Právě je čtv bře 28, 2024 1:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nový comp?
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 1:49 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 06, 2008 5:13 pm
Příspěvky: 571
Bydliště: Wallachia (Vsetín)
Co to je "značková" sestava?
Většinou jsem si nechal sestavit podle poměru cena/výkon.. Co jsem někdy viděl v obchodech za hotové sestavy, tak jsem málem zvracel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový comp?
PříspěvekNapsal: čtv úno 27, 2014 5:09 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
Tak můj "problém" stále není vyřešen, ale už mám několik kandidátů, ze kterých si nakonec snad vyberu :) (Nejspíš asi toto: http://www.czc.cz/5ugrg7jv6cgbo97lru1oe15517/seznam)
Proto bych ještě potřeboval poradit s koupí monitoru. S velkými monitory nemám vpodstatě žádnou zkušenot. Platí pro grafiku (a hry) pravidlo větší lepší? Nebo je třeba 24'' už moc velké?
A druhá věc, na jaké parametry se při nákupu dívat?
Pro začátek nechci dát nějaké velké peníze, takže bych do toho dal nejraději max 5000, což chápu že nebude žádný monitor pro grafiky, ale víc si zatím bohužel dovolit nemůžu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový comp?
PříspěvekNapsal: čtv úno 27, 2014 11:44 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: úte čer 28, 2011 8:01 pm
Příspěvky: 421
K tomu monitoru:
v týhle cenový kategorii můžeš sehnat monitor s IPS panelem. Oproti TN panelům mají obecně lepší pozorovací úhly, což jee docela zásadní. Osobně bych se snažil najít monitor s matným panelem, ale mám pocit, že v téhle cenový kategorii jsou ty ips většinou lesklý. V recenzích bych se zaměřil hlavně na rovnoměrnost podsvícení a důležitý jsou vlastnosti na nížší úrovni jasu (některé monitory s tím mají problémy). Osobně mám svoje monitory většinu času na minimu jasu (resp na cca 30% maximmální hodnoty). Jinak na velikosti nezáleží. Bral bych něco s rozlišením kolem FullHD nebo víc. Jestli to bude 22 palců nebo 24 je podle mě fuk.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz