Právě je čtv bře 28, 2024 6:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rozsáhlý skupinový projekt
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 8:51 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Mám takovej návrh. Co kydbysme se domluvili, a udělali v BGE nějakou pořádnou hru, která by prezentovala, že BGE není tak úplně na nic? Určitě by se nás našlo aspoň pět, není důležitý, jak moc bysme v BGE uměli, totální lamy by dělali takovou tu hromadnou jednoduchou práci, ty trošičku menší lamy, jako já, bysme mohli dělat mapu, auta a jednoduchý scripty, a ti co sou šikovní by mohli dělat třeba lidi, těžší python, třeba aj tu nějakou AI atd... Přemýšlel sem o něčem jako Mafia, která by se ale odehrávala někdy kolem roku 1990, protože tenkrát byly hranatý auta :D čas by nás vůbec netlačil, dělali bysme to třeba rok, nebo dva, a pak to při nejlepším střelili jako lowend hru za 199,- nebo aspoň mněli nejlepší hodnocení na bonuswebu ve freewarech atd... Přemýšlejte o tom, protože blender dokáže mnohem mnohem víc, než si všichni myslej a kompy sou pořád výkonější :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 9:37 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2005 11:03 pm
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno-venkov
já do toho nejdu dělám stalkera a to mě bohatě stačí a navíc se blíží maturrra :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 9:52 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Jj je toho moc...myslím rozjtejch projektů...A vůbec, mafia v blenderu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 10:08 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 12, 2004 7:35 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Brno
Rozsiahlych skupinových projektov tu už bolo dosť a ani jeden (myslím) neskončil dobre.. Hlavne si daj na začiatok jednoduchšie a splniteľné ciele.. Mafia bola sa tiež nespravila za rok a to bol dobre organizovaný projekt..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 10:15 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
A bylo jich hooodně :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 10:40 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 27, 2005 11:05 am
Příspěvky: 337
Bydliště: Brno/Olomouc
Predem rikam ne, pro dobro ducha, kdybych rekl jo, tak bych lhal bo kdyz uz mam cas tak si pracuju na svym projektu, kterej aj tak trva desne dlouho :? Ale ocenuju snahu neco tvorit, takovy lidi sou vzdy potreba :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 11:20 pm 
Offline
......
......
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 05, 2006 8:34 pm
Příspěvky: 909
Bydliště: Liberec
zkus neco mnohem lehciho ale prece super, vem si takovou zatacku :) freeware hra skoro o nicem a prece ji nejaci lidi znaji a je u nich oblibena.. tim nechci rict aby jsi neco tkaoveho delal, rozhodne mas/mame na vic..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 11:48 am 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: pát led 27, 2006 7:07 pm
Příspěvky: 80
Bydliště: aus Bolatiz neben Troppau
co jsem videl posledni video z metal airu, tak to byly grafické orgie...co dotáhnout tohle....i kdyby to mělo mít jeden mód, kde by se bili vÅ¡ichni proti vÅ¡em? pustit to pak ven jako nějakou 0.8 verzi a podle reakcí to dotáhnout/případně přibrat nadÅ¡ence....

přestal jsem pro MA dělat modely, protože se mi zdálo, že projekt umřel....přeÅ¡el jsem na YSflight2000 - je to jednoduchý, nijak graficky vyÅ¡perkovaný sim, ale má svou komunitu a je jednoduché ho rozÅ¡iřovat - v podstatě je otevřený...kdyby byl pak MA prezentován takhle, mohlo by to vyjít....

jinak srr, že vás tlačím do tohodle, ale jsem letecký nadÅ¡enec...samozdřejmě vím, že máte spoustu jiných projektů....

PS: pro lidi angažované na MA...stáhněte si YS a nějaká rozšíření...možná vás to nakopne a dodělá se MA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 4:32 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
K MA bych se aj přidal, ale byl bych asi k ničemu, neumím modelovat letadla a v pythonu umím jen uplný základy... Pokuď byste chtěli modelovat starší auta, domy, nebo nafotit textury atd, tak můžu pomoct... A byl by aspoň někdo, kdo by mi v tom projektu mým občas poradil přes python, nebo mně v pythonu trošku zaškolil? Jinak se do toho pustim sám, ale todle bych potřeboval vědět dopředu, ať zas neotravuju až konkrétní script budu prímo potřebovat... :D teď mně napadá, že bych si na modelování mohl vyškolit lidi co zatím neuměj dělat v 3d, třeba bych ve škole po prázdninách otevřel kroužek blenderu, a tam bysme na tom makali... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 4:46 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Mno co se bavím se Zgerbiakem na icq tak MA nezemřelo jen se o něm neví... Zgerbi ho předělává do SDL_OGL protoze v blenderu jeb** kolize :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 5:25 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 22, 2006 7:38 pm
Příspěvky: 359
Bydliště: Praha
ted bych do toho taky nesel,mozna tak v cervnu,di ty doby mam hafo prace na moji vlastni hre


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 5:44 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Ano přesně... Johny má stalkera, zgerbi má MA, batwin má ten svůj ostrov Vybi>GJS já mám crashe a pomáhám na stalkerovy... Kdyžtak někdy jindy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 8:07 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 09, 2006 4:29 pm
Příspěvky: 233
Bydliště: Olomouc/Brno
Jasan, jen sem uvažoval, a psal sem že nás čas netlačí, začat můžem klidně zarok, jak byste chtěli, já mám taky hafol práce na Olmiku77, do léta se asi taky neurvu... A navíc v té sázce kvůli které blenderuju je grupování zakázaný, takže bych to dělal jako vedlejšák a zároveň bych musel udělat na vlastní pěst "nejlepší freeware v čr, a uplně sám" to sem byl blbej a nezkušenej, když sem to před dvouma rokama uzavřel... Teď už je asi jistý, že za rok projedu pěkně vorosenou Plzeň :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 8:42 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 30, 2005 8:38 pm
Příspěvky: 401
Bydliště: Rakovník
je to složitý sluÅ¡nou freeware sám asi člověk jen tak neudělá ale když je velká grupa tak se to rozpodne dřív než se začne:musel by to být projekt ke kterému bude mít každý citový vztah a splní si prácí na něm svoje přádní a ne projekt na kterym maká hodně lid a někdo má představu že bude po dokončení dobrej.Jinak vam fandím :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2007 9:12 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2005 11:03 pm
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno-venkov
HaniSS(cz) píše:
jinak srr, že vás tlačím do tohodle, ale jsem letecký nadÅ¡enec...samozdřejmě vím, že máte spoustu jiných projektů....


taky jsem letecký nadÅ¡enec , dokonce modelář postavil jsem RC (radiem řizeny) letadlo a ted si konečně začínám splnovat veký sen a to je RC vrtulník. Koupil jsem stavebnici Hornet 400 :D

Ps:sry za trochu of topic :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz