Právě je čtv dub 18, 2024 7:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Restartování pocitace
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 1:50 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 30, 2005 8:38 pm
Příspěvky: 401
Bydliště: Rakovník
U nějakých aplikacích se mi občas stane ,že se comp restartuje bez vyzkočení jediné chyby :(.Má windows xp.Spyware a viry nejsou to vás ujiÅ¡tuji.Pamet je v pořádku testoval jsem ji memtestem.Procesor mam intel core 2 duo a grafárnu nvidia 7600 gt,Pamět ma 1 gigaa zdroj 450w.Zvláštní je že se to stává jen u nějakých aplikacích třeba oblivion nebo programy na převody formátů.


Naposledy upravil Chrizofilax dne pon úno 26, 2007 10:54 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restartování počítače
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 8:48 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Chrizofilax píše:
U nějakých aplikacích se mi občas stane ,že se comp restartuje bez vyzkočení jediné chyby :(.Má windows xp.Spyware a viry nejsou to vás ujištuji.Pamet je v pořádku testoval jsem ji memtestem.Procesor mam intel core 2 duo a grafárnu nvidia 7600 gt,Pamět ma 1 gigaa zdroj 450w.Zvláštní je že se to stává jen u nějakých aplikacích třeba oblivion nebo programy na převody formátů.


U Oblivionu je tohle zcela normální, bych se tím netrápil.

OPRAV SI NADPIS PŘÍSPĚVKU, nebo tento post smažu. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 10:55 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 30, 2005 8:38 pm
Příspěvky: 401
Bydliště: Rakovník
divný je že se mi to dřív nestávalo a os mam 3 měsíce a staram se o něj dobře /oblivion atd padá jednou za 10 minut/

Tohle může být tolika možnostmi, že to vybádat nebude až tak jednoduché. NicménÄ› Oblivion je mrcha padává a pokud tam cpeÅ¡ módy tak to je rychlá smrt. DoporuÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 12:47 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Chrizofilax píše:
divný je že se mi to dřív nestávalo a os mam 3 měsíce a staram se o něj dobře /oblivion atd padá jednou za 10 minut/


Tohle může být tolika možnostmi, že to vybádat nebude až tak jednoduché. Nicméně Oblivion je mrcha padává a pokud tam cpeš módy tak to je rychlá smrt. Doporučuji Oblivion konfigurovat přímo v *.ini. Jde toho spousty poladit a omezit padání na minimum. Nicméně, podívat se na ovladače atd. neušokdí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 1:01 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 30, 2005 8:38 pm
Příspěvky: 401
Bydliště: Rakovník
vÅ¡e jsem udělal a to ini mam taky upravený ted zkouším defregmentaci disku a už jsem čistil i registry snad to pomůže


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restartování počítače
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 1:07 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
SirThomas píše:
U Oblivionu je tohle zcela normální, bych se tím netrápil.

Mozna malinko OT dotaz, ale prekvapilo me, ze na XP muze vubec nejaka aplikace shodit cely system. :shock: A jeste vice me prekvapuje reakce "to se stava". :shock:
Nechci tady vyvolavat nejaky flame (Win mam jen v praci :wink: ), zadny software neni na 100% (ani na Linuxu), ale pokud aplikace s sebou stahne cely system, tak bych rekl, ze je nekde neco blbe. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 1:12 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 30, 2005 8:38 pm
Příspěvky: 401
Bydliště: Rakovník
já vím je mi taky divné že to nepadá do win.Ale někteří lidé měli problém třeba takový že když střelily z luku objevila se jim modrá obrazovka :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restartování počítače
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:08 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Pitris píše:
SirThomas píše:
U Oblivionu je tohle zcela normální, bych se tím netrápil.

Mozna malinko OT dotaz, ale prekvapilo me, ze na XP muze vubec nejaka aplikace shodit cely system. :shock: A jeste vice me prekvapuje reakce "to se stava". :shock:
Nechci tady vyvolavat nejaky flame (Win mam jen v praci :wink: ), zadny software neni na 100% (ani na Linuxu), ale pokud aplikace s sebou stahne cely system, tak bych rekl, ze je nekde neco blbe. :roll:


Blbě napsaných aplikací tak, že zhodí celý systém není až tak výjmečná událost. Je buřt na jaký systém je to napsané, tohle mě za ty roky už vůbec netrápí, to bych jinak zešedivěl. Problém Oblivionu je ale specifický, protože i hloupá češina je vlastně mód hry, takže stačí opravdu malá chybky v kódu a jde to do kytek. Mě osobně Oblivion jenom žuchne do systému.

Napadlo mě ještě zda se ti nepřehřívá CP, prověř chlazení. Teplota bývá také jeden z možných problémů při sestřelení OS. Pokud máš přetaktováno, nemusí to dávat paměti atd. Jak říkám, těžko radit tady může být problém kdykoliv. Skoro bych ale šel po HW, tak nějak mi to připomíná něco co jsem už pár krát zažil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:11 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Chrizofilax píše:
já vím je mi taky divné že to nepadá do win.Ale někteří lidé měli problém třeba takový že když střelily z luku objevila se jim modrá obrazovka :)


Něco mezi nebem a zemí. :lol:


Přílohy:
Poznámka: To nepotěší.
data.gif
data.gif [ 1.59 MiB | Zobrazeno 4883 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:12 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
Stávalo sa mi to a prestalo to keď som nainštaloval nové ovládače zvukovej karty.. Takže chyba môže byť hocikde.. Aj na nečakaných miestach..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:13 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Fiiha core 2duo? To musi bejt pecka...Ja si cekam na 4jadraky ,ale kdybych tedka spustil oblivion, nedivil bych se kdyby muj chudacek athlon explodoval...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:16 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Tedka me iIN navnadil s tim zvukem..
dej sart-spustit-vepis dxdiag- zalozka zvuk a uroven hardwarove akcelerace zvuku uplne vypni (packu doleva)... Me neco podobneho blblo s hitmanam blood money jsme spustil chvili hral a buch spadlo to (ale jenom hra)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:25 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
Ja to myslel malinko jinak.
1) Jak to, ze se hra hrabe v systemovem prostoru a dokaze tam neco odstrelit?
2) Anebo jeste jinak... Jak to, ze vubec OS dovoli, aby se mu nejaka hra hrabala v jeho pisecku. Pochopil bych to ovladacu, ne u hry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:28 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Pitris píše:
Ja to myslel malinko jinak.
1) Jak to, ze se hra hrabe v systemovem prostoru a dokaze tam neco odstrelit?
2) Anebo jeste jinak... Jak to, ze vubec OS dovoli, aby se mu nejaka hra hrabala v jeho pisecku. Pochopil bych to ovladacu, ne u hry.



Hry dělají programátoři, tudíž lidé. A lidi jak známo mají snahu věci ojebávat, takže mě to opravdu neudivuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 2:30 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 21, 2004 3:09 pm
Příspěvky: 1749
Bydliště: Ostrava
freekill píše:
Fiiha core 2duo? To musi bejt pecka...Ja si cekam na 4jadraky ,ale kdybych tedka spustil oblivion, nedivil bych se kdyby muj chudacek athlon explodoval...

Ja bych necekal... nebo budes cekat vecne. C2D je urcite obrovsky technologicky pokrok, ktery pozna i bezny uzivatel. U 4jader si tim uz tak jisty nejsem. Ne, ze by byly horsi, ale bezny smrtelnik asi nevyuzije ten vykon (asi jako by sis vytunil auticko o 20% vykonu a jezdil s nim jen po meste). Sam mam C2D k plne spokojenosti a uprimne receno, po 4jadrech ani nemam potrebu koukat. :wink: Slape jako hodinky. :thumbsup: Toz tak


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz