Právě je čtv bře 28, 2024 12:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2005 10:50 am 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
SirThomas píše:
Souhlasím s Blitzem, mohl by to dělat firewall. Taktéž zkus vyměnit síťovku, mohl by být problém s kompaktibilitou.
No nicméně bych možná šel do XP jsou přece jenom uživatelsky přítulnější. Pravda mají trouchu krvavější nároky na hardware.
Taktéž už jsem měl pár krát problém v 2000 s servisem pack 4. Pokud to není potřeba tak zůstávám u pack 3.


Ty XPčka možná nejsou tak špatný nápad, ale s tou mou kalkulačkou(Celeron 500) bych chtěl aspoň trošku kloudně blenderovat.

S tím service packem to vidím jako poslední řešení-reinstalace systému a zůstat u té trojky.

Kompatibilita-možná-mám síťovku Realtek RTL8139. Každopádně to firewall nedělá,zkoušel jsem ho i vypnout,deaktivovat. Teoreticky pokud by byl napaden nějakým trojským koněm ještě před jeho aktivací, tak by mohl. Zkusím ho tedy na chvilku odinstnout,ale moc v to nevěřím.


Každopádně jsem tady nechtěl vyvolat "válku" o tom, který systém je lepší. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2005 12:01 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
G_Taurus píše:
Ty XPčka možná nejsou tak špatný nápad, ale s tou mou kalkulačkou(Celeron 500) bych chtěl aspoň trošku kloudně blenderovat.

Kompatibilita-možná-mám síťovku Realtek RTL8139. Každopádně to firewall nedělá,zkoušel jsem ho i vypnout,deaktivovat. Teoreticky pokud by byl napaden nějakým trojským koněm ještě před jeho aktivací, tak by mohl. Zkusím ho tedy na chvilku odinstnout,ale moc v to nevěřím.


Každopádně jsem tady nechtěl vyvolat "válku" o tom, který systém je lepší. :)


- Celeron 500 je na XP opravdu málo, 2000 budou na to lepší
- moc nevěřím že tam máš trojana, který sejme net. To by byl sám proti sobě. Už jsem se v 200O setkal s tím, že si se sítí postavily hlavu a pomohl jenom reinstal. Doporučuji jít na net bez SP a když to bude OK, tak postupně dávat SP1 a výše....
- nediskutoval jsem na téma lepší OS, ale musel jsem opravit některé mylné informace


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz