÄ›lá asi 1 rok.... jinak to co výjde v zářijovém PIXELU je první Ä


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2005 12:04 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator:jo ja taky kreslim asi ud sesti ale nikdy se to nedostalo do takovyho stadia abych sem kresli olejovkama nebo necim takovym ale zase uz sem o zkousel a mam neco timhle stylem ale nedraplo me to radsi mam rudku uhel tuzku nebo blby pastelky, a jinak s Photoshopem delam uz 2rok kdyz pocitam i dobu kerou sem se s nim ucil a s Blendrem delam sotva 14dni ale jelikoz sou prazdniny tak na nej nebylo moc casu :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2005 12:07 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator:jo ja taky kreslim asi ud sesti ale nikdy se to nedostalo do takovyho stadia abych sem kresli olejovkama nebo necim takovym ale zase uz sem o zkousel a mam neco timhle stylem ale nedraplo me to radsi mam rudku uhel tuzku nebo blby pastelky, a jinak s Photoshopem delam uz 2rok kdyz pocitam i dobu kerou sem se s nim ucil a s Blendrem delam sotva 14dni ale jelikoz sou prazdniny tak na nej nebylo moc casu :lol: :lol: :lol:

jo já photoshop dělám taky asi 2 roky...jo já taky rád kreslím s úhlem, rudkou... ve škole kreslíme hlavně lidi ( 8)nahé baby a tak 8) ) a taky děláme v rhinu, ilustratoru a photoshopu retušujeme fotky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2005 12:11 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
kurator: to me na Corelu a na Ilustratoru vadi ze je tam siiiilene moc prostoru to uplne nenavidim mam rad stanoveny hodnoty aspon u 2d se mi to tak zda lepsi no ale je pravda ze Bit mapu nemuzu srovnavat s vektorem :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2005 12:14 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 31, 2005 11:35 am
Příspěvky: 271
Bumpkin píše:
kurator: to me na Corelu a na Ilustratoru vadi ze je tam siiiilene moc prostoru to uplne nenavidim mam rad stanoveny hodnoty aspon u 2d se mi to tak zda lepsi no ale je pravda ze Bit mapu nemuzu srovnavat s vektorem :lol: :lol: :lol: :lol:


to je fakt, že se to nedá srovnávat...Měli bychom se asi vrátit k tématu blender, nebo nás tol vyžene :D :D :D :D je pravda, že photoshop je dost dobrej 2d editor. Znáš taky Ilustrator????


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz