Právě je čtv bře 28, 2024 9:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 12:54 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Postolka:Máš tam pěkný fičurky. po tom co jsem viděl tvůj pomeranč, bych se nedivil kdyby jsi na ty dobky použil nějaký specíální specular mapy. A potom ten lesk deformovat přes specular mapu nebo bump či něco je taky dobrej tah. Na blend jsem se ti nedíval i tak se z toho dá hodně dobře inspirovat.

Jednoho času jsem plánoval založit blender knihovnu procedurálních materiálů, ale toho času do toho moc lidí nefrčelo tak to zůstalo v této fázi. http://www.blender-materials.ic.cz/ no možná by stálo za to to obživit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odroda
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 12:59 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 23, 2006 1:18 am
Příspěvky: 602
Bydliště: SR, Žilina
Asi by trebalo určiť akú odrodu jablka máme materiálovať, lebo zistujem, že nieje jabko jako jabko(však chrizofilax :lol: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 1:29 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 07, 2005 11:21 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Fřýdek-Místek
2G_Taurus: Ta knihovna vypada zajimave, chtelo by to imho mozna trochu zmodernizovat design.
Nejlepsi by bylo umistit to na blender3d.cz, pokud by o to byl vetsi zajem, at je to po ruce a bez reklam. Ale nemam tuseni kdo to tu spravuje a jestli je tu na takove veci vubec misto... Pokud by to bylo pro par lidi, tak by to stejne asi nemelo smysl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jabko3
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 1:50 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 06, 2005 2:52 pm
Příspěvky: 216
Bydliště: Kravare ve Slezsku
tak jsem si z obeda prinesl jablko, tak jsem se pokusil o jeste jeden material, ale uz posledni :-)

Obrázek


Přílohy:
wptc_apple_1_3.blend.zip [223.51 KiB]
23 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 2:38 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Postolka:No zatím bych to tak nehrotil, to že teďka prochází WPTC boomem, neznamená že to brzy neopadne. Minimálně se domluvit se Slangem a jednou za čas doplňit tuto knihovnu materiály z WPTC. To by jako první krok mělo stačit. Zbytek je ve hvězdách...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 4:43 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 17, 2006 1:16 pm
Příspěvky: 153
Bydliště: Zlín
Tady je můj pokus do soutěže: :P
Obrázek
:roll:


Přílohy:
Poznámka: Blend soubor
wptc_apple_muj_pokus1.zip [229.75 KiB]
21 krát


Naposledy upravil tom*p dne úte led 30, 2007 5:08 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 6:54 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 20, 2007 12:51 pm
Příspěvky: 551
Bydliště: Praha, Česká Lípa
freekill píše:
Ono to vypada stejne jak s alfou tak i bez alfy jak na to koukam...

Moc děkuji za vysvětlení. Bude se mi to určitě hodit. :D


2Postolka: Proč je to tvý pěkný jablko mimo soutěž ? Čím víc na to tvý jablko koukám, tím víc ho chci sníst. Je fakt profi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 29, 2007 11:56 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 18, 2004 2:11 pm
Příspěvky: 843
Bydliště: Košice
postolka píše:
2G_Taurus: Ta knihovna vypada zajimave, chtelo by to imho mozna trochu zmodernizovat design.
Nejlepsi by bylo umistit to na blender3d.cz, pokud by o to byl vetsi zajem, at je to po ruce a bez reklam. Ale nemam tuseni kdo to tu spravuje a jestli je tu na takove veci vubec misto... Pokud by to bylo pro par lidi, tak by to stejne asi nemelo smysl...

Teraz sa znova zacala u mna objavovat jedna moznost, kupit spolocne s 2 mojimi kamosmi domenu (predsa len, sam by som to financne neutiahol). Bude to sluzit na mnoho inych ucelov, a jeden z nich bude aj sklad pre wptc materialy, a ak by G_Taurus chcel tak aj pre textury (bez reklam :D ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2007 12:20 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 07, 2005 11:21 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Fřýdek-Místek
2 Slange: Jj, to by bylo super, uvidime jaky o to bude zajem....
2 vojtas1: Uz jsem to tu psal, nechcu se ucastnit kdyz vymyslim tema, pripadam si ve vyhode oproti ostatnim :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2007 1:05 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
postolka píše:
2G_Taurus: Ta knihovna vypada zajimave, chtelo by to imho mozna trochu zmodernizovat design.
Nejlepsi by bylo umistit to na blender3d.cz, pokud by o to byl vetsi zajem, at je to po ruce a bez reklam. Ale nemam tuseni kdo to tu spravuje a jestli je tu na takove veci vubec misto... P


Na něco takovýho se tady místo najde, akorát by se musel najít spolehlivej dobrovolník, co by tu knihovnu spravoval. Napadá mě, že by to nejspíš šlo udělat v Drupalu na hlavní straně- ke článku je možné uploadovat soubory a článek je možné libovolně editovat, tzn. materiály by mohly být třeba formou odkazů na soubor s obrázkem samotného materiálu...
Bylo by to jen o domluvě a o zpřístupnění účtu v RS, někteří zde takový učet ostatně už mají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2007 3:23 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 20, 2007 12:51 pm
Příspěvky: 551
Bydliště: Praha, Česká Lípa
postolka píše:
2 vojtas1: Uz jsem to tu psal, nechcu se ucastnit kdyz vymyslim tema, pripadam si ve vyhode oproti ostatnim :D.

No nemyslím, že je to tak velká výhoda,ale je pravda, že jsi udělal asi nejrealističtější jablko. Jinak hledal jsem i tvoje poslední příspěvky a nikde jsem nenašel, že bys to tu už jednou psal, ale tak to je jedno. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2007 6:55 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
Slange píše:
postolka píše:
2G_Taurus: Ta knihovna vypada zajimave, chtelo by to imho mozna trochu zmodernizovat design.
Nejlepsi by bylo umistit to na blender3d.cz, pokud by o to byl vetsi zajem, at je to po ruce a bez reklam. Ale nemam tuseni kdo to tu spravuje a jestli je tu na takove veci vubec misto... Pokud by to bylo pro par lidi, tak by to stejne asi nemelo smysl...

Teraz sa znova zacala u mna objavovat jedna moznost, kupit spolocne s 2 mojimi kamosmi domenu (predsa len, sam by som to financne neutiahol). Bude to sluzit na mnoho inych ucelov, a jeden z nich bude aj sklad pre wptc materialy, a ak by G_Taurus chcel tak aj pre textury (bez reklam :D ).


No pokud by byla ta možnost, jinak jsem nevěděl, že už plánuješ i něco pro materiály z WPTC. I když ten Tolův návrh nezní taky špatně. Co se týče textur tak to by bych fakt uvítal, plánuju ještě určitě nějaký attacky na textury až se hecnu a prostor na webu se hodí vždycky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz