Právě je čtv bře 28, 2024 5:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skackajuce objekty, prepadaju sa atd...
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2008 4:13 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Prosim poradte mi, objekty mi na scene po dotyku so zemou spravia to, ze sa prepadnu kusok pod zem a potom vyletia do vzduchu, pripadne mam bound obalku (ja to tak volam, je to na takom principe, ze mam auto, vytvorim malo kvalitnu obalku, autu vypnem kolizie, obalke ponecham kolizie a v logic nastavim convex hull polytope...aha, a obalke nastavim neviditelnost - W - set invisible) a aj ta sa prepadava...neviem cim to je, proste mam auto a dam rucnu brzdu, tak je dobre, auto sa neprepadne pod zem, trochu to nim zatrasie, ale ked sa prevratim, tak zacne skackat na zemi a nakoniec vyleti do vzduchu...cim to je? mam podozrenie na material v F5, ale ja predsa nepouzivam blender materialy (use blender materials), takze neviem, ci to posobi len na materialy (tym myslim farbu priehladnost atd...), alebo aj na fyziku, niekde som videl v material ze sa da nastavit prave tato skackavost, tak keby sa dala znizit na nulu...alebo nejaky odkaz na poriadne dlhy a podrobny tutorial...pretoze ja uz som s tymto v koncoch.

Za pripadnu pomoc dakujem

P.S. Nepomaha prenastavovanie bounds, ani box, ani convex hull polytope nefunguju, respektive funguju takto blbo, a bez boundu to nemozem ponechat, lebo sa auto bude krutit dookola okolo tej prerusovanej ciary (size okolo stredoveho bodu objektu) - nie je realisticke, ale koniec koncov, ani to, ze auto vyleti do vzduchu nie je realisticke...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz