Právě je pát bře 29, 2024 4:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 7:56 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
to 6xx asi tak,ale jen mi je 15.Naposledy sem hrál hry v Blenderu od toho francouze,ten odkaz sem dával zqerbiak ale nevim za boha kam...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 8:10 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
lz píše:
Mladej?A kolik mu je,že sem takovej šťoura??


11 :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 8:20 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
A co paří,když už šťourám tak pořádně :) a hlídaš ho nějak?Abys neměl dom malýho Rozparovače,teda sorry že se sem tak vlezlej,moje dítě to přeci jen není :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 8:40 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
lz píše:
A co paří,když už šťourám tak pořádně :) a hlídaš ho nějak?Abys neměl dom malýho Rozparovače,teda sorry že se sem tak vlezlej,moje dítě to přeci jen není :)


Neptej se ho- stejně neuvěříš :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 9:03 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
No tak teď sem Tole ještě zvědavější :) že by Tetris?Nebo si vychovává doma dalšího Blenderistu :?: Ale nic mi do toho není..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 9:28 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 27, 2005 11:05 am
Příspěvky: 337
Bydliště: Brno/Olomouc
Me by to taky zajimalo, taky mi do toho nic neni, ale taky mi do to ho nic neni...btw nejaky strilecky docela odmitam...ovsem mafia se mi libi protoze se tam vetsinou jezdi autama a je tam genialni pribeh a tak, ikdyz semtam prestrelka..ovsem jako doo3 a podobny, to bych temer zamitl :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 9:40 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
Mě se líběj spíš strategie (Stronghold,Age of Empires) z akčních vlastně jen Mafia,Max Payne 2 (kvůli příběhu)a,Hidde and dangerous 2 (kvůli realističnosti) a taky Call of duty bo po síti je to ultra kalba na odreagovávání :) Ale jak říkám teď (od Března) nepařím,nebo spíš vyjímečně nebo věci dělaný v Blenderu..Ale to sme už dost silně OT :oops: aby nás nepromazali..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:04 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 08, 2004 7:18 pm
Příspěvky: 788
Bydliště: Plzeň
ja sem RPG-ckar a tahovej strateg :wink: , nejradsi mam serii baldur's gate a morowind nebo spellcross a jagged aliance, jinak si sem tam muzu zahrat nejaky to rally na odreagovani, ale uz jsem asi tak 1/2 roku nic nehral


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:15 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
lz píše:
A co paří,když už šťourám tak pořádně :) a hlídaš ho nějak?Abys neměl dom malýho Rozparovače,teda sorry že se sem tak vlezlej,moje dítě to přeci jen není :)


Jediné omezení jsou známky ve škole. Hlavně hraje akce typu Call of Duty, Quake III a podobně. Strategie Age of Empire, Warhammer, Setlers a podobně.

Když si občas zapaříme po síti, tak nás ten malej šmejd pěkně točí. Tol ačkoliv naprostý pacifista má snahu Lukáše zprovodit ze světa, zatím jenom verbálně. Když se k tomu přidá dcera a Lady Ivana tak je to totální masochistický nářez končící totálním mindrákem, bo s těmi mladými začínáme ztrácet krok. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 12:53 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 20, 2004 6:14 pm
Příspěvky: 594
Ja hraji vse co me zaujme.
z akcí jsou to hlaven stealth zalezitosti. Hitman, splinter cell, thief atd. Potom take sitove zalezitosti jako CS a CoD.
moje uchylka jsou stare adventury, takovy broken sword je bez debat umelecke dilo. Monkey Island, Všechny staré věci od Sierry atd.
Hraji i strategie, ale nikdy jako single. Mezi mé stálé favority patří SC
RPGčka mám také velmi rád. Tam spadá má celoživotní láska fallout a potom také fantasy opus baldurs gate.
A stále ujíždím na takových těch divných hrách, ve kterých cítim závan revoluce. Darwinia, Beyond Good and Evil, Black and White atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 4:26 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 25, 2005 3:23 pm
Příspěvky: 714
Bydliště: Pardubice
To SirThomas:to naštve :) musíš se hooodně učit :) Takže hodný "strejda Tol" po kalbě dostává záchvaty agresivity?Oj,oj... :lol:

To Vybi:tak jak ses zatím rozhodl?Myslím foťák vs PC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:16 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
lz píše:
To SirThomas:to naštve :) musíš se hooodně učit :) Takže hodný "strejda Tol" po kalbě dostává záchvaty agresivity?Oj,oj... :lol:

To Vybi:tak jak ses zatím rozhodl?Myslím foťák vs PC


Já nic, já jenom nadávám, jinak jsem děsně mírumilovnej, jako fakt:) Dyť já nehraju prakticky nic jinýho než adventury, tak to je pak jasný, že mi to střílení moc nejde, né? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2005 12:01 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 27, 2005 11:05 am
Příspěvky: 337
Bydliště: Brno/Olomouc
Jelikoz sem se Vas tu pred nejakou dobou ptal na tu investici a nemoh se rozhodnout, povazuji za spravny, napsat sem, jak to skoncilo. MAM fotak...neni to 7590, jak sem chtel na zacatku, je to z740, jelikoz ste mi docela dobre a radi radili, chcu se vam nejak odvdecit. Pokud byste potrebovali treba nejakou texturu baraku, ktera nikde na netu neni, nebo nejakej specifickej objekt nebo cokoli vyfotit, staci rict...mozna ne vsichni z vas fotak maji; snad tuhle moznost trochu ocenite :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz