Právě je čtv bře 28, 2024 10:51 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 12:25 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
elerhc píše:
jak to zneprehlednuje diskuze moc nechapu, kazda ma svuj vlastni thread, ne? alternativou je zalozeni noveho threadu pro stejne tema, ale to mi prijde jako naprosty nesmysl.


Znepřehleňuje to diskuzi v tom smyslu, že se takhle třeba půl roku starý thread dostane opět nahoru mezi aktuální a často se tak komentuje třeba dávno dodělaný nebo opuštěný projekt, takže další diskuze nemá moc smysl.

Když to ale není ve velkým a je to k věci, nemám s tím problém :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 8:59 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
elerhc píše:
jak to zneprehlednuje diskuze moc nechapu, kazda ma svuj vlastni thread, ne? alternativou je zalozeni noveho threadu pro stejne tema, ale to mi prijde jako naprosty nesmysl.


Jde o to že, že se zde pravidelně zjeví nováček, který začne vykopávat stará témata a vzniká bordel, protože stará témata se dostávají na pozice nových témat. On už totiž nikdo není zvědavej řešit x měsíců staré věci, protože většinou dělá už na něčem jiném.
Vzhledem k tomu, že jsi už na tuto skutečnost upozorňovaný již po druhé v krátké době, můžeš toto naše pravidlo respektovat?
Když někam příjdeš na návštěvu tak se tam myslím také nebudeš chovat jako doma, ale budeš ctít pravidla hostitele. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 12:12 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
SirThomas píše:
elerhc píše:
jak to zneprehlednuje diskuze moc nechapu, kazda ma svuj vlastni thread, ne? alternativou je zalozeni noveho threadu pro stejne tema, ale to mi prijde jako naprosty nesmysl.


Jde o to že, že se zde pravidelně zjeví nováček, který začne vykopávat stará témata a vzniká bordel, protože stará témata se dostávají na pozice nových témat. On už totiž nikdo není zvědavej řešit x měsíců staré věci, protože většinou dělá už na něčem jiném.
Vzhledem k tomu, že jsi už na tuto skutečnost upozorňovaný již po druhé v krátké době, můžeš toto naše pravidlo respektovat?
Když někam příjdeš na návštěvu tak se tam myslím také nebudeš chovat jako doma, ale budeš ctít pravidla hostitele. :)



jeste ze moc nechodim na navstevy...... ja se chodim domu jen vyspat :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hmm
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 3:46 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 27, 2004 9:31 pm
Příspěvky: 256
Bydliště: Plzeň
Ano tak tohle nechapu ja sem dam prispevek a sami se kouknete na datum poradne. Dostal nejake odpovedi as po 2 mnesicich.Je to snad spatne ja si nemyslim. :?

Vsechny prispevky z 22 zari sou preci super komentare.
Tak proc bzyse mnelo jako zakazovat reagovat na starsi diskuzi. :cry:

Kdys vam to tak vadi proc se tedy presouvaji odkazy podle data posledniho komentare. At sou tedy od zacatku dle data zalozeni. Mne by nevadilo si nalistovat treba treti stranu a podivat se na to kdo mi co pise do stare diskuze.

Nebo to nechte na uzivateli at si vybere zarovnani do ceho je naposled prispeno nebo co je nejnovejsi.

A nepiste mi to sem vubec stem stim nepotesily. :dontgetit: :eh: :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 10:04 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 14, 2005 7:43 pm
Příspěvky: 305
Bydliště: Nitra
Ide asi len o to, že potom si ľudia (ako aj ja) myslia, že sa diskutuje o novej veci a potom zostanu v Å¡oku, keÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hmm
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 10:13 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
[quote="Jan Železný"]...
Kdys vam to tak vadi proc se tedy presouvaji odkazy podle data posledniho komentare. At sou tedy od zacatku dle data zalozeni. Mne by nevadilo si nalistovat treba treti stranu a podivat se na to kdo mi co pise do stare diskuze.

Nebo to nechte na uzivateli at si vybere zarovnani do ceho je naposled prispeno nebo co je nejnovejsi.../quote]

Proč? Protože já chci číst aktuální tready, a to rychle, a ne někam skrolovat a něco hledat... Plně se stotožňuju s adminama....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hmm
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2005 11:13 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Jan Železný píše:
Kdys vam to tak vadi proc se tedy presouvaji odkazy podle data posledniho komentare. At sou tedy od zacatku dle data zalozeni.


Bohužel, pokud je mi známo (a díval jsem se do nastavení opravdu fest) toto tohle fórum neumí, proto se na většině fór běžících na tomto systému dívají na vykopávání starých témat s nevolí :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hmm
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2005 12:32 am 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2005 8:25 pm
Příspěvky: 43
Bydliště: HoleÅ¡ovice
tol píše:
Jan Železný píše:
Kdys vam to tak vadi proc se tedy presouvaji odkazy podle data posledniho komentare. At sou tedy od zacatku dle data zalozeni.


Bohužel, pokud je mi známo (a díval jsem se do nastavení opravdu fest) toto tohle fórum neumí, proto se na většině fór běžících na tomto systému dívají na vykopávání starých témat s nevolí :(


v tom pripade se patri pouzit bugzillu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hmm
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2005 12:39 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
elerhc píše:
tol píše:
Jan Železný píše:
Kdys vam to tak vadi proc se tedy presouvaji odkazy podle data posledniho komentare. At sou tedy od zacatku dle data zalozeni.


Bohužel, pokud je mi známo (a díval jsem se do nastavení opravdu fest) toto tohle fórum neumí, proto se na většině fór běžících na tomto systému dívají na vykopávání starých témat s nevolí :(


v tom pripade se patri pouzit bugzillu


Tohle ale není bug, takhle to prostě funguje- a když se nad tím zamyslím hlouběji, tak to tak i vyhovuje, protože kdyby se to řadilo podle data založení a ne podle toho, kde se aktuálně diskutuje (tzn. kde jsou poslední příspěvky), bylo by to méně přehledné, protože by se tak nové příspěvky do starších fór mohly zobrazovat třeba až na konci stránky, kde by si jich dříve nezúčastnění nevšimli.

Celkově to tedy zůstává prostě na tom samém- vykopávání starých témat není dobré (viz důvody v předchozích příspěvcích), někomu se možná může zdát že ano, ale holt se nezavděčíme všem :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2005 12:43 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 07, 2005 11:21 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Fřýdek-Místek
Tohleto neni bug a imho by to forum zneprehlednilo jeste vic nez vytahovani starych topicu (jaky smysl by melo prispivat na pred dvema tydny zalozeny topic kdyz to nikdo neuvidi) a lidi by si zakladali nove a nove topicy aby jejich prispevky nekdo vubec cetl nebo by vubec neprispivali. Pokud se nekdo vyziva v odpovidani na stare topicy tak by pro neho nebyl problem vytvaret hromadu novych a vysledek by byl jeste horsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2005 9:49 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
V tomto případě je to tak nastavené a protože se nemůžeme zavděčit všem tak to i zůstane.
A prosím už to tady nezaplácávejme, časem to tu promáznu ať to má tady štábní kulturu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz