Právě je čtv bře 28, 2024 10:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 239 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2006 7:19 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
mad_eye píše:
porad si nerozumime. Mluvil jsem o spolecnym hodnoceni, hraci by uz nezapasili jeden proti druhemu, ale spolupraci by hrabali body na jedno spolecne konto. Kdyz by se jim podarilo v casovem limitu udelat dostatecne slozita komba a dosahli tak stanoveneho poctu bodu tak by postoupili do dalsiho kola. Nejlepsi vysledky by se potom mohli uploadovat do nejake online tabulky. Pokud by to bylo takhle tak v tom vidim smysl. A vic nez to, byl by to docela revolucni model kooperativni hry. Souboj by se tak premenil spise na komplikovany tanec, kde cesta k vitezstvi vede skrz dokonalou souhru.


Tohle už zní zajímavě a pokud se zmákne ten kooperativní mód může to mít i úspěch.... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2006 11:42 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
tak se nam prave narodila nova vlastovka
http://bfight.org/

:P
jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2006 4:17 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 16, 2005 7:31 pm
Příspěvky: 408
tak koukám, že jsi nakonec zvolil wordpress, to schvaluju :) , akorát bych změnil design, vím že tohle je asi jen provizorní, ale tenhle je docela dost okoukanej, ale pokud to takhle chceš nechat, tak bych změnil aspoň hlavičku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2006 6:09 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
jo neboj, design zmenim. jak sem obdrzel hesla tak jeste z postele sem totam nabouchal...dneska na tom maknu.
:twisted:

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 4:26 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 16, 2005 7:31 pm
Příspěvky: 408
jo ty stránky už vypadaj mnohem líp :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 5:06 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Ne že by na tom nějak moc záleželo, ale the worst je 3. stupeň příd.jm. "bad", patří tam tedy člen (the), resp. patřil by, ale Ty v té větě chceš použít spíše 2. stupeň, tedy "worse and worse" (horší a horší), pokud teda tuhle konstrukci angličtina vůbec zná... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 5:33 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
tol píše:
Ne že by na tom nějak moc záleželo, ale the worst je 3. stupeň příd.jm. "bad", patří tam tedy člen (the), resp. patřil by, ale Ty v té větě chceš použít spíše 2. stupeň, tedy "worse and worse" (horší a horší), pokud teda tuhle konstrukci angličtina vůbec zná... :)


moje anglictina stoji zaprd, takze se neni cemu divit.
dneska si to necham skontrolovat.....ale radsi bych to nejdrv poradne popsal nez nekoho budu otravovat :wink:

dik....btw to mi chces rict ze ti prijde ze mam chybu jen v tomhle..jestli jo tak parada :P ...o cemz pochybuju.

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 5:38 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
jm píše:
dik....btw to mi chces rict ze ti prijde ze mam chybu jen v tomhle..jestli jo tak parada :P ...o cemz pochybuju.

jm


To ne, ale na tohle mi nějak hned padnul zrak-navíc moje anglická gramatika taky není zrovna bůhví co, takže jenom u tohoto jsem si byl jistej :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 9:20 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 20, 2004 6:14 pm
Příspěvky: 594
jen takove male pripomenuti ze to nasili ve hrach se nemusi brat vzdy tak vazne.
http://media1.break.com/dnet/media/content/xbox360banned.wmv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2006 10:21 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Hoj, tak sem zpět, to sem si početl :D. Zatim ty dvě možnosti, kooperace i nekooperace mi přijdou zajímavé a jistě realizovatelné. Mám ale jeden důvod proč se spíš přiklonit k tomu co vymyslel mad_eye, a to z prostého důvodu schopností blender enginu. V klasické bojovce mlátí oba hráči jako zběsilí, počítač spočítá kdo zmáčkl klávesu dřív atd. atd. Jenže jestliže chceš ladné pohyby uhýbání, musí oba hráči hrát spolu, jinak není (podle mě) technicky zrealizovatelné, aby se dala hra vůbec plynule hrát... Nemluvě o skutečnosti přijímání úderů z kláves, což bylo vidět i v boxu (té hře tady v sekci s lego panáčkama), jakmile se jeden člověk dostal "na koně" jediná možnost jak se osvobodit je uhnout dozadu... No to mě tak napadlo, když sem si tu hru představoval... Ale je hezký že do toho de jm s plnym nasazenim :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2006 2:17 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
nejdriv news:
http://www.blendernation.com/2006/02/22/bfight/

jen dneska co sem tam strcil pocitadlo tam bylo 300 pristupu, coz me tesi a dava mi to chut do prace :P

:D

co se tyce tohe jestli se ta hra da postavit... ja sem nad tim premejslel dlouho, a prave mi prislo ze hra 2 hracu s animaci proti sobe je jedna z mala her ktery se daj na blendru postavit tak aby to nevypadalo jako blbost.
samozrejme si nemuzu bejt jistej dokud to nepobezi.....kdyz to nepujde snad nekdo pomuze, alespon v tom doufam.

nejvetsi kseft bude postavit komunikaci mezi 2 pocitacema a v idealnim pripade AI.

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 02, 2006 12:52 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
tak mame zase novy screenshoty a prvi verzi intra.
najdete je jak jinak nez na http://bfight.org/


cus jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 02, 2006 5:55 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Myslim že to logo by chtělo anti-aliasing, jinak nechybí ti "I" ve tvym postu? (tam)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 03, 2006 12:30 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 11, 2004 4:24 pm
Příspěvky: 1150
Bydliště: net
no me to ani neva ze to nema antialiasing, me se celkem liby ze to je ostry, protoze jinak bych pouzil texturu. ma to vypadat jako logo. ne jako grafika, blby vysvetleni, ale me se to libi. antialiasing je problem. ne vsudre to funguje, a textura je zbytecne moc dat a neni to nic moc ... jak kdy

co myslis tim "I"?

jm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 03, 2006 1:02 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Citace:
please send it to me and will see how it fits together.


Chybí mi tam podmět nebo je to nějakej obrat kterej sem ještě v angličtině neslyšel (takhle to vypadá jako: pošlete mi To a ono To uvidí jak To pasuje dohromady). Jen mě to tam trklo když sem to čet, nic kvůli čemu by si měl nechat člověk koleno vrtat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 239 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz