Právě je pát dub 26, 2024 12:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rada pro Ati
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2006 7:32 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte pro 06, 2005 10:09 pm
Příspěvky: 166
Mám grafiku ATI RADEON 7000 SERIES 64 MB, dokoncxe už i nejnovÄ›jší ovladaÄ


Naposledy upravil Trubitak dne čtv úno 09, 2006 2:30 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2006 10:30 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte pro 06, 2005 10:09 pm
Příspěvky: 166
PLS :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rada pro Ati
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 12:03 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Trubitak píše:
Mám takovej pro mě docela důležitej dotaz: Mám kompíka AMD athlon 1.68 ghz (2000+), 256 ram, service pack 2, a pro me zatím dostačující grafiku a Ati RADEON 7000 SERIES 64 MB a hrál jsem na ní dooma 3 se 15 fps...sem tam menší lág. Ovšem v blenderu mi dělá potíže při modelování a nevím jestli se to už nekdy nejak vyřešilo nebo tak neco??? Na mojí integrovaný 32 MB to jede v klidu a když tedy modelui neco šložitejšího tak si to changnu, ale pro normální je lepší ta Atina. Prosím neexistuje nejakej path nebo tak neco, abych nemusel každejch 5 minut ukládat a vypínat blender a znovu najíždět??
Prosím pište pište...nepošte že si mám koupit novbou grafku o tom už uvažuju, ale nejdřív to bude tak za 3 tejdny a to ted mám na práci důležitý veci!!!
PLS jestli víte tak pište :wink:


Máš na ATI nainstalované poslední ovladače? A tvůj dotaz je položený dost chaoticky, proto asi žádná odpověď. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 7:27 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Jo to znam nedavej ten nejlepsi ovladac ale skus starsi me stacil starsi ovladac a slapalo to v poho (urcite jsi dostal ke grafarne takove CD dej ho do mechaniky a nainstaluj, tam je par tech ovladacu na kterej faka i blender)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 7:54 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
freekill píše:
Jo to znam nedavej ten nejlepsi ovladac ale skus starsi me stacil starsi ovladac a slapalo to v poho (urcite jsi dostal ke grafarne takove CD dej ho do mechaniky a nainstaluj, tam je par tech ovladacu na kterej faka i blender)


Budu hodně zdrženlivý -> HLOUPÁ RADA a doufám, že mě nebudeš nutit tvoji myšlenku rozvádět! :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 10:21 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte pro 06, 2005 10:09 pm
Příspěvky: 166
tak jak teda??? starší ovladaÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 10:32 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
Zkus nejnovější oficiální ovladače Catalyst (tuším verze 5.11 ale nevím,mám nVidii),pokud to nepude zkus někde najít poslední neoficiální Catalysty.Pokud nepude ani toto,zahoď to :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 10:35 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob čer 25, 2005 9:34 am
Příspěvky: 369
Bydliště: Dobruška
lz píše:
Zkus nejnovější oficiální ovladače Catalyst (tuším verze 5.11 ale nevím,mám nVidii),pokud to nepude zkus někde najít poslední neoficiální Catalysty.Pokud nepude ani toto,zahoď to :)


nejnovejsi jsou 6.2 (vysly dneska) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2006 11:08 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte pro 06, 2005 10:09 pm
Příspěvky: 166
já si koupím novou grafiku, to je nanic...nebo radÅ¡i celýho kompa :mad: , už mÄ› to fakt s...., ach jo! snad to pude s tema ovladaÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2006 7:47 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Neni to hloupa rada mel sem ty nejlepsi ovladace nainstalil jsem catalist a u toho byl starsi ovladac (protoze jsem mel starsi verzi CATALISTU) tak sem nainstalil i ten posranej ovladac a fsechno FUNGUJUE!!!§


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2006 7:54 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob čer 25, 2005 9:34 am
Příspěvky: 369
Bydliště: Dobruška
freekill píše:
Neni to hloupa rada mel sem ty nejlepsi ovladace nainstalil jsem catalist a u toho byl starsi ovladac (protoze jsem mel starsi verzi CATALISTU) tak sem nainstalil i ten posranej ovladac a fsechno FUNGUJUE!!!§


tenhle post jaksi vubec nedava smysl .... skus popsat jasne a vystizne, jak to bylo s tema ovladacema

BTW: nauc se psat s interpunkci, kdo to ma po tobe cist :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 12, 2006 1:39 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
freekill píše:
Neni to hloupa rada mel sem ty nejlepsi ovladace nainstalil jsem catalist a u toho byl starsi ovladac (protoze jsem mel starsi verzi CATALISTU) tak sem nainstalil i ten posranej ovladac a fsechno FUNGUJUE!!!§


Je to stupidní rada a pokud to tobě nefunguje bo jsi lama, tak s tím tady laskavě neoblbuj ostatní. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2006 11:20 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Může mi někdo jako naprostému HW laikovi vysvělit, jaký význam má instalovat starší ovladače a uvést pro to srozumitelné argumenty? Čistě z prosté logiky mi totiž nedochází, proč jsou starší ovladače lepší než nové, když se koneckonců i ten Blender (a ostatní aplikace) poměrně rychle vyvíjí a přizpůsobuje se novým technologiím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2006 11:47 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Scorpion píše:
:roll: neni, ma pravdu


Nemá z jednoho prostého důvodu, v každé sadě nových ovladačú pokud v nich výrobce neutne podporu se nachází poslední verze ovladačů na tu danou grafickou kartu. A je jedno jestli je stará nebo nová. Takže se může stát, že po instalaci driverů z nové sady může klidně nafasovat ty samé drivery s originálního CD.
Má rada ohledně instalace nových ovladačů směřovala k tomu, aby napravil pokud možno problém s nabořenými drivery. ATI jsou hodně citlivé na různé pokusy jako vyměňování karet a jiné. ATI bych si po zkušenostech za posledních 15 let nedal do mašina ani omylem, není to věc fandění či jiných citových záležitostí. Je to čistě pragmatická úvaha. ATI měla velké problémy s kompaktibilitou s různým HW, ovladače byly odfláknuté tak neuvěřitelným způsobem, že to bylo na blázinec. Až teprve v posledím roce možná dvou u ATI pochopili, že driver je to co dělá kartu kartou. A proto šli to samou cestou jako u nVidie, kdy v současnosti pracuje na driverech dvojnásobný počet lidí než na návrhu grafických čipů a je to hodně znát. Hlavně v posledním čtvrtletí udělali na driverech kus dobré práce. :)

A na závěr ještě jednu poznámku, pokud se dotyčný snažil zkoušet různé ovladače a nedejbože grafické karty od jiných výrobců, tak je na dobré cestě přeinstalovat OS. Protože když se v grafickém jádru windows seknou drivery tak je prostě nemáš páru postavit do latě jinak než novou instalací. Tato věc se týká ATI a Matrox pokud při výměnách karet důsledně nevypereš příslušné divery z OS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2006 11:50 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Scorpion píše:
v dnesnych driveroch sa na ne uz ohlad neberie, len nech tie vga na nich proste funguju :)


:roll: zase špatně, jsou k dispozici poslední certifikované drivery třebas 2 roky staré.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz